Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ CLEAR BLUE


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

LOIPON EGW TO PHRA 20 EURW APO ENA FARMAKEIO!!NAI MOU EVGALE OTI EIMAI EGKYOS 2-3EVDOMADES!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΑ!!!!!!!!!!!! ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ! ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΘΥΜΑΣΑΙ??? ΝΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ! ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Isidora, Elisavet kai Μάγκι Σ.σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.Ναι, έμεινα έγκυος στον αμέσως επόμενο κύκλο μετά την εξωσωματική.Δεν ξέρω πώς έγινε αλλά είμαι πολύ χαρούμενη.Είμαι περίπου 5 εβδομάδων!!!!

συγχαρητηρια ερι καλη εγκυμοσυνη.

Nrulp3.png?mUxDOJnd
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΑ!!!!!!!!!!!! ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ! ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΘΥΜΑΣΑΙ??? ΝΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ! ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!:lol:

 

epeidi exo tin idia anisixia me esas kante mia proseyxoula k gia mena....sygxaritiria glykies manoules.....

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!!Θετική σκέψη και αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Ειλικρινά πάρα πολύ χάρηκα!!!.....Θα σε μαλώσω που δεν μας το είπες και το ''ανακαλύψαμε'' τυχαία από άλλο φόρουμ!!!!!

Αχ Μαγκούλα το ανακοίνωσα αμέσως μόλις το έμαθα στο καφέ "πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα" γιατί το καφέ της εξωσωματικής έχει πλέον μπει στα αζήτητα....Σκέψου ότι αμέσως μετά τον άντρα μου πρωί -πρωί το είπα στο καφέ.....

Κατερινούλα περιμένουμε νέα σου!!!!

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

BASWGEOGON ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ (ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΣΟΥ) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΨΕΥΣΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!;)

 

 

 

2010.pngMake a pregnancy ticker

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρώτα από όλα συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυμονούσες, εύχομαι όλα να πάνε καλά και με ένα γερο μωράκι.

Αυτό όμως που μου έκανε τρομερή εντύπωση είναι η τιμές, έχω διαβάσει μέχρι τώρα 5 διαφορετικές τιμές.

13,80?

15?

18?

20?

54?!!!!!!!

Έχουν ξεφύγει τελείως εκεί στη Ελλάδα, ο καθένας όσο θέλει τα πουλάει.

Εγώ ζω στην Γερμανία και έκανα το ίδιο τεστ πριν από 2 μήνες περίπου.

Το πλήρωσα μόνο 8?!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυμονούσες, εύχομαι όλα να πάνε καλά και με ένα γερο μωράκι.

Αυτό όμως που μου έκανε τρομερή εντύπωση είναι η τιμές, έχω διαβάσει μέχρι τώρα 5 διαφορετικές τιμές.

13,80?

15?

18?

20?

54?!!!!!!!

Έχουν ξεφύγει τελείως εκεί στη Ελλάδα, ο καθένας όσο θέλει τα πουλάει.

Εγώ ζω στην Γερμανία και έκανα το ίδιο τεστ πριν από 2 μήνες περίπου.

Το πλήρωσα μόνο 8?!!!!!

:shock::shock::shock: Καλα με βλεπω να μεταναστευω! Ειμαστε τελειως κοροιδα εδω...

Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου ηρεμησε για να βγει αρνητικη η χοριακη μαλλον δεν εισαι τα τεστ μην τα εμπιστευεστε χαλαρωσε ξερω οτι ειναι μεγαλη απογοητευση αλλα πιστεψε με εγω νιωθω πολυ μεγαλητερη εχω δυο αποβολες μετα απο 2 χρονια που προσπαθουσα κ η δευτερη ηταν πριν 2 βδομαδες νιωθα απογοητευση αλλα καποιοι αλλοι περνανε ακομα χειροτερα κ το παλευουν χαλαρωσε λιγακι κ το μωρο θα ερθει αν το κρατησεις 2 μηνες αργοτερα στα χερια σου αλλαζει κατι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

as mou pei kapoia an ginetai auto na symvainei!xthes ekana test kai mou vghke thetiko 2-3evdomades kiolas!kai ekana kai xorikah kai vghke arnhtikh.paw na skasw.....

ποτε περιμενεις περιοδο? Συγνωμη για το ασχετο σχολιο πιο πανω, μα τρελαθηκα με την διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

ποτε περιμενεις περιοδο? Συγνωμη για το ασχετο σχολιο πιο πανω, μα τρελαθηκα με την διαφορα!

δεν πειραζει!περιοδο περιμενω 5/02 και εκανα χθες και τεστ και χοριακη.

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει!περιοδο περιμενω 5/02 και εκανα χθες και τεστ και χοριακη.

 

 

Δεν μπορω να καταλαβω, 2 με 3 εβδομαδες μου εβγαλε και εμενα που ειχα ηδη μια βδομαδα καθυστερηση.

Καλο θα ειναι να περιμενεις λιγες μερες να δεις αν θα εχεις καθυστερηση και μετα να ξανακανεις χοριακη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω, 2 με 3 εβδομαδες μου εβγαλε και εμενα που ειχα ηδη μια βδομαδα καθυστερηση.

Καλο θα ειναι να περιμενεις λιγες μερες να δεις αν θα εχεις καθυστερηση και μετα να ξανακανεις χοριακη.

Συμφωνω κι εγω...περιμενε 2-3 μερες ακομα και ξανακανε τεστ και χοριακη. Ηρεμα και ολα θα πανε καλα...

Link to comment
Share on other sites

otan les arnhtikh poso vghke dld? giati mia kopela eixe kan test meres prin thn periodo kai eixe vgei thetiko, kai meta xoriakh kai ths vghke 3.5 kai ths eipan arnhtikh... Alla htan eggyos kai htan xamhlh dioti phge nwris... esena poso sou eipan oti einai kai thn thewroun apo to mikroviologiko arnhtikh?

Link to comment
Share on other sites

otan les arnhtikh poso vghke dld? giati mia kopela eixe kan test meres prin thn periodo kai eixe vgei thetiko, kai meta xoriakh kai ths vghke 3.5 kai ths eipan arnhtikh... Alla htan eggyos kai htan xamhlh dioti phge nwris... esena poso sou eipan oti einai kai thn thewroun apo to mikroviologiko arnhtikh?

Δεν μου ειπαν καν αριθμο και εγω δεν ρωτησα γιατι τρελλαθηκα εκεινη την ωρα!!!εν τωμεταξυ δεν ξερω και τι να καν και με το τσιγαρο !χθεσ απο την χαρα μου ειπα το κοβω αλλα σημερα απο εκεινη την ωρα εχω κανει μισο πακετο!!επεσα σε τοσο λαθος τεστ???

Link to comment
Share on other sites

katerina 22 καλυτερα να κρατηθεις με τα τσιγαρα κ να κανεις λιγο υπομονη...! μια φιλη μ ειχε κανει τεστ της βγηκε θετικο χοριακη της ειπαν αρνητικο (μαλλον ηταν νωρις ακομα) κ 1 βδομαδα μετα που ειχε καθυστερηση ξαναεκανε χοριακη κ ηταν θετικοτατη!!!!!:-) ευχομαι να εχεις κ συ την ιδια τυχη κ να εισαι εγκυουλα!

line_line_typew6_beg_d_typew5_time_1251000000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...