Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

parents cafe...!!!


giotoulake

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω προβληματιστηκα που μου λεει οτι εχω κανει λαθος πολλες φορες και να προσπαθησω μετα απο15 λεπτα!!!Συνεχεια!!!Και εχω αφησει παραπανω απο 15 λεπτα και ξανα προσπαθω και παλι τα ιδια!!!Ελεος!!!

Και υποτιθετε ειναι κλειστο για ολους,σε εμενα γιατι ανοιξε το φορουμ κανονικα κι εσενα οχι,εσυ ανηκεις αλλου???

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια. γινεται μεταφορα του σερβερ....σας βγαζει αυτο το μηνυμα?

 

Το ParentsCafe.gr θα μείνει για λίγη ώρα κλειστό, έτσι ώστε να γίνει μεταφορά σε νέο server. Το φόρουμ είναι κλειστό αυτή τη στιγμή. Sorry, the board is unavailable at the moment while we are testing some functionality.

We will be back soon...[/QUOTE]

 

Εμένα το παραπάνω μου το έβγαζε κάποια στιγμή χθες το βράδυ. Μετά, όλα μια χαρά! Μέχρι και σήμερα το απόγευμα... που δεν μ' αφήνει να μπω με την αιτιολογία ότι έχω προβεί στο μέγιστο αριθμό προσπαθειών με λάθος κωδικό, κάτι που δεν ισχύει φυσικά και το έγραψα στους διαχειριστές σε σχετικό μέιλ που μου έστειλαν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν θυμαμαι τι ωρα μπηκα τελευταια φορα Ραννια μου αλλα ειχα μπει το απογευμα κανονικα και μετα ξανα ασχοληθηκα το βραδυ και εμφανιστηκε αυτο!!!Λεω οκ λογικο μου φαινεται βρηκαν την Κ.Δευτερα αφου ειναι μερα που δεν θα μπουν και πολλες κοπελες.Παρ'ολα αυτα ομως ενω μπηκα σημερα το απογευμα μετα απο αυτο ειδα συζητησεις κανονικα ολη την ημερα σημερα απο το πρωι κ εχθες που Θεωρητικα τις ωρες αυτες γινοταν η αλλαγη σερβερ και ηταν κλειστο το καφε για ολους!!!!

Τι να πω...πολλα περιεργα συμβαινουν.....και ευτυχως δεν ειμαι η μονη και η κοπελα παραπανω εχει το ιδιο προβλημα!!!

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

πιστευω ολα αυτα ειναι λογω μεταφορας του σερβερ (η οποια πιθανως να μην εχει τελειωσει ακομα....) ελπιζω αυριο να εχουν λυθει τα θεματακια αυτα....

 

 

Link to comment
Share on other sites

πιστευω ολα αυτα ειναι λογω μεταφορας του σερβερ (η οποια πιθανως να μην εχει τελειωσει ακομα....) ελπιζω αυριο να εχουν λυθει τα θεματακια αυτα....

 

Καλησπέρα κορίτσια:-D

 

Και την προηγούμενη φορά, με την αλλαγή του σέρβερ σε αυτό το φόρουμ είχε ξαναπροκύψει το ίδιο πρόβλημα και το είχαμε γράψει εδώ σε κάποιο θέμα (δεν θυμάμαι ποιό)

και οι διαχειριστές-τεχνικοί αντέδρασαν άμεσα και το έλυσαν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για να δουμε....καλα το υποψιαστηκα λοιπον...γιατι ενω μια χαρα εβαλα και νικνεημ και κωδικο μου ειπε οτι ξεπερασα το οριο προσπαθειων συνδεσης και να περιμενω 15 λεπτα...

και κουφαθηκα...

αλλα αν ειναι ετσι....

θα ξαναματαπροσαθησω:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια. γινεται μεταφορα του σερβερ....σας βγαζει αυτο το μηνυμα?

 

Το ParentsCafe.gr θα μείνει για λίγη ώρα κλειστό, έτσι ώστε να γίνει μεταφορά σε νέο server. Το φόρουμ είναι κλειστό αυτή τη στιγμή. Sorry, the board is unavailable at the moment while we are testing some functionality.

We will be back soon...

αυτο το εβγαζε το πρωι χθες.......μετα γινεται οτι λενε τα κοριτσια πιο κατω................

 

Ραννια εμενα αυτο μου το εβγαζε εχθες απο τις 12 τα μεσανυχτα μεχρι σημερα αργα το απογευμα!!!Τωρα μου ανοιγει κανονικα αλλα δεν μπορω να συνδεθω!!!:evil:

 

Εγω προβληματιστηκα που μου λεει οτι εχω κανει λαθος πολλες φορες και να προσπαθησω μετα απο15 λεπτα!!!Συνεχεια!!!Και εχω αφησει παραπανω απο 15 λεπτα και ξανα προσπαθω και παλι τα ιδια!!!Ελεος!!!

Και υποτιθετε ειναι κλειστο για ολους,σε εμενα γιατι ανοιξε το φορουμ κανονικα κι εσενα οχι,εσυ ανηκεις αλλου???

 

Κοριτσια. γινεται μεταφορα του σερβερ....σας βγαζει αυτο το μηνυμα?

 

Το ParentsCafe.gr θα μείνει για λίγη ώρα κλειστό, έτσι ώστε να γίνει μεταφορά σε νέο server. Το φόρουμ είναι κλειστό αυτή τη στιγμή. Sorry, the board is unavailable at the moment while we are testing some functionality.

We will be back soon...[/QUOTE]

 

Εμένα το παραπάνω μου το έβγαζε κάποια στιγμή χθες το βράδυ. Μετά, όλα μια χαρά! Μέχρι και σήμερα το απόγευμα... που δεν μ' αφήνει να μπω με την αιτιολογία ότι έχω προβεί στο μέγιστο αριθμό προσπαθειών με λάθος κωδικό, κάτι που δεν ισχύει φυσικά και το έγραψα στους διαχειριστές σε σχετικό μέιλ που μου έστειλαν...

 

για να δουμε....καλα το υποψιαστηκα λοιπον...γιατι ενω μια χαρα εβαλα και νικνεημ και κωδικο μου ειπε οτι ξεπερασα το οριο προσπαθειων συνδεσης και να περιμενω 15 λεπτα...

και κουφαθηκα...

αλλα αν ειναι ετσι....

θα ξαναματαπροσαθησω:rolleyes:

ειναι δυνατον να μας εχει βγαλει οφ;;;;

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικός. Έχετε εξαντλήσει το διαθέσιμο αριθμό προσπαθειών για να επιτύχετε τη σύνδεσή σας! Παρακαλώ περιμένετε για 15 λεπτά πριν προσπαθήσετε πάλι. Μην ξεχνάτε ότι ο κωδικός είναι case sensitive. Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Πατήστε /login.php?do=lostpw"]εδώ!

αυτο μου βγαζει καιο σημερα.....και προσπαθησα και εγω να κανω καινουριο λογαριασμο αλλα το ιμειλ ειναι το ιδιο οποτε γιοκ.........ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑς ΒΟΗΘΗΣΕΙ;;;;;;;;ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ................

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητά μέλη έχουμε λάβει τις σχετικές ειδοποιήσεις και οι τεχνικοί ήδη επεξεργάζονται το θέμα.

ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

Link to comment
Share on other sites

αγαπητά μέλη έχουμε λάβει τις σχετικές ειδοποιήσεις και οι τεχνικοί ήδη επεξεργάζονται το θέμα.

ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

 

Ευχαριστουμε για την ενημερωση. Καντε δουλεια σας. Εμεις καπου εδω γυρω θα περιφερομαστε ..... υπομονετικα!!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια...απο χθες με τη μεταφορα του server δε μπαινω,τους στειλα και μηνυμα και μου απαντησαν ακριβως οτι μου γραφει και κατα τη συνδεση...για τις 15 προσπαθειες δλδ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...