Recommended Posts

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μέχρι το Μάρτιο θα έχω το τρίτο μου παιδάκι στην αγκαλιά μου. Μοιράζομαι τη χαρά μου μαζί σας μια και σίγουρα δεν μπορώ να τη μοιραστώ με τον εργοδότη μου (χαχα) που παρα λίγο να πάθει εγκεφαλικό.

Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τη ζωή σας με τα αγγελούδια σας!

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

Διαφημίσεις

μπραβο!!!!!!!!!!!!! με το καλο.ασε τον εργοδοτη να κουρευεται!!!!!!!!δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο αυτο που εχεις μεσα σου!!!!!να σου ζησουν και τα μεσα και τα εξω απο την κοιλια!!!:D

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μέχρι το Μάρτιο θα έχω το τρίτο μου παιδάκι στην αγκαλιά μου. Μοιράζομαι τη χαρά μου μαζί σας μια και σίγουρα δεν μπορώ να τη μοιραστώ με τον εργοδότη μου (χαχα) που παρα λίγο να πάθει εγκεφαλικό.

Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τη ζωή σας με τα αγγελούδια σας!

Μπραβο! Με το καλο το τριτο παιδακι σου, ειναι υπεροχο! Εδω στο δημοσιο δε χαιρονται γιατι απλα θα ζητησουν αντικαταστατη, φαντασου στο ιδιωτικο... Οι μικροτητες ομως περα, το μεγαλειωδες νεο ειναι προτεραιοτητα!

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Eυχαριστώ γλυκειές μου! Για την ώρα ο αγέλαστος μουντρούχος κατσούφης δεν με κοιτάει καν. Ευτυχώς γατί έτσι δεν θα με ματιάσει!!!

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

με το καλό το παιδάκι σου!!!

να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωράκι ακόμα στην αγκαλιά σου! γιατί όχι να ναι και κοριτσάκι για αλλαγή!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Γεια σου Giota, σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και καλή υπομονή :mrgreen:

Σιγά - σιγά θα το συνηθίσει ακόμα και ο εργοδότης...

Κι εγώ στο τρίτο φοβόμουν τις αντιδράσεις των άλλων, το ανακοίνωσα όταν κόντευα να μπω στον πέμπτο μήνα :cool:

σου εύχομαι τα καλύτερα και εγώ περιμένω το 3ο μου σε λιγότερο από 1,5 μηνά.Εγώ απλώς μόλις σιγούρεψα ότι είμαι έγκυος του πήγα τον υπέρηχό από την πρώτη μου συνάντηση με τον γιατρό μου.Αλλά τελικά είναι στον άνθρωπο.Το δικό μου boss χάρηκε πολύ και μου έκανε πλάκα αν θα πάω για τέταρτο:).

Το ίδιο πάντως σκηνικό έκανα και στην προηγούμενη δουλειά μου όταν έδειξα στην προϊσταμένη μου τον υπέρηχο με την κόρη μου:).Έχει πλάκα η αντίδρασή τους:).

koritsakia me to kalo!!!!exete kapoio mustiko? giati emeis gia to 2o prospa8oume kai de mas ka8etai....

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

με το καλο κουκλα! να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι τα παιδακια σου.

μηπως εχει γενεθλια το μικρο σου;;;; να σου ζησει, πολυχρονο

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Διαφημίσεις

κοριτσια με το καλο τα παιδακια!!!! σας το λεω εκ πειρας... ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

koritsakia me to kalo!!!!exete kapoio mustiko? giati emeis gia to 2o prospa8oume kai de mas ka8etai....
    οχι ανχος και πολυ σεχ:lol:χωρις πλακα!κι εγω τρια παιδια εχω στον τριτο ουτε που προλαβαμε να χαρουμε λιγο την ελευθερια του ερωτα μας πιαστικα απο τον πρωτο μηνα αντε με το καλο και μην το σκεφτεσε πολυ θα ερθει. Giota με το καλο το τριτο σου παιδακι και επειδη κι εγω ειμαι προσφατος σχετικα τριτομανα σου λεω να μην στεναχωριεσε που τον προτο καιρο δεν θα σου φτανει η μερα για τις δουλειες οσο θα περναει ο καιρος ολοι μεσα στην οικογενεια θα μπουν σε ενα ρυθμο και θα ειναι πολυ καλυτερα με εναν πονο καλη μου

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

περιμενω το τριτο μου παιδακι 10 μαρτιου (κοριτσακι)

manoulitsa ειμαστε γειτονισσες μενω στο βυρωνα στειλε κανενα π.μ.

καμια συμβουλη κοριτσια

εχω αγχος πως θα παρουν τα μικρα μου τον ερχομο του νεου μελους

Κορίτσια καλημέρα κι απο μένα όλες εσείς που περιμένετε το τρίτο μπορείτε να μου πείτε πως τα καταφέρνετε; εγώ περιμένω το δεύτερο και επειδή σκέφτομαι και για τρίτο θέλω να μάθω...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα