Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βαρέθηκα να ακούω το μακρύ και το κοντό του καθενός...!


Recommended Posts

Καλα.....εχω λυθει στα γελια!!

 

Αυτο με ...(μακρια απο μας.)..με τις κηδειες το εχουμε και εμεις.Μην παω σε κηδεια,γιατι υπαρχει το....(δεν θυμαμαι ακριβως πως το λενε) το πτωματοζωο (καπως ετσι) και κυκλοφορει αναμεσα στο νεκροταφειο και αμα δει εγκυο.....προφανως σεληνιαζεται!!!Χα χα χα...

 

Ετυχε και "εφυγε" ο πατερας της κουμπαρας μου....και εγω ημουν στην ακρη του νεκροταφειου σαν την λεπρη,για να μην με "παρει" το πτωματοζωο (γαμωτο πως το λενε?)....Αλλα στο τελος αποχημιωθηκα!Εκει που μοιραζανε τα ....(μακρια απο μας) σπερνα (κολυβα) ηρθε το κοριτσακι της κουμπαρας μου,με χαιδεψε στην κοιλιτσα,με φιλησε και ...εφυγε!!!Χωρις κανεις να του πει τιποτα,χωρις να προλαβω να αντιδρασω.Φυσικα με "προδωσε" γιατι μεχρι εκεινη την στιγμη το ηξεραν μονο οι κουμπαροι μας και οι γονεις μας...χαχα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 256
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχα cooker έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!:lol::lol::lol::lol: τι λες τώρα είναι δυνατόν!!!!!!!!!! είναι για πολύ γέλιο όλα αυτά που σου λένε!!!!!

 

Ναι ναι ναι....και που να δεις και το υφος της αδερφης της πεθερας μου οταν μου μιλαει για νεραιδικα!!!!!!Οχι μονο το πιστευει,αλλα γουρλωνει και τα ματια για να με πεισει και εμενα!

 

Εγω πεταω ενα "δεν το πιστευω" και γινεται μπουρλωτο!!"Και εισαι εσυ αξια να μεγαλωσεις παιδι,και το ενα και το αλλο.." την στιγμη που η ιδια δεν εχει δικα της παιδια!!Αλλα αυτα δεν τα βαζω στα πολυ υποψην!!

 

Με τον αντρα μου ειμαστε μαζι σχεδον δεκα χρονια(ενα χρονο παντρεμενοι με πολιτικο)...αλλα παντα μεναμε μαζι απο τον πρωτο χρονο.Στο χωριο μου λοιπον,καθε φορα που πηγαινα να δω την μαμα μου,με κοιτουσαν κατευθειαν στην κοιλια.Και επειδη απο την φυση μου η κοιλια μου ειναι λιγο πρησμενη να το πω....τσιμπουτουλα να την πω....καπως ετσι,ολοι λεγανε οτι ειμαι εγκυος και οτι εχω κανει ενα καρο αποβολες.Τωρα απορουν πως εφτασα στον 4ο!!!

 

Μια "φιλη" με ρωτησε αν εχω κανει εξωσωματικη και της ειπα "ΦΥΣΙΚΑ,ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ,ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΔΩΣΑ"...:(

 

Ενω μια γιαγια με ρωτησε "Εισαι γκαστρωμενο?"

"Ναι"

"Αστεφανωτο δεν εισαι?"

"Οχι,εχω κανει πολιτικο"

"Και τι παιδι εχεις?"

"Κοριτσακι μαλλον"

"Ε,δεν πειραζει......Θα κανεις και αλλα δεν θα κανεις?":shock:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε γμτ αλλα τι κολληματα ειναι αυτα που εχει ο κοσμος με τα κοριτσια οτι και καλα κριμα και δεν πειραζει και μη στενοχωριεσαι....πανε καλα?Ε ρε βρισιδια που θα ετρωγαν αμα ειχα κοριτσι και τα ελεγαν αυτα!

 

 

 

Εμενα, οταν εμαθαν οτι κ το δευτερο αγορι με κοιτουσαν ετσι:-( κ ελεγαν δεν πειραζει αλλα μακαρι να εκανες ενα κ ενα :shock::shock::shock:, βεβαια δεν χαριζομουν σε κανενα, τους ελεγα ποιος ειπε οτι πειραζει?????κ αγριοκοιτουσα!!!

 

Στη θεια μου, ρωταει μια τι ειναι το δευτερο της κορης σου?κοριτσι παλι λεει η θεια(ημουν μπροστα), αχ, η καημενη απαντα η γειτονισσα, δεν πειραζει, η θεια κοιτουσε ετσι:shock: κ εγω τα εχωσα στην γειτονισσα!!!(η ιδια που μου ειπε εμενα για τα αγορια)

 

Το κορυφαιο.....η γιαγια μου, ελεγε στα μεγαλα παιδια (τον γιο μου κ την κορη της ξαδελφης μου), αφου εγω θα κανω παλι αγορι κ η ξαδελφη παλι κοριτσι να τα ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ:shock::shock::shock::shock::shock:ευτυχως δεν το ειπε σε εμενα κ στην ξαδελφη μου..........τωρα πια δεν σχολιαζει η γιαγια μας....το πηρε αποφαση....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ελεγαν τυχερη η μανα που εχει κορες(επειδη εχω αγορια, να κανεις τριτο να ερθει η κορη---σιγα μην κανω ενα λοχο, μηπως ερθει το κοριτσι, κ οταν λεω 2 παιδια μια χαρα ειναι, λενε δεν θα κανεις κοριτσι:shock::shock::shock:λες κ ερχεται το φυλο κατα παραγγελια),

 

 

στην ξαδελφη που εχει 2 κορες, δεν πειραζει, να πας για το γιο κλπ

 

Ευτυχως εχω 6 ανιψουλες, 6 κουκλες κ τους αγοραζω κορδελιτσες, φουστανακια κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα, οταν εμαθαν οτι κ το δευτερο αγορι με κοιτουσαν ετσι:-( κ ελεγαν δεν πειραζει αλλα μακαρι να εκανες ενα κ ενα :shock::shock::shock:, βεβαια δεν χαριζομουν σε κανενα, τους ελεγα ποιος ειπε οτι πειραζει?????κ αγριοκοιτουσα!!!

 

Στη θεια μου, ρωταει μια τι ειναι το δευτερο της κορης σου?κοριτσι παλι λεει η θεια(ημουν μπροστα), αχ, η καημενη απαντα η γειτονισσα, δεν πειραζει, η θεια κοιτουσε ετσι:shock: κ εγω τα εχωσα στην γειτονισσα!!!(η ιδια που μου ειπε εμενα για τα αγορια)

 

Το κορυφαιο.....η γιαγια μου, ελεγε στα μεγαλα παιδια (τον γιο μου κ την κορη της ξαδελφης μου), αφου εγω θα κανω παλι αγορι κ η ξαδελφη παλι κοριτσι να τα ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ:shock::shock::shock::shock::shock:ευτυχως δεν το ειπε σε εμενα κ στην ξαδελφη μου..........τωρα πια δεν σχολιαζει η γιαγια μας....το πηρε αποφαση....:lol::lol::lol:

 

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ...αυτο με την ανταλλαγη..ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να γράψω και εγώ όσα θυμάμαι.Όταν ήμουν έγκυος θεία του αντρα μου όταν της είπα ότι θα κάνω κορίτσι" ε, δεν πειράζει γερό να είναι!!.

Πεθερά:1) 5 μηνών η μπέμπα,"να μην το φοβάσαι να βουτάς στη σαλτσούλα να της δίνεις "ενώ της έχω πει ότι η παιδίατρος το απαγορεύει και θα της δίνω μόνο ότι μου λέει η γιατρός

2 )6 μηνών η μπέμπα "μην το φοβάσαι να φτιάξεις φασόλια και να της δώσεις το ζουμάκι!

3) 7-8-9 μηνών κάθε φορά που με έβλεπε γέλαγε συνωμοτικά και μου έλεγε"γιατί δεν την ταϊζεις, φοβάσαι ε;" εννοείται βέβαια ότι την ταίζω αλλά δεν της δίνω κεφτεδάκια-μουσακά-γλυκά-σοκολάτα όπως θα ήθελε η πεθερά μου

4) όταν ήταν και πιό μικρή της φιλάγαν συνέχεια τα χέρια (για να καταλάβετε η πεθερά μου δεν έχει καθόλου δόντια) και επειδή η μικρή τα έβαζε συνέχεια στο στόμα της τα καθάριζα μετά με μωρομάντηλα οπότε η πεθερά γέλαγε πάλι και με κοίταζε με ένα ύφος του στυλ:αχ δεν ξέρεις, και μου έλεγε καλέ μην το φοβάσαι (για κάποιο λόγο εγώ έπρεπε να φοβάμαι συνέχεια!) έτσι πέρνει αντισώματα, και εγώ μην νομίζεις τον άφηνα τον άντρα σου μέσα στα χώματα και μια φορά είχε γεμίσει και σκ##τά χαχαχαχα τίποτα δεν έπαθε.Ε εσείς μπορεί να τον αφήσατε της λέω εγώ το παιδί μου δεν πρόκειτε να το αφήσω μέσα στα σκ##τα!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...