Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πονακια δεξια και αριστερα χαμηλα.. τι σημαινει???


Recommended Posts

κοπελιες help

Μια βδομαδα μετα την ωορρηξια εχω πονακια χαμηλα.. τι μπορει να σημαινει αυτο???

βεβαια προσπαθουμε για μπεμπακι και ειχαμε επαφεσ τις γονιμεσ μερες

ξερει καμια σας να με διαφωτισει??? ειναι κατι ευχαριστο????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν και σου απαντησα και αλλου,θα σου πω αφου εχεις τοσο πολυ αγωνια να πας τη δευτερα να κανεις μια χοριακη.αν εισαι ηδη εγκυος θα δειξει σιγουρα απλα με χαμηλο αριθμο.

ετσι εκανα και γω πηγα τη δεκατη μερα μετα την ωορρηξια εκανα χοριακη αλλα βγηκε 0,1 αρνητικη.

μην ψαχνεις ομως τοσο πολυ τα σημαδια !!!!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κι εγω ακριβως μια βδομαδα μετα την ωορρηξια, προσπαθουμε κι εμεις και εχω τα ιδια ακριβως πονακια, που δεν τα θυμαμαι απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη. Ομως χοριακη θα κανω μονο αν εχω καθυστερηση, δεν την ξαναπαταω να γεμιζω ψευτικες ελπιδες. Αλλα αν, λεμε αν, αποφασιζα να κανω, αληθεια θα εδειχνε κατι απο τοσο νωρις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia sas euxaristw gia to xrono sas alla ki egw den kanw xoriaki prin tin kathisterisi... alla kamia fora to na suzitas to idio thema me kapoion pou exei empeiria nomizw pws einai kalo!!

kai kati allo an gnwrizete: se periptwsi egumwsinis kanei na kanw mpanio sti thalassa???? ennow pos epeidi akoma einai nwris gia na to gnwrizw... alla apo tin alli fovamai na min kanw kamia zimia

sas euxaristw polli

Link to comment
Share on other sites

εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι έίναι οκ γιατί το μωρό είναι βαθιά μέσα και προστατεύεται. Εγώ όμως απο την άλλη δεν θα το ρίσκαρα γιατί στην εγκυμοσύνη είμαστε λίγο πιο ανοικτές απο κάτω και μπορούμε να κολλήσουμε μολύνσεις πιο εύκολα. Αν πας μόλις τελειώσεις απο την παραλία βάλε στεγνό εσώρουχο.

http://lb2f.lilypie.com/41map3.png?wzu3DM8P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...