Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι ομάδα είστε


gerkon

Τι ομάδα είστε (έτσι για να έχουμε και αθλητικό backgound)  

1.015

  1. 1. Τι ομάδα είστε (έτσι για να έχουμε και αθλητικό backgound)



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 164
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμεις στο σπιτι ειμαστε ολυμπιακοι εκτος απο ον πατερα που ειναι ατρομητος το μωρο θα γραφτει με την γεννηση του στην θυρα 7 ειδη πηραμε δωρα απο φιλους μας κ ολα ειναι κοκκινα

Link to comment
Share on other sites

εμεις στο σπιτι ειμαστε ολυμπιακοι εκτος απο ον πατερα που ειναι ατρομητος το μωρο θα γραφτει με την γεννηση του στην θυρα 7 ειδη πηραμε δωρα απο φιλους μας κ ολα ειναι κοκκινα

με διάθεση πάντα να αστειευτούμε, χωρίς παρεξήγηση....

ακόμα Ολυμπιακός είσαι; και μετά την ήττα από τον Άρη;

ακόμα;;;;

Link to comment
Share on other sites

με διάθεση πάντα να αστειευτούμε, χωρίς παρεξήγηση....

ακόμα Ολυμπιακός είσαι; και μετά την ήττα από τον Άρη;

ακόμα;;;;

Ακομη και μετα την ηττα απο το ΑΡΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δεν το καταλαβα αυτο;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Ακομη και μετα την ηττα απο το ΑΡΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δεν το καταλαβα αυτο;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ

 

αυτό λέω, καιρός να το ξανασκεφτεί για Άρης, για ΠΑΟ!

πάντως είστε πολύ ανεβασμένοι οι Αριανοί φέτος, έχετε καλή όμάδα!το βλέπω και για του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

με διάθεση πάντα να αστειευτούμε, χωρίς παρεξήγηση....

ακόμα Ολυμπιακός είσαι; και μετά την ήττα από τον Άρη;

ακόμα;;;;

 

Ε ναι ειναι η ομαδα του αιματος μας δεν την αλλαζουμε παει η εγγραφη στην θυρα απο γενια σε γενια ειμαι η μοναδικη που δεν παντρευτηκα γαυρο αλλα τι να κανουμε αυτα εχει ο ερωτας το μωρο να ερθει πρωτα ο θεος κ να ειναι γερο θα γινει γαυρακι:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ειναι η ομαδα του αιματος μας δεν την αλλαζουμε παει η εγγραφη στην θυρα απο γενια σε γενια ειμαι η μοναδικη που δεν παντρευτηκα γαυρο αλλα τι να κανουμε αυτα εχει ο ερωτας το μωρο να ερθει πρωτα ο θεος κ να ειναι γερο θα γινει γαυρακι:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

θα ήταν κουφό να μην γίνει ΟΛΥ Πειραιώτης άντρας. εδώ ο γαμπρός μου είναι Ολυ του θανατά και τον πειράζουμε σε κάθε ευκαιρία. με το καλό το μωράκι σου.

και μην νομίζεις, πριν κρυβόμασταν οι βάζελοι.τώρα πήραμε τα πάνω μας.χεχε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

θα ήταν κουφό να μην γίνει ΟΛΥ Πειραιώτης άντρας. εδώ ο γαμπρός μου είναι Ολυ του θανατά και τον πειράζουμε σε κάθε ευκαιρία. με το καλό το μωράκι σου.

και μην νομίζεις, πριν κρυβόμασταν οι βάζελοι.τώρα πήραμε τα πάνω μας.χεχε.

 

οχι καλε εγω ειμαι πειραιωτισσα ο αντρας μου ειναι απο το πιτσουνι σιτυ κ ειναι ατρομητος

Link to comment
Share on other sites

οχι καλε εγω ειμαι πειραιωτισσα ο αντρας μου ειναι απο το πιτσουνι σιτυ κ ειναι ατρομητος

Για τον γιόκα σου που έρχεται πήγαινε το Πειραιώτης άντρας!

με το καλό!

αν πω περαστικά, θα παρεξηγηθείς;:-)

Link to comment
Share on other sites

μπα εγω βριζω τον προεδρο που δεν κανει μεταγραφες κ περαστικα λεω μονη μου στον εαυτο μου οταν βλεπω τους αγωνες οταν τελειωνει ο αγωνας λεω περαστικα μας κ του χρονου με υγεια μπουαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::-(:sad::-(:sad:

μην κλαις, είσαι καλό παιδί εσύ. μπορεί να γίνεις ατρόμητος, όπως ο αντρούλης σου:mrgreen:

 

μα πήγαν να δείρουν τον Pablo; και εντέλει τις έφαγαν.

τιμή και δόξα στον πάμπλο τον γκαρσία;)

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν αλλαζω ομαδα σιγα μην γινω ατρομητος με πηρε ο αδερφος μου πριν κ ελεγε οτι να μην τολμησω να παω να αγορασω τιποτα απο το καραισκακη θα μου κοψει τα ποδια θα παμε στο σεφ να παρω οτι θελω για το μωρο που στο μπασκετ παμε καλα μπουαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...