Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ PARENTS!


Recommended Posts

Καλημέρα σας!Τώρα που κόπασε η καταιγίδα των προηγούμενων ημερών θα ήθελα να πώ τα εξής:

 

Ευχαριστώ όλη την ομάδα της σελίδας αυτής που εργάζονται μόνο και μόνο για να είμαστε εμείς καλά ενημερωμένοι, που ενδιαφέρονται να μας προστατέψουν και να κάνουν αυτή τη σελίδα όσο καλύτερα μπορούν μόνο για μας. Ευχαριστώ τη Μαρία τη Στυλιανάκη που δίνει τον ελεύθερο χρόνο της και ασχολείται με τις απορίες μας, και τους προβληματισμούς μας και μας καθοδηγεί στο σωστότερο τρόπο ανατροφής των παιδιών μας. Και όλα αυτά αφιλοκερδώς!

Αυτο το φόρουμ είναι το καλύτερο που έχω συναντήσει και ευχαριστώ τους ανθρώπους που μας δίνουν την ευκαιρία να είμαστε μέλη του και να ανταλλάσουμε απόψεις, να λέμε τους προβληματισμούς μας και να μας δίνονται λύσεις αλλά και να δημιουργούμε ακόμα και φιλίες με υπέροχους και αξιόλογους ανθρωπους που ίσως ποτέ να μην γνωρίζαμε.

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΟ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΘΕΡΜΑ!!!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Με την σειρα μου θα ηθελα μεσα απο την καρδια μου να σας πω :D Ευχαριστω :D γιατι και πριν αλλα και μετα την εγγραφη μου, μου κρατησατε παρεα σε μεγαλες αγωνιες. γελασα, συγκινηθηκα, προβληματιστηκα αλλα και μοιραστηκα σκεψεις μου! να ειστε ολοι καλα, εσεις και οι οικογενειες σας! ειναι το λιγοτερο που εχω να πω , αλλα μεσα απο την καρδια μου!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ να πω ευχαριστώ. Θέλω να πω όλα όσα είπαν τα κορίτσια παραπάνω. Το μωρό μου είναι ενός μήνα, και μέσα από το σάιτ που διάβαζα σε όλη μου την εγκυμοσύνη ως επισκέπτης, αντιμετώπισα τα πάντα με ψυχραιμία και γνώσεις που μου είχατε δώσει όλοι εσείς! Από τα ψώνια που απέφυγα ως περιττά, μέχρι τον θηλασμό, και τόσα άλλα, που τα ήξερα λες και είχα κάνει κι άλλο παιδί! Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν από μένα, και άλλο ένα από τη μπέμπα μου! :D

1103660.png

________

I think men who have a pierced ear are better prepared for marriage. They've experienced pain and bought jewelry.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Θελω και εγω με τη σειρα μου να ενα μεγαλο ευχαριστω στην ομαδα του Parents, σε ολες και οσους γραφουν και απαντουν. Μολις ενα μηνα πριν ανακαλυψα αυτο το σαιτ και ομολογω οτι εχω βοηθηθει αφανταστα με ολα οσα διαβαζω. Επισης μου δινει μεγαλη χαρα να μοιραζομαι τις εμπειριες μου και τις αποψεις μου με αλλους γονεις.

Ευχατιστω και παλι απο τα βαθη της καρδιας μου :!::!:

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι και αν πω είναι λίγο....

Μόνο ευχή μπορώ να κάνω προς αναγνώριση της προσφοράς σας, να είστε

 

γεροί, να σας έχει καλά ο Θεός εσάς και τις οικογένειες σας!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω με την σειρα μου να πω ενα τεραστιο ευχαριστω και μπραβο σε ολους εκεινους που κρατουν αυτο το site παντα προσιτο,ενημερωμενο,αμεσο...ειμαι εδω εναμιση χρονο και το σαιτ με συντροφευσε καθολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης μου μεχρι την γεννηση του πρωτου μου παιδιου και φτανω στο σημερα που ο γιος μου ειναι 7 μηνων!ολο αυτο τον καιρο που ξενυχτησα,εκλαψα,συγκινιθηκα,χαρηκα,απογοητευτηκα ησασταν εδω και με ακουγατε,συμβουλευατε,αγκαλιαζατε...ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ και λοιποι συνεργατες αυτου εδω του χωρου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!να σας δινει ο θεος δυναμη αγαπη υγεια ευτυχια καθως και σε ολους τους γονεις που νιωθω τωρα πια οικογενεια...να χαιρεσται τα μωρακια σας και να τα βλεπουμε να μεγαλωνουν γερα και ευτχισμενα ....καλημερα σε ολους!

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα από τότε που έγινα μέλος να ευχαριστήσω αυτό το σάιτ

αλλά τώρα βρήκα την ευκαιρία!

Δεν μπορώ ναπω ότι με βοήθησε στα μεγάλα προβλήματα

που αντιμετώπισα στην εγκυμοσύνη και στους πρώτους

δύσκολους μήνες μετά τη γέννα,

απλούστατα γιατί τότε δεν υπήρχε -!-

και στο δεύτερο παιδί μου γιατί δεν το ήξερα!

Όμως από τότε που το ανακάλυψα βρίσκω καθημερινά πολλά

ενδιαφέροντα θέματα και ξέρω και ότι αν προκύψει κάτι

μικρό ή μεγάλο, εδώ θα βρω αμέριστη συμπαράσταση από ειδικούς

και από 'φίλους'.

Λοιπόν, ευχαριστώ πολύ τους πάντες!!! :D:D:D

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!Τώρα που κόπασε η καταιγίδα των προηγούμενων ημερών θα ήθελα να πώ τα εξής:

 

Ευχαριστώ όλη την ομάδα της σελίδας αυτής που εργάζονται μόνο και μόνο για να είμαστε εμείς καλά ενημερωμένοι, που ενδιαφέρονται να μας προστατέψουν και να κάνουν αυτή τη σελίδα όσο καλύτερα μπορούν μόνο για μας. Ευχαριστώ τη Μαρία τη Στυλιανάκη που δίνει τον ελεύθερο χρόνο της και ασχολείται με τις απορίες μας, και τους προβληματισμούς μας και μας καθοδηγεί στο σωστότερο τρόπο ανατροφής των παιδιών μας. Και όλα αυτά αφιλοκερδώς!

Αυτο το φόρουμ είναι το καλύτερο που έχω συναντήσει και ευχαριστώ τους ανθρώπους που μας δίνουν την ευκαιρία να είμαστε μέλη του και να ανταλλάσουμε απόψεις, να λέμε τους προβληματισμούς μας και να μας δίνονται λύσεις αλλά και να δημιουργούμε ακόμα και φιλίες με υπέροχους και αξιόλογους ανθρωπους που ίσως ποτέ να μην γνωρίζαμε.

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΟ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΘΕΡΜΑ!!!

 

Συμφωνώ με τη mata.

Όλους αυτούς τους μήνες αισθάνομαι οτι δεν είμαι μόνη, αισθάνομαι μέλος μιας μεγαλης οικογένειας.

Γιατί εστω κι αν δεν γνωριζόμαστε, με αρκετα μέλη έχουμε μοιραστει κοινες αγωνιες, σκεψεις, χαρούμενες και δύσκολες στιγμές, πράγματα που κανει κανείς με πολύ δικούς του ανθρώπους.

Γι αυτό θα ηθελα κι εγω να πω ενα μεγαλο ευχαριστώ σε όλους!!!

:D:D:D

db0ip3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Για μια ακόμη φορά ευχαριστώ την ομάδα κι τους διαχειριστές της σελίδας, για τον κόπο και τον χρόνο που προσφέρουν εδώ μέσα, κάνοντας αυτό το φόρουμ διαρκώς καλύτερο, χρηστικότερο και ομορφότερο!

Τους ευχαριστώ επίσης για τα καινούργια μέτρα που έχουν λάβει, για την δική μας προστασία και για την αποφυγή ξοδέματος του χρόνου μας σε ανθρώπους που μπαίνουν εδώ και έχουν διαφορετικά κίνητρα από όλους εμάς!!!!

Συνεχίστε έτσι και είμαι σίγουρη ότι όχι μόνο εγώ αλλά και τα περισσότερα μέλη συμφωνούν με τις αποφάσεις σας!!! :):):):)

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακόμη φορά ευχαριστώ την ομάδα κι τους διαχειριστές της σελίδας, για τον κόπο και τον χρόνο που προσφέρουν εδώ μέσα, κάνοντας αυτό το φόρουμ διαρκώς καλύτερο, χρηστικότερο και ομορφότερο!

Τους ευχαριστώ επίσης για τα καινούργια μέτρα που έχουν λάβει, για την δική μας προστασία και για την αποφυγή ξοδέματος του χρόνου μας σε ανθρώπους που μπαίνουν εδώ και έχουν διαφορετικά κίνητρα από όλους εμάς!!!!

Συνεχίστε έτσι και είμαι σίγουρη ότι όχι μόνο εγώ αλλά και τα περισσότερα μέλη συμφωνούν με τις αποφάσεις σας!!! :):):):)

 

κι εγώ συμφωνώ με τη mata :D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαλιστα.Δηλαδή εσάς αν σας έστελναν αυτό το πμ πώς θα αντιδρούσατε?

 

 

οι οδηγίες είναι σαφής.

 

Δεν θα ξανακανουμε την ίδια συζήτηση.

 

σε περίπτωση που δεν αλλαξετε το τικερ σας,

 

θα χρειαστεί να απενεργοποιήσουμε αυτόν τον λογαριασμό.

 

Σας δίνουμε χρόνο μέχρι το βράδυ.

 

απο την διαχείριση

 

 

 

 

Ε :?::?::?::?:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μαμά και διανύω την 2η εγκυμοσύνη μου.Ξαναμπήκα σε αυτό το φόρουμ για να συμμετέχω ενεργά και να βοηθήσω,όταν όμως με καλωσορίζουν με αυτόν τον τρόπο,στεναχωριέμαι πολύ και αναρωτιέμαι αν αξίζει τον κόπο.Ειναι σωστό αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Αν μου έστελναν αυτό το πμ,θα διόρθωνα το τικεράκι μου γιατί προφανώς υπάρχει λόγος για να το λένε,προσωπικά δεν έχω με κανέναν,και ο χρόνος να διορθώσω κάτι τόσο απλό,είναι μηδαμινός σε σχέση με το να πιάσω ολόκληρη συζήτηση...τόσο απλά :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Μα το διόρθωσα.

 

Άρα? που το πρόβλημα? όλα καλά :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι απορώ πώς γύρισε η κουβέντα από μια απλή ευχαριστία προς την ομάδα των διαχειριστών σε άλλα.

Αν και δεν υπάρχει λόγος να απολογηθώ, μια που δεν ξέρω κανέναν να απολογείται για μια ευχαριστία που κάνει, διευκρινίζω ότι η ευχαριστία δεν ήταν υπονοούμενο.

Οι διαχειριστές είχαν απηυδήσει τις τελευταίες μέρες και με την αναβάθμιση που τόσο καιρό προετοίμαζαν ΓΙΑ ΜΑΣ, αλλά και με ΄τα χίλια μύρια που μεσολάβησαν, κουράζοντας τους επιπλέον και με πράγματα που τους είχαν αποδέκτες.

Η στάση τους όλο αυτόν τον καιρό, ήταν περισσότερο από ανεκτική΄.

Δεν ξέρω πραγματικά αν κάποιος από εμάς, ανήκε στην ομάδα των διαχειριστών, αν άντεχε να εξηγεί τόσο πολύ, αλλά και να δείχνει ΤΟΣΗ υπομονή.

Μια που ούτως ή άλλως το όφελος τους δεν είναι ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ, πέρα από τη δική μας ενημέρωση και ο σκοπός τους δεν είναι κερδοσκοπικός θα μπορούσαν απλά να απενεργοποιούν εξαρχής οποιοδήποτε λογαριασμό, δυσκολεύει το έργο τους.Χωρίς να δίνουν ευκαιρίες και πολλες εξηγήσεις.

Ο τίτλος της ευχαριστίας μου ήταν ξεκάθαρος.

Ευχαριστώ την ομάδα του parents για όσα μας προσφέρουν!!! :D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ:

 

1. με όσα είχε γράψει η Μάτα το Δεκέμβρη

 

2. με όσα είχα γράψει εγώ το Φεβρούαριο

 

3. με όσα ξαναέγραψε η Μάτα!!!!!

 

:D:D:D:D:D

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...