Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ PARENTS!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


θα μπω κι εγω στο τρυπακι: συμφωνω με την timmy'smom που συμφωνει με τη starlight, που συμφωνεί με τη mata με την οποία συμφωνεί η gavrias, που συμφωνεί και η maryp!!!

:lol:

 

Και εννοείται ότι συμφωνώ και γω!

772203dcx5zrw9kw.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΕΕΕ τώρα εγώ να μην συμφωνήσω? Αλλά επειδή βαριέμαι να μπω στο τρυπάκι σας :D , θα πω απλά οτι συμφωνώ με όλες σας κ ειδικά με την Μάτα μας, που άνοιξε κ το πόστ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕ τώρα εγώ να μην συμφωνήσω? Αλλά επειδή βαριέμαι να μπω στο τρυπάκι σας :D , θα πω απλά οτι συμφωνώ με όλες σας κ ειδικά με την Μάτα μας, που άνοιξε κ το πόστ.

 

ιιιιιιιιιιιιι διακρίσεις??? :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν δε σας ενοχλώ με το ωραίο σας τριπάκι (!!!) θα ήθελα να επιστρέψει το θέμα από εκεί που ξεκίνησε.

Νοιώθω την ανάγκη μέσα από την καρδιά μου και για μια ακόμη φορά να ευχαριστήσω όλους τους γονείς της σελίδας για τις ανησυχίες και τις απόψεις που μοιράστηκαν μαζί μας. Αποτέλεσαν για μας "βιβλίο οδηγιών" κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και καταφύγιο σε δύσκολες ώρες όταν πρωτόρθε στον κόσμο η κορούλα μας.

Τώρα έχω να μπώ στο forum πάρα πολύ καιρό, απορώ πραγματικά και θαυμάζω τις κοπέλες με πολύ μικρά μωρά που τα καταφένουν να γράφουν και να βοηθούν άλλες! Σιγά σιγά θα βρώ μια βοήθεια με τη μπέμπα για να ξαναρχίσω να δουλεύω και να σας γράφω κι εγώ.

Με συγκλόνησε η αλλαγή στο forum, βρίσκω δυσκολία να βρώ αυτό που ψάχνω αφού τα θέματα έχουν πολλαπλασιαστεί, αλλά και πάλι αυτό είναι η "βίβλος" μου και ξέρω ότι πολύς κόσμος θα είναι εδώ για μένα όταν τον χρειαστώ!

Ήθελα να ενημερώσω ότι όλα στην οικογένειά μου βαίνουν καλώς μέχρι σήμερα (φτου φτου - έχω γίνει και προληπτική). Θηλάζω το κοριτσάκι μου μια χαρά, μεγαλώνει με πολύ αφοσίωση και αγάπη και είναι υγιής και χαρούμενη, αν και λίγο ζωηρούλα!!! Θα φτάξω σύντομα και ticker θηλασμού.

Οφείλω σε όλους εσάς μεγάλο μερίδιο της ευτυχίας που νοιώθω και γιαυτό ήθελα σε κάποια στιγμή να βρώ χρόνο να σας γράψω τις ευχαριστίες μου. Ειλικρινά αν μπορούσα θα τις έγραφα προσωπικά στην καθεμιά σας, είτε έχουμε μιλήσει μαζί είτε όχι.

Ελπίζω να μην νομίζετε ότι με έπιασε έκρηξη ορμονών μέσα στη νύχτα!Επειδή όμως σίγουρα δεν θα τα κατάφερνα με το θηλασμό και με άλλα προβλήματα χωρίς εσάς, θα θελα με κάποιο τρόπο να σας ανταποδώσω το καλό που μου κάνατε! Ίσως ο Θεός...

Αγλαία, μόνο σ'εσένα θα αναφερθώ ιδιαίτερα, επειδή είσαι προστάτιδα για όλες, ΝΑ' ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.

Πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από μένα με τη σειρά μου σε όλους τους διαχειριστές, στην ομάδα του parents αλλά και σε όλους τους γονείς που βρίσκουν την ευκαιρία να κλέψουν λιγο χρόνο από τα αγγελούδια τους για να μας προσφέρουν τα φώτα τους. Είμαι κι εγώ από τις "φρέσκιες" μαμάδες που χρησιμοποίησα το forum σας ως οδηγό από την περίοδο της εγκυμοσύνης μου μέχρι και σήμερα (που έχουμε στο σπίτι μας μια μαγουλίτσα 5 μηνών) και είμαι απόλυτα σίγουρη πως δεν πρόκειται να σταματήσω να ανατρέχω στα topic του parents για πολλά ακόμη χρόνια!!!! Και πάλι ευχαριστώ για όλα, και θερμά συγχαρητήρια σε όλους σας. Ο Θεός να έχει καλά εσάς και τους αγαπημένους σας!

line_flow_rose_beg_41_time_1252641600_text_c720e6eff5e6effdede120ece1f220e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...