Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

ελα βρε εβιτακι μου μη πτοησεεε...τα παιδια που παιρνουν αποτομα υψος κ βαρος καποτε φρεναρουν ενω αυτα που περνουν λιγο ,μετα το περνουν ολο αποτομα

 

Δήμητρα σε αυτό ελπίζω πιστεψέ με..... χα χα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τελικά νομίζω ότι σας νικάμε όλους!!!!!!!!!

Ο Χάρης μου έκλεισε τα 2 στις 7 Δεκεμβρίου και είναι μόλις.......

11 κιλά και 82 πόντους

ΣΩΣΤΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ!!!!!!!!

 

Εβίτα, ερχόμαστε να σου κάνουμε παρέα 2χρονών ήμασταν 82 πόντους και 10,2 κιλά

γίγαντες έτσι........

wWPdp2.png
Link to comment
Share on other sites

ειμαστε πλεον 26 μηνων και 17 κιλα....δεν ειμαστε παχουλες, ειμαστε πολυ αναπτυγμενες για την ηλικια μας...

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα σε αυτό ελπίζω πιστεψέ με..... χα χα!

 

και γω γιαυτο τα λεω για να τα ακουω!αχαχαχαχ για το υψος δεν εχουμε προβλημα αλλα στο βαρος εχουμε κολλησει 9 μηνες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ τα δικα μου τοσα κιλα ηταν 4,5 μηνων.μη φοβασαι.ταπιο πολλα μωρα εχουν αυτο το βαρος στην ηλικια του δικου σου.μισο κιλο πανω-κατω...σσε 2-3 μηνες θα δεις οτι θα περνει πολυ λιγοτερο βαρος.αντι για 1 κιλο το μηνα θα περνει 200-300 γραμμαρια.2-3 μηνες μπορει να μη βαλει κ καθολου.κ μετα το ετος βαζουν το πλυ 200 γρ το μηνα.γιαυτο μην ανυσηχεις μια χαρα ειναι το βαρος του

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο Αλεξανδράκος μου είναι σχεδόν 22 μηνών και έχει ύψος 90 εκατοστά και βάρος 11.300. Εγώ περισσότερο για το ύψος αγχώνομαι βρε κορίτσια...Και πως τυχαίνει πάντα να συναντάμε παιδάκια που είναι πιο ψηλά από αυτόν...και πιο μικρά!

Alexandros 24-02-2008 :D

Link to comment
Share on other sites

ηρεμησε βρε κοπελα μου!!κ ο δικος μου ο αλεξανδρακος ειναι 23 μηνων 89 εκ κ 11.500 κιλα.βασικα ειναι πανω απο την μεσαια καμπυλη!ειναι 3 οι καμπυλες ετσι δε τα εχετε κ στην ελλαδα?η χαμηλη η μεσαια κ η ηψηλη.αν περασεις την ηψηλη ειναι πανω απο το κανονικο.αν κατεβει τη χαμηλη ειναι κατω απο το κανονικο.ετσι δε τα εχετε κ στην ελλαδα?κοιταξε τες λιγο κ θα δεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κανενας πινακας υπαρχει ?

Δλδ να δειχνει στο περιπου ποιο εινα ιτο ιδανικο υψος-βαρος για παιδια.

???

δεν ξέρω αν αυτο ψάχνεις, αλλα ρίξε μια ματιά εδώ http://www.argiriou.org/gc.php?lang=el

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν αυτο ψάχνεις, αλλα ρίξε μια ματιά εδώ http://www.argiriou.org/gc.php?lang=el

 

 

Χμμμ να σαι καλα.

Περισσοτερο με μπερδεψε :)

 

Βρηκα κατι υπολογιστες αλλα ειναι με ιντσες και pounds.

 

Τεσπα , 3.5 χρονων κοριτσακι , 97cm υψος και 15.5 κιλα ειναι καλα ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμφωνα με τις καμπυλες επρεπε να ειναι απο 93 μεχρι 107 εκ

κ συμφωνα με το υψος απο 13 ως 17 κιλα αρα μια χαρα ειναι

απλως τα κοριτσια φαινονται πιο στρουμπουλα απο τα αγορια γιατι εχουν πιο λεπτο σκελετο κ πιο πολυ λιπος!μια χαρα ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με τις καμπυλες επρεπε να ειναι απο 93 μεχρι 107 εκ

κ συμφωνα με το υψος απο 13 ως 17 κιλα αρα μια χαρα ειναι

απλως τα κοριτσια φαινονται πιο στρουμπουλα απο τα αγορια γιατι εχουν πιο λεπτο σκελετο κ πιο πολυ λιπος!μια χαρα ειναι!!!

 

Να σαι καλα.

Σ'ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

3,5 ετών 102 εκατοστά 12.600. Ώρες ώρες με πιάνει απελπισία. το μονο που με παρηγορεί είναι οτι δεν αρρωσταίνει ποτέ, σε όλη του τη ζωή μόνο μια φορά είχε συνάχι.

Link to comment
Share on other sites

εμεις 17 μηνων(15 λογω προωροτητας)10 κιλα και 77 εκατοστα!!!!!!ειναι μικροκαμωμένος!!!!!!!

Ο θησαυρος μας ειναι ολη μας η ζωη!!!!:p11/06/2009:p

 

Θεούλη μου....βοήθησε μας........

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...