Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΑΜΜΑΤΑ ΓΕΝΝΑΣ


protoula

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ (ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ) ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ 2 ΜΗΝΩΝ? ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ? ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΗΝ ΥΓΙΕΙΝΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΣΕ SITE ΤΟΥ INTERNET ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ[/b]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγώ δεν πιστεύω πως θα σου ανοίξουν...κι εμένα με τραβάγαν πολύ και για καιρό...αλλά και στις επαφές

συνήθως τα πράγματα είναι δύσκολα για κανένα 6μηνο μην σου πω και παραπάνω και σε τρομοκρατήσω :roll::?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πεσανε ακομα τα ραμματα μετα απο δυο μηνες????

Αν εχουνε πεσει πως θα ανοιξουνε καλε??

πιασε να δεις αν εχει μεινει κανενα...εμενα μου ειχε πει ο γιατρος πολυ καθαριοτητα αυτο ειναι η γιατρεια των ραμματων στη συγκεκριμενη περιοχη!!

Οσο για επαφες εμενα το 4μηνο περασε στο νερο μεχρι να μου φυγει απο το μιαλο το τραβηγμα των ραμματων :oops:

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ, ΚΟΙΤΑΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΟΠΟΙΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ. ΑΙΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΑΣ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ: ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΩΤΟΥΛΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ, ΚΟΙΤΑΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΟΠΟΙΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ. ΑΙΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΑΣ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ: ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΩΤΟΥΛΑ

 

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ 8 1/2 ΜΗΝΕΣ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ 4400 ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ Φ.ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΛΑΜΕ!!ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΕΝΤΙΣΕ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙ-ΚΑΡΕ Η¨ΤΡΑΠΕΖΟΚΑΡΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΡΑΠΕΖΟΚΑΡΕ ΓΕΛΟΝΤΑΣ!! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΒΑΖΑΜΕ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΠΑΦΗ DUREX PLAY (ΣΕ ΜΟΒ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ) ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΡΕΘΙΣΜΟ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!:oops: .ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

123379gbkck5awnc.gif

71653r1qw0j5654.gif

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ 8 1/2 ΜΗΝΕΣ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ 4400 ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ Φ.ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΛΑΜΕ!!ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΕΝΤΙΣΕ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙ-ΚΑΡΕ Η¨ΤΡΑΠΕΖΟΚΑΡΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΡΑΠΕΖΟΚΑΡΕ ΓΕΛΟΝΤΑΣ!! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΒΑΖΑΜΕ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΠΑΦΗ DUREX PLAY (ΣΕ ΜΟΒ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ) ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΡΕΘΙΣΜΟ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!:oops: .ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!

ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΟ ΝΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ...

ΠΡΩΤΟΥΛΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα πριν απο 7 μερες γεννησα με ΦΤ την κορουλα μου.Απο τοτε υποφερω απο τα ραμματα αν δεν παρω voltaren υποθετο δεν μπορω να κατσω κλαιω απο τον πονο.Αλλα θηλαζω και φοβαμαι να μην επηρεαζεται το γαλα ο γιατρος μου μου ειπε αν δεν αντεχω να τα περνω αλλα εγω ανυσηχω.Εχετε κατι να μου συστησετε? Μου ειπαν για σπαθοχορτο(βαλσαμο)ξερετε αν κανει δουλεια?Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
Καλησπέρα πριν απο 7 μερες γεννησα με ΦΤ την κορουλα μου.Απο τοτε υποφερω απο τα ραμματα αν δεν παρω voltaren υποθετο δεν μπορω να κατσω κλαιω απο τον πονο.Αλλα θηλαζω και φοβαμαι να μην επηρεαζεται το γαλα ο γιατρος μου μου ειπε αν δεν αντεχω να τα περνω αλλα εγω ανυσηχω.Εχετε κατι να μου συστησετε? Μου ειπαν για σπαθοχορτο(βαλσαμο)ξερετε αν κανει δουλεια?Ευχαριστω

γεια σου ιωαννα μου!εχω ακριβως το ιδιο προβλημα,βρηκες τελικα λυση?εγω με ντεπον την βγαζω αλλα πολυ πονος ρε γαμωτο...ενημερωσε με αν υπαρχει κατι για ανακουφιση..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πριν απο 7 μερες γεννησα με ΦΤ την κορουλα μου.Απο τοτε υποφερω απο τα ραμματα αν δεν παρω voltaren υποθετο δεν μπορω να κατσω κλαιω απο τον πονο.Αλλα θηλαζω και φοβαμαι να μην επηρεαζεται το γαλα ο γιατρος μου μου ειπε αν δεν αντεχω να τα περνω αλλα εγω ανυσηχω.Εχετε κατι να μου συστησετε? Μου ειπαν για σπαθοχορτο(βαλσαμο)ξερετε αν κανει δουλεια?Ευχαριστω

 

Υπομονή και να σου ζήσει το μωράκι σου. Κι εγω το ίδιο είχα πάθει στην κόρη μου, με 36 πόντους κεφάλι!

Το σπαθόλαδο είναι πολύ ανακουφιστικό γιατί αναπλάθει γρήγορα τα κύτταρα της περιοχής (βιτ. Ε). Και το ελαιόλαδο επίσης πολύ καλό. Με μια μπατονέτα 2-3 φορές τη μερα, θα δεις διαφορά σε λίγες μέρες.

Αν τιποτε δεν σε βολεύει, θα σπάζεις μια κάψουλα βιτ.Ε και θα την απλώνεις στην περιοχή. Εγώ έπαιρνα eviol στο πράσινο κουτάκι από το φαρμακείο.

Σιδερένια!:P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Γεια σας κ από μένα! Εγώ γέννησα πριν από 2 μιση βδομάδες κ τα ράμματα δε τα βλέπω αλλά με ενοχλεί εκεί κάτω η πληγή ίσως δε ξερω τι δε μπορώ να καθίσω καλά κ το νιώθω λες κ έχω συγκαει.... Είναι κάτι ανησυχητικό ? Να περιμένω κι άλλο ή να επικοινησω με το γιατρό?π πφφφ όταν είσαι πρωταρα όλα τα φοβάσαι κ δε ξέρεις τι σου γίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα ενοχλουσαν αρκετα τα ραμματα για 3-4 εβδομαδες περιπου. Υπομονη! Αν θελεις δες με καθρεφτακι αν παιζει κανενα θεμα η αν αγχωνεσαι πολυ παρε το γιατρο.

 
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...