Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ελαττωματικά pumbers


Recommended Posts

Δεν ξέρω αν σας έτυχε κι εσάς,

τα τελευταία Pumbers Active feet Νο 4+ (αυτά με τα mapets) που αγόρασα είναι ελαττωματικά

όταν πάω να ανοίξω τα πλαινά που είναι διπλωμένα ή μένουν κόλλες στο διχτάκι ή σχίζεται το διχτάκι :evil::evil::evil:

 

και παλιότερα μου έχει τύχει αλλά 1 σε όλο το πακέτο τώρα είναι 5 στη σειρά και λέω να τα γυρίσω να δω τι θα μου πουν

age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πριν δυο μηνες μου ειχε συμβει αυτο ακριβως(activefit 3)

Πηρα τηλεφωνο και τους το ειπα,εκαναν σαν να το ακουγαν πρωτη φορα και τους ειπα να τα στειλω πισω,μου ειπε οχι και μου εστειλε 2 κουπονια,1 των 15 ευρω και 1 των 5ευρω!

Απο τα 50 ποσα εχει η συσκευασια ηταν σχεδον ολα ελλετωματικα αλλα τα ειχα για ωρα αναγκης στην ακρη

 

Παρε τηλεφωνο και να εχεις μαζι σου την συσκευασια,θελουν τους κωδικους

4

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το 4άρι με τους μάπετ επάνω είναι σκέτη μάπα.

Ενώ τα προηγούμενα με το ελεφαντάκι ήταν ωραία.

Σε λίγο θα τα κάνουν στρινγκ :shock:

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια ευχαριστώ για την βοήθεια

καλή ιδέα αυτή με το τηλέφωνο στην εταιρεία

θα τους τσούξει περισσότερο από το να τα επιστρέψω απλά στο super market

 

έχεις δίκιο underage αυτά με τα mapets είναι χάλια :mad:

age.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν σας έτυχε κι εσάς,

τα τελευταία Pumbers Active feet Νο 4+ (αυτά με τα mapets) που αγόρασα είναι ελαττωματικά

όταν πάω να ανοίξω τα πλαινά που είναι διπλωμένα ή μένουν κόλλες στο διχτάκι ή σχίζεται το διχτάκι :evil::evil::evil:

 

και παλιότερα μου έχει τύχει αλλά 1 σε όλο το πακέτο τώρα είναι 5 στη σειρά και λέω να τα γυρίσω να δω τι θα μου πουν

 

Και μένα μου έτυχε στο baby dry Νο 4. Είχαμε πάρει και 2 ή 3 οικονομικές συσκευασίες, αλλά τις χρησιμοποιήσαμε.

 

Σκέφτηκα ότι μάλλον θα τις είχε πολύ καιρό το πολυκατάστημα που τις πήρα

Link to comment
Share on other sites

μία ακόμα βοήθεια σας παρακαλώ

παίρνω από χθες το 8001123000 που βρήκα στο site αλλά δίχνει πως μιλάει συνέχεια

μήπως έχετε κάποιο άλλο τηλέφωνο;;; :?

age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μάπα τα μαπετς!

τα δοκιμάσαμε κ κατακοκκίνησε ο πωπός της

τώρα τα άφησα στην άκρη για καμιά ώρα ανάγκης ίσως

 

λες να φταινε αυτά που συγκαήκαμε;;; :shock:

μέχρι τώρα δεν είχαμε κανένα σχετικό πρόβλημα

αλλά τώρα που το λες από τότε που τα πήραμε άρχισαν κάτι κοκκινίλες μέχρι που φτάσαμε να χρησιμοποιούμε μελάνι για να ηρεμίσουν :evil::evil::evil:

age.png
Link to comment
Share on other sites

μία ακόμα βοήθεια σας παρακαλώ

παίρνω από χθες το 8001123000 που βρήκα στο site αλλά δίχνει πως μιλάει συνέχεια

μήπως έχετε κάποιο άλλο τηλέφωνο;;; :?

 

Κι εμενα μιλουσε και πηρε σε ενα 11888 ή καποιο για πληροφοριες και τους ζητησα να μου δωσουν ενα στεθερο της "Procter&Gamble"(ετσι νομιζω ειναι η εταιρεια)

Πηρα σε δυο τρια νουμερα μεχρι να βγαλω ακρη και μου ειπαν οτι θα ενημερωσουν το αρμοδιο τμημα και θα με παρουν το επομενο 10ημερο

Λεω καλα κρασια σιγα μην παρουν,σε λιγοτερο απο 2 ωρες με πηραν τηλεφωνο και σε 7-8 μερες ειχα τα κουπονια :P

Μακαρι να ειχα φυλαξει τα νουμερα να σου ελεγα που πηρα αλλα :roll:

4

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα σε βοηθησω αλλα να σου πω τι κανω εγω.καθε μηνα παιρνω τηλ στο 8001140222 για να μου στειλουν κουπονια.(μονο την πρωτη εργασιμη του μηνα)εναν μηνα δεν λειτουργουσε αυτο το τηλ οποτε πηρα σε αυτο που ειπες και μου εδωσαν το σταθερο 2109287420.μου ειπαν ομως οτι αυτο μου το δινουν για τα κουπονια μονο για εκεινο τον μηνα που ειχαν προβλημα η αλλη γραμη.κανε μια προσπαθεια δεν ξερεις ποτε!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

vickypap σ΄ευχαριστώ πολύ

πήρα σ' ένα νούμερο που βρήκα από τον ΟΤΕ και μου είπαν ότι μπορώ μόνο να το δηλώσω στο 8001123000 και ότι δεν μιλάει όπως ακούγεται αλλά έχει πρόβλημα και από Δευτέρα που θα είναι εντάξει να ξαναπάρω

για να δούμε ...

age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω αν σας έτυχε κι εσάς,

τα τελευταία Pumbers Active feet Νο 4+ (αυτά με τα mapets) που αγόρασα είναι ελαττωματικά

όταν πάω να ανοίξω τα πλαινά που είναι διπλωμένα ή μένουν κόλλες στο διχτάκι ή σχίζεται το διχτάκι :evil::evil::evil:

 

και παλιότερα μου έχει τύχει αλλά 1 σε όλο το πακέτο τώρα είναι 5 στη σειρά και λέω να τα γυρίσω να δω τι θα μου πουν

 

Μου τυχαίνει αρκετά συχνά τώρα τελευταία στα συγκεκριμένα! Βρίσκω 2-3 τέτοιες πάνες σε κάθε πακέτο...

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια δεν είχα βγάλει άκρη μέχρι σήμερα

 

την Τρίτη τους άφησα και τηλέφωνο για να με πάρουν αυτοί και τίποτα :evil::evil::evil:

 

πριν από λίγο και αφού τους ψιλοαπείλησα ως δια μαγίας συνδέθηκα αμέσως :shock::roll:

μου ζήτησαν συγνώμη, μου είπαν ότι θα ενημερωθεί το εργοστάσιο και ότι

θα μου στείλουν κουπόνια για να πάρω άλλα ... αυτά

 

καλά, δεν περίμενα και τίποτα περισσότερο :?

age.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...