Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Άλλο πάλι και τούτο!!! (ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια σπιτι μας)


Recommended Posts

Αλλο πάλι και τούτο!!! :shock:

Τελικά δεν ξέρω από που να προφυλαχτούμε, από που μας βρήκε και μας χτύπησε την πόρτα και εμείς σαν αφελής του ανοίξαμε!!! :oops::shock::evil:

 

Διαβάστε να φρίξετε!!!

 

 

http://www.enet.gr:80/online/online_print?id=93554096

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 7 months later...

Διαφημίσεις

Τωρα που το σκεφτομαι εχω και ασυρματο τλεφωνο, ασυρματη καμερα παρακολουθησης, κεραια για να πιανει το nova απο τον ενα οροφο στον αλλο,inernet και τα κινητα βεβαιως!!! :shock::shock::shock:

Ειμαστε gagetακιδες. :?:?

Ποια απο αυτα ειναι επιφοβα??Ξερει κανεις να μου απαντισει η κανενα link???

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εχω ασυρματο internet στο σπιτι!!! Τωρα που το σκεφτομαι εχω και ασυρματο τλεφωνο, ασυρματη καμερα παρακολουθησης, κεραια για να πιανει το nova απο τον ενα οροφο στον αλλο,inernet και τα κινητα βεβαιως!!! :shock::shock::shock:

Ειμαστε gagetακιδες. :?:?

Ποια απο αυτα ειναι επιφοβα??Ξερει κανεις να μου απαντισει η κανενα link???

 

Μια από τα ίδια :roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το σκεφτομαι εχω και ασυρματο τλεφωνο, ασυρματη καμερα παρακολουθησης, κεραια για να πιανει το nova απο τον ενα οροφο στον αλλο,inernet και τα κινητα βεβαιως!!! :shock::shock::shock:

Ειμαστε gagetακιδες. :?:?

Ποια απο αυτα ειναι επιφοβα??Ξερει κανεις να μου απαντισει η κανενα link???

 

:shock::shock::shock: Και εμείς το όδιο :shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Για το ασυρματο ιντερνετ, μετα από αρκετη γκρινια δική μου, καταφέραμε να μην βάλουμε. Ευτυχως που κοιμάμαι πολυ ελαφρια και ποτέ δεν της έβαλα ενδοεπικοινωνία ( από 3 μηνων στο δωματιο της). Τα υπόλοιπα δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε. Τουλάχιστον να είναι όσο πιο μακρια από τα παιδια και να μην μιλάμε ποτε όταν είμαστε κοντα τους.

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα που το σκεφτομαι εχω και ασυρματο τλεφωνο, ασυρματη καμερα παρακολουθησης, κεραια για να πιανει το nova απο τον ενα οροφο στον αλλο,inernet και τα κινητα βεβαιως!!! :shock::shock::shock:

Ειμαστε gagetακιδες. :?:?

Ποια απο αυτα ειναι επιφοβα??Ξερει κανεις να μου απαντισει η κανενα link???

 

:shock::shock::shock: Και εμείς το όδιο :shock::shock::shock:

 

και μεις.... οτι ασυρματο υπαρχει το εχουμε!! :?

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΜΟΝΤΕΜ,κινητά τηλέφωνα,ασυρματα τηλεφωνα

 

(ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΜΟΝΤΕΜ,ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΌΤΙ ΤΟ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕΡΦΑΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ)

 

επίσης μακριά όλα αυτά από εγκυους!

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...