Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αδυνατα μωρα


minion

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ 11/02/09 .

ALEPAP ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΙΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΑΝΑΤΗΣΗ? ΑΠΟ ΖΩΗΡΑΔΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΛΙΚΗ...

ΓΑΤΟΥΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΧ ΚΟΥΑΚΕΡ , ΡΥΖΟΓΑΛΟ(ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ).

ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ , ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΟΛΑ!!!!

(ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ).

Link to comment
Share on other sites

Την απαντηση την παιρνεις αν θυμαμαι καλα την επομενη εργασιμη. Ειναι απλη διαδικασια και καθολου επωδυνη. Η νοσοκομα ειναι λιγο ξινη. Περιμενω να μου πεις τη εμπειρια σου οσο για τα αποτελεσματα πιστευω οτι δεν θα ασχοληθεις ιδιαιτερα. καλα θα ειναι

line_line_typew6_beg_d_typew3_time_1194670800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gifline_flow_rose_beg_minie_time_1208491200_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

απαντανε τοσο γρηγορα? μακαρι

οι γονεις του παιδιου που εκαναν για αυτους περιμεναν 3 βδομαδες και, αλλα για το μωρακι δε θυμαμαι, ουφιιιιι το μαναρι μου :cry:

 

Μινιον αν βρεις συνταγη-φαι που αρεσει στη θκατουλα σου, γραψε την εεεε!

 

Ρε σεις αυτο το δουλεμα της, αλλες παρακαλανε να ανοιξουν το στοματους, ε εμενα καθε φορα κανα αααααα, 1-2-3, μπουκωνει το κραταει και μετα το αναγουλιαζει, το φτυνει η φταρνιζεται η κανει εμετο.

Εχτες της αλλαξα ολα τα ρουχα και στο μεσημεριανο και στο απογευματινο. Ειχε φαει 1 γιαουρτι μια χαρα και μετα απο φλεματακι παρτο εξω.

Στο μεταξυ το πρωι αφησα τα πιατακια τη φρουτοκρεμα στην αλαξιερα, 2 δευτερα παω να φερω τη κορη και ο Βασιλης φτανει το ενα πιατο και το λουζεται πανω του :oops::lol:

 

Μου ηρθε αποπληξια, τον πνιγεις τωρα η αργοτερα????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι καλα....πες και υψος κυρια μου!!!!!!

 

 

Την μικρα την ξερω....αστερι, κατεβαζε το τοστακι της την τελευταια φορα μιαμ μιαμ :lol:

 

 

μμμμμ κοιταξα και τη κλιμακα, πεσατε εεεεεεε? 25%

 

την φαγανε οι ιωσεις την κακομοιρα :roll:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου είναι 17 μηνών, 9 κιλά και ύψος 83cm... Είναι αδυνατούλα αλλά όχι υπερβολικά. Είναι λεπτούλα με μια χαρά αναλογίες. Παίρνει βάρος, λίγο αλλά σταθερά. Και όχι δεν έχουμε πρόβλημα με το φαγητό. :) Προτιμώ να είναι λεπτή παρά να έχει πρόβλημα παχυσαρκίας από μωρό.

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου είναι 17 μηνών, 9 κιλά και ύψος 83cm... Είναι αδυνατούλα αλλά όχι υπερβολικά. Είναι λεπτούλα με μια χαρά αναλογίες. Παίρνει βάρος, λίγο αλλά σταθερά. Και όχι δεν έχουμε πρόβλημα με το φαγητό. :) Προτιμώ να είναι λεπτή παρά να έχει πρόβλημα παχυσαρκίας από μωρό.

 

 

Νομιζω αυτο ειναι που κανει τη διαφορα! :lol:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ , ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΦΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ...

ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ.

ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΙΔΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 11/02/09 , ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΝΟΙΑΣΟΥΜΕ!!!

ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΑΚΕΡ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΣΑΜΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑς ΕΙΠΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΨΑΡΙ ..ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!

Link to comment
Share on other sites

εμενα το φαγανε μια χαρα!

και για αυτο που τρελαινεται ειναι το αυγο, μελατο με ψωμακι

δοκιμασα για τοστακι τυρακι και μου το εφτυνα και ξεκινησα να της δινω σκετη φετουλα γκουντα και μαλον μας αρεσει :lol: αυριο θα παμε απο το 1/4 στη μιση φετουλα

 

το κουακερ πως τρωγεται? ουτε ξερω τι ειναι? :roll:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι καλα....πες και υψος κυρια μου!!!!!!

 

 

Την μικρα την ξερω....αστερι, κατεβαζε το τοστακι της την τελευταια φορα μιαμ μιαμ :lol:

 

 

μμμμμ κοιταξα και τη κλιμακα, πεσατε εεεεεεε? 25%

 

την φαγανε οι ιωσεις την κακομοιρα :roll:

 

φάγαμε και εμείς ένα τοστάκι και το κάνατε θέμα

χαχαχαχαχαχαχα

 

ύψος χμμμμμ τελευταία μέτρηση 84?? δεν θυμάμαι η δόλια μάνα γιατί μόνο στο βάρος δίνω βάση :lol::lol::lol::lol: γιατί έτσι κι' αλλιώς χόμπιτ θα είναι με εμάς γονείς, χαχαχαχα

 

ναι την βλέπω και χωρίς να έχει ιώσεις τι όρεξη έχει :roll:

 

γνωριζόμαστε όπως καταλάβατε με τη μιαου :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΧΑΘΗΚΑΜΕ .. ΚΑΝΑΜΕ ΤΕΣΤ ΙΔΡΩΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ Η ΦΙΛΗ ,ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΜΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΞΙΝΗ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ , ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!

 

ΓΑΤΟΥΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΑΚΕΡ , ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ SUPER MARΚET.ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΡΙΧΝΩ ΜΕΣΑ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΥΤΕ Η ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!

 

ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΟΙΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΗΜΟΥΝ ΚΙΛΑ ΒΑΡΥΤΕΡΗ (1 ΕΤΟΥΣ 11 ΚΙΛΑ !!!)

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ολα θα πανε καλα. εμενα η μικρη απ' οταν ηρεμησαμε απο τις εξετασεις και εφυγε το αγχος αρχισε να παιρνει τα πανω της. Οχι βεβαια πολλα πραγματα αλλα καλα.

line_line_typew6_beg_d_typew3_time_1194670800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

line_flow_rose_beg_minie_time_1208491200_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.

ALEPAP ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ...

ΩΣΤΟΣΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΤΟ ΕΤΟΣ , ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ.

ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ.

ΝΑ'ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για πες τι εξετασεις? να ξερουμε κιολας!

Η Αναστασια ηταν αρρωστη για 6 μερες , μαλλον ιωση, ελιωσε το κακομοιρο, μεχρι και 40,4!

τωρα να την ζυγισω ????? :lol::lol::lol:

αχχχχχχχχχχχχχχ τι τραβαμε

 

.....και ανακοινωνω οτι ο Βασιλακης αποφασισε να περασει απο τα παχουλα μωρα στο τοπικ των αδυνατων! Του εχει κοπει αρκετα η ορεξη αλλα το χειροτερο μου ειναι οτι δε θελει να βλεπει το γαλα. Πριν 10 μερες χειρουργηθηκε για κρυψορχια και εκει που επεινε 250-400! επεσε στο 0-80! σκασμενη ειμαι :roll:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σας!!!Εγω τωρα να την βαλω στα αδυνατα μωρακια τη δικια μου????Οι ρυθμοι μας επεσαν παρα πολυ.Κολλησαμε στα 9950 και ειμαστε 13,5 μηνων.Οσο για το υψος της 81 cm.Δεν ξερω αν ειναι ενταξει.Τι λετε???

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σας!!!Εγω τωρα να την βαλω στα αδυνατα μωρακια τη δικια μου????Οι ρυθμοι μας επεσαν παρα πολυ.Κολλησαμε στα 9950 και ειμαστε 13,5 μηνων.Οσο για το υψος της 81 cm.Δεν ξερω αν ειναι ενταξει.Τι λετε???

 

 

 

να σου πω ξουττττ ξουτττττ? :lol::lol:

 

τη ζυγισα :cry::cry:

 

14 μηνων 75 ποντοι.......8200 :cry::cry:

 

ηταν 8500 8/1 και πεσαμε τραγικα

 

στην κλιμακα φτασαμε στο 6% :cry:

 

που εισαι Minion? δωσε τον τιτλο σου, ειμαστε και οι πρωτες μινιατουρες :lol:

 

 

και η παιδιατρος αταραχη, αμα αναρρωσει θα παρει πανω της! ποιος η Αναστασια???? καμια βιταμινη της λεω? μολις τελειωσει την αντιβιωση θα δωσουμε σιδηρο! ωραιιιιιιαααααααααααααα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mην ανησυχεις Γατουλα!!!!!Η μικρη σου τετοια κουκλιτσα που ειναι θα γινει μοντελο!!!Εχει επαγγελματικο προσανατολισμο απο μικρη!!!!!!!Ε ρε τι τραβαμε οι δολιες μανες!!!

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα μην προκρινεις τα πραγματα.Ειναι αγορακι μωρε νομιζω εχει δια φορετικη αναπτυξη.Θα με θυμηθεις....θα σου ζηταμε αυτογραφα για τη μικρη...κι οσο για το υψος...μια χαρα ειναι,ασε που θα ψηλωσει ξαφνικα.

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΖΥΓΙΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ.

ΓΑΤΟΥΛΑ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΕΣ!!

ΕΜΕΙΣ ΑΠΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΟ ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΟΘΥΜΕΣ.

Η ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΤΑΙΣΜΑΤΟΣ ΠΙΠΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΟΥΜΕ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!!!!

Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ.ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΗΠΩΣ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ(ΑΡΓΗΣΑ ΝΟΜΙΖΩ)ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ.

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...