Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΜΜΩΔΗΣ ΑΚΤΗ - ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ


Recommended Posts

Καλημέρα φίλες και φίλοι, 

 

έχετε κάποια πρόταση για μπάνιο σε παραλία με άμμο (ή έστω με μικρό βοτσαλάκι) κοντά στην περιοχή Κορίνθου - Κινέτα - Ίσθμια κλπ ? 

 

Πήγαμε προχθές σε ένα φανταστικό κολπίσκο, κάτω από τα Λουτρά Ωραίας Ελένης, νομίζω τον έλεγαν Σιδερώνα, καθαρά νερά, κόσμος όσος έπρεπε, και η παραλία ήταν καθαρή αλλά στο μπες βγες στο νερό είχε πέτρες μεγάλες και ήταν αρκετά δύσκολα, τόσο για εμάς τους γονείς όσο και για τα παιδιά μου. 

Κάτι ανάλογο ψάχνω, αλλά επειδή δεν είμαι από τα μέρη, μήπως έχει κάποιος "ντόπιος" πρόταση για τέτοια παραλία ?

 

Και κάτι άλλο, μήπως έχετε κάποια πρόταση με value for money ξενοδοχείο - δωμάτιο για εκείνες τις περιοχές ? Έχω κάνει ήδη έρευνα αγοράς μέσω ιντερνετ αλλά σίγουρα υπάρχουν και άλλες αξιόλογες προτάσεις διαμονής που δεν "διαφημίζονται" τόσο. 

 

Ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...