Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΑΕΔ- 6μηνο μητρότητας 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Just now, Mummyof2 είπε:

Καλημερα,

Ξέρεις κάποιος να μου πει το ύψος του ποσού που δίνει ο ΟΑΕΔ μηνιαία στα πλαίσια του 6μήνου μητρότητας;

εχω ήδη ένα παιδί.

ευχαριστω πολύ!

Εγώ με 1 παιδί έπαιρνα 569€ το μήνα.δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι έχεις και ένα παιδί ακόμη στο ποσό.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , vanessaki4 είπε:

Εγώ με 1 παιδί έπαιρνα 569€ το μήνα.δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι έχεις και ένα παιδί ακόμη στο ποσό.

Ναι τώρα δηλαδή 2 παιδιά!!

εχω 6 μηνο έως 8/5/20 αλλά δεν έχω πληρωθεί ακόμα κ την απόφαση θα πάω μεθαύριο να τη πάρω 

κογικα θα γράφει το ποσό!

ευχαριστω πάντως 

Link to comment
Share on other sites

Πριν τρία χρόνια στο πρώτο μου παιδί έπαιρνα 513. Μήπως τώρα έχει αυξηθεί σε 569 λόγω αύξησης βασικού; Γιατί νομίζω υπολογίζεται σαν ποσοστό του βασικού

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sunshine8 είπε:

Πριν τρία χρόνια στο πρώτο μου παιδί έπαιρνα 513. Μήπως τώρα έχει αυξηθεί σε 569 λόγω αύξησης βασικού; Γιατί νομίζω υπολογίζεται σαν ποσοστό του βασικού

Κάτι τέτοιο διάβασα. Για να είμαι ειλικρινής διάβασα σε 2 διαφορετικά άρθρα 650€ αλλά μ φαίνεται υπερβολικό ποσό για ΟΑΕΔ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Sunshine8 είπε:

Πριν τρία χρόνια στο πρώτο μου παιδί έπαιρνα 513. Μήπως τώρα έχει αυξηθεί σε 569 λόγω αύξησης βασικού; Γιατί νομίζω υπολογίζεται σαν ποσοστό του βασικού

Ναι είναι με την αύξηση του κατώτατου και το 650€ αν θυμάμαι καλά μου είπαν ότι είναι μεικτά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...