Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σε αναζήτηση παιδιατρου


maripoz

Recommended Posts

Θα ήθελα να μου προτείνετε παιδιατρο γιατι σκεφτόμαστε να αλλάξουμε μιας και ο δικός μας ειναι λίγο της ξεπέτας. Μένουμε Χολαργο αλλά η περιοχή δεν εχει πολύ μεγαλη σημασία, αρκει να μην ειναι υπερβολικά πολύ μακρια.

Θέλουμε οπωσδήποτε να πληροι τις εξής προυποθέσεις:

1. Να σηκώνει το κινητό χωρίς να εχει ενοχλημενο υφος

2. Γενικά να ειναι φιλική/φιλικός και να μην έχει "υφάκι"

3. Να είναι ευέλικτη/-ος στο πρόγραμμα των εμβολιασμών διότι ειχαμε σοβαρη παρενεργεια κ το έχουμε παει πισω

4. Να μην ειναι αγχωτική/ος, να ειναι cool γενικα

5. Υπέρ του θηλασμού στην πραξη γιατι στην θεωρία ολοι ειναι

Ιδανικά θα ήθελα να κάνει και επισκεψεις κατ' οικον αλλά αυτο δεν είναι υποχρεωτικό.

Για πείτε προτάσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, maripoz είπε:

Θα ήθελα να μου προτείνετε παιδιατρο γιατι σκεφτόμαστε να αλλάξουμε μιας και ο δικός μας ειναι λίγο της ξεπέτας. Μένουμε Χολαργο αλλά η περιοχή δεν εχει πολύ μεγαλη σημασία, αρκει να μην ειναι υπερβολικά πολύ μακρια.

Θέλουμε οπωσδήποτε να πληροι τις εξής προυποθέσεις:

1. Να σηκώνει το κινητό χωρίς να εχει ενοχλημενο υφος

2. Γενικά να ειναι φιλική/φιλικός και να μην έχει "υφάκι"

3. Να είναι ευέλικτη/-ος στο πρόγραμμα των εμβολιασμών διότι ειχαμε σοβαρη παρενεργεια κ το έχουμε παει πισω

4. Να μην ειναι αγχωτική/ος, να ειναι cool γενικα

5. Υπέρ του θηλασμού στην πραξη γιατι στην θεωρία ολοι ειναι

Ιδανικά θα ήθελα να κάνει και επισκεψεις κατ' οικον αλλά αυτο δεν είναι υποχρεωτικό.

Για πείτε προτάσεις.

 

Nαι, δοκιμασμένα, σε όλα τα παραπάνω, και με πολύ μεγάλη εμπειρία:

ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΓΓΛΕΖΟΥ

Παναγη Τσαλδαρη 7, Χολαργος, Αττικη, 15562

 2106519830

Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2019 at 11:08 PM, ΑΡΓΚ said:

 

Nαι, δοκιμασμένα, σε όλα τα παραπάνω, και με πολύ μεγάλη εμπειρία:

ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΓΓΛΕΖΟΥ

Παναγη Τσαλδαρη 7, Χολαργος, Αττικη, 15562

 2106519830

Σε ευχαριστώ πολύ! Έχετε άλλες προτάσεις? 

 

Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2019 at 1:27 ΠΜ, maripoz είπε:

Θα ήθελα να μου προτείνετε παιδιατρο γιατι σκεφτόμαστε να αλλάξουμε μιας και ο δικός μας ειναι λίγο της ξεπέτας. Μένουμε Χολαργο αλλά η περιοχή δεν εχει πολύ μεγαλη σημασία, αρκει να μην ειναι υπερβολικά πολύ μακρια.

Θέλουμε οπωσδήποτε να πληροι τις εξής προυποθέσεις:

1. Να σηκώνει το κινητό χωρίς να εχει ενοχλημενο υφος

2. Γενικά να ειναι φιλική/φιλικός και να μην έχει "υφάκι"

3. Να είναι ευέλικτη/-ος στο πρόγραμμα των εμβολιασμών διότι ειχαμε σοβαρη παρενεργεια κ το έχουμε παει πισω

4. Να μην ειναι αγχωτική/ος, να ειναι cool γενικα

5. Υπέρ του θηλασμού στην πραξη γιατι στην θεωρία ολοι ειναι

Ιδανικά θα ήθελα να κάνει και επισκεψεις κατ' οικον αλλά αυτο δεν είναι υποχρεωτικό.

Για πείτε προτάσεις.

Απ ο, τι καταλαβαίνω κάποια από αυτά τα είχατε πάθει με τον προηγούμενο παιδίατρο σας και έχω πάθει σοκ!!! Δυστυχώς δε μπορώ να σού προτείνω τη δικιά μου γιατί είναι Πεύκη και νομίζω ότι είναι λίγο μακριά. Αλλά συγγνώμη, έπαθε το παιδί παρενέργειες από εμβόλιο και δεν το δέχτηκε; 

Καλά το υφακι στο τηλέφωνο πες εκείνη τη στιγμή μπορεί να είχε μια πολύ δύσκολη μέρα και να βγήκε καταλαθος, αλλά αν γίνεται συστηματικά κακώς!!! Βασικά δε μπορώ να φανταστώ παιδίατρο με όλα αυτά...... Σοκ απλά....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...