Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η κόρη του άντρα μου.


Pegodou

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας! Ήθελα να θέσω ένα θέμα που δεν ξέρω τι να κάνω.

 Ο άντρας μου είναι παντρεμένος χωρισμένος έχει μια γλυκιά κόρη και τώρα περιμένουμε παιδάκι εμείς. Είμαστε πολύ καιρό μαζί και με την κόρη του είμαστε σαν φίλες αλλά το παιδί νομίζω ότι έχει κάποια θέματα με τη μαμά της μου τα λέει αλλά όχι ξεκάθαρα. 1ον όταν έρχεται σε εμάς το παιδί είναι άπλυτο και όταν θα είναι σε εμάς π/σ/κ όταν κάνουμε μπάνιο το σώμα της έχει σοκολάτες και κάτω στα γεννητικά της έχει χνούδια από τα ρούχα της. 

2ον μου λέει ως η μαμά της είναι αυστηρή ,όλη μέρα είναι έξω και το παιδί μένει με τον παππού κ την γιαγιά η τις θείες, ότι η μαμά της ,της γνωρίζει κάποιος φίλους της .

3ον όταν το παιδί είναι έξω με τη μητέρα της το σόι του άντρα μου η εμάς όταν την βλέπουμε η δεν μας χαιρετάει καθόλου ή είναι πολύ κρύα. Δεν ξέρω τι να κάνω εγώ έχουμε τρελαθεί γενικΑ είμαι και στην εγκυμοσύνη και στεναχωριέμαι πολύ αγχονομαι . Θέλω να ακούσω και εσάς αν είσαστε στη θέση μου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...