Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η ΟΧΙ??


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 468
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!

Το τεστ βρίσκεται ήδη στην τσάντα μου....δεν το έκανα ακόμα...

Σκέφτομαι να το κάνω αύριο το πρωί.

Ωστόσο διάβασα για τόσα λανθασμένα αποτελέσματα τεστ που έχω φρικάρει (ξανα) και δεν ξέρω

 

Μα είναι δυνατόν???? Εσείς τι λέτε? Να το κάνω ή να πάω (δεν ξερω αν εχω άλλη υπομονη) προς το τελος της βδομάδας για χοριακη κατευθείαν>>>

Link to comment
Share on other sites

Κανε τεστ να παρουμε θαρροοοοοοοοος

 

 

36 εφτασα...εχω παει τρεις μερες για ψωνια κ περπαταω συνεχεια κ λεω δε μπορει θα κατεβει ...ενιωθω σμρ υγρα κ λεω ηρθε αλλα τπτ ακομα..τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν????
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!

Το τεστ βρίσκεται ήδη στην τσάντα μου....δεν το έκανα ακόμα...

Σκέφτομαι να το κάνω αύριο το πρωί.

Ωστόσο διάβασα για τόσα λανθασμένα αποτελέσματα τεστ που έχω φρικάρει (ξανα) και δεν ξέρω

 

Μα είναι δυνατόν???? Εσείς τι λέτε? Να το κάνω ή να πάω (δεν ξερω αν εχω άλλη υπομονη) προς το τελος της βδομάδας για χοριακη κατευθείαν>>>

 

Εχεις καθυστερηση αν εχεις θα βγει μην φοβασε! Κανουν κ λαθος αλλα τις περισσοτερες φορες οταν εισαι δειχνουν. Αρκει να το κανεις κ σωστα μην πιεις νερο πριν κ να εχεις αφησει ωρες πριν πας τουαλετα τουλαχιστον 4

Link to comment
Share on other sites

Μα εχω φριξει με.αυτα που διαβαζω!!!

Θα το κανω το πρωι αν αντεξω αλλιως θα κρατηθω να το κανω βραδακι αφου πρωτα ακολουθησω τις οδηγιες σου περι νερου

 

 

Εχεις καθυστερηση αν εχεις θα βγει μην φοβασε! Κανουν κ λαθος αλλα τις περισσοτερες φορες οταν εισαι δειχνουν. Αρκει να το κανεις κ σωστα μην πιεις νερο πριν κ να εχεις αφησει ωρες πριν πας τουαλετα τουλαχιστον 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα εχω φριξει με.αυτα που διαβαζω!!!

Θα το κανω το πρωι αν αντεξω αλλιως θα κρατηθω να το κανω βραδακι αφου πρωτα ακολουθησω τις οδηγιες σου περι νερου

 

Χα χα ναι κανουν κ λαθη η χοριακη δεν αφηνει περιθωρια να εχεις αμφιβολιες η αληθεια ειναι αλλα αφου το εχεις το τεστ καντο. Παντως εμενα οσες φιλες μου καναν τεστ τους το εβγαλε ειχαν ομως καθηστερηση δεν το καναν απο νωρις.

Link to comment
Share on other sites

Μα εχω φριξει με.αυτα που διαβαζω!!!

Θα το κανω το πρωι αν αντεξω αλλιως θα κρατηθω να το κανω βραδακι αφου πρωτα ακολουθησω τις οδηγιες σου περι νερου

εγω οπως καταλαβες θα σ πω να περιμενεις!!!!εγω ειμαι 37 και λεω αυριο να παω για χοριακη..ουτε τεστ ουτε τπτ..

Link to comment
Share on other sites

Τι να περιμενω καλεεεε????? Αντε να καταφερω να αντεξω μεχρι το πρωι! Και αυτο δυσκολο! Ειμαι στην 4η μερα καθυστερησης με σταθεροτατο κυκλο

 

 

εγω οπως καταλαβες θα σ πω να περιμενεις!!!!εγω ειμαι 37 και λεω αυριο να παω για χοριακη..ουτε τεστ ουτε τπτ..
Link to comment
Share on other sites

Τι να περιμενω καλεεεε????? Αντε να καταφερω να αντεξω μεχρι το πρωι! Και αυτο δυσκολο! Ειμαι στην 4η μερα καθυστερησης με σταθεροτατο κυκλο

ε τοτε αλλαζει!!!!νομιζα οτι δεν εχεις περασει τις μερες σ ακομα!!!++++++++θα ειναι!τωρα τι μα σ πω λογικα θα δειξει κ τωρα απλα αν (που δεν το ευχομαστε φτου φτου)βγει αρνητικο μπορει να ειναι κ επειδη δεν εχει ανεβει η ορμονη..οποτε μηπως να περιμενεις το πρωι καλυτερα?αν κ πιστευβ οτι θα ειναι ενα μεγαλο +++++++....αύριο θα εχουμε κ οι δυο τα αποτελεσματα (αν κρατηθεις) ευχομαι θετικα νουμερα μονο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να περιμενω καλεεεε????? Αντε να καταφερω να αντεξω μεχρι το πρωι! Και αυτο δυσκολο! Ειμαι στην 4η μερα καθυστερησης με σταθεροτατο κυκλο

 

Καντο καλε σημερα μην σκασεις μεχρι το πρωι καλητερα γιατι σε βλεπω να μην κοιμασε το βραδυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το εκανα! Σκ@τουλες....αρνητικο πφφφφφφ

😢😭😢😭 κριμα....στενοχωρηθηκα τωρα...παμε ομως για τον αλλο μηνα...βέβαια αν δεν αδιαθετησεις σε 2-3 μερες κανε κ μια χοριακη...μηπως..

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ξενερωσα γιατι παντα εχω σταθερο κυκλο κ τωρα με την καθυστερηση κ ολα τα υπολοιπα, μετα απο τρεις μηνες προσπαθειων κιολας, πραγματικα ημουν σχεδον σιγουρη

Δεν πειραζει οταν ειναι ναρθει θα ρθει

 

Περιμενουμε νεα πλεον απο τα υπολοιπα κοριτσουδια

 

 

😢😭😢😭 κριμα....στενοχωρηθηκα τωρα...παμε ομως για τον αλλο μηνα...βέβαια αν δεν αδιαθετησεις σε 2-3 μερες κανε κ μια χοριακη...μηπως..
Link to comment
Share on other sites

κι εγω ξενερωσα γιατι παντα εχω σταθερο κυκλο κ τωρα με την καθυστερηση κ ολα τα υπολοιπα, μετα απο τρεις μηνες προσπαθειων κιολας, πραγματικα ημουν σχεδον σιγουρη

Δεν πειραζει οταν ειναι ναρθει θα ρθει

 

Περιμενουμε νεα πλεον απο τα υπολοιπα κοριτσουδια

3 μηνες δεν ειναι πολυ για να αρχισεις να απογοητευεσαι!εγω προσπαθω 1 χρονο φαντασου..28 μερες εχεις κυκλο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι παμε γι αλλα!! Απο εμενα θα αργησουμε παντως περιμενω 27 του μηνα για να δουμε!!! Εμεις προσπαθουμε εδω και 8 μηνες. Αν δεν κι αυτον τον μηνα το πρωτο πραγμα που θα κανω μολις τελειωσω ειναι να παω στον γυναικολογο μου

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι παμε γι αλλα!! Απο εμενα θα αργησουμε παντως περιμενω 27 του μηνα για να δουμε!!! Εμεις προσπαθουμε εδω και 8 μηνες. Αν δεν κι αυτον τον μηνα το πρωτο πραγμα που θα κανω μολις τελειωσω ειναι να παω στον γυναικολογο μου

γρηγορα ευχαριστα αποτελεσματα σ εύχομαι!!δεν εχετε κανει καμια εξεταση?

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ξενερωσα γιατι παντα εχω σταθερο κυκλο κ τωρα με την καθυστερηση κ ολα τα υπολοιπα, μετα απο τρεις μηνες προσπαθειων κιολας, πραγματικα ημουν σχεδον σιγουρη

Δεν πειραζει οταν ειναι ναρθει θα ρθει

 

Περιμενουμε νεα πλεον απο τα υπολοιπα κοριτσουδια

 

Κοριτσακι μην στεναχωριεσαι θα ερθει γρηγορα το μωρακι δεν προσπαθητε κ πολυ οποτε βουρ!! Εχεις ανχωθει κ οταν το περιμενεις πως κ πως ο κυκλος κανει τα κουφα του!! Συντομα ελπιζω τα ευχαριστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι κ πριν δυο χρονια ειχα 30 μερες κυκλο. Τα τελευταια δυο χρονια εχει γινει 28αρης

 

 

3 μηνες δεν ειναι πολυ για να αρχισεις να απογοητευεσαι!εγω προσπαθω 1 χρονο φαντασου..28 μερες εχεις κυκλο?
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μην στεναχωριεσαι θα ερθει γρηγορα το μωρακι δεν προσπαθητε κ πολυ οποτε βουρ!! Εχεις ανχωθει κ οταν το περιμενεις πως κ πως ο κυκλος κανει τα κουφα του!! Συντομα ελπιζω τα ευχαριστα!!!

 

Μα μας πεθανε αχαχαχαχααχαχαχχααχ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μην στεναχωριεσαι θα ερθει γρηγορα το μωρακι δεν προσπαθητε κ πολυ οποτε βουρ!! Εχεις ανχωθει κ οταν το περιμενεις πως κ πως ο κυκλος κανει τα κουφα του!! Συντομα ελπιζω τα ευχαριστα!!!

 

Μα αυτο ειναι το θεμα... Δεν μπορω να το αποδωσω σε αγχος γιατι ημουν εξαιρετικα χαλαρη με το θεμα.Φαντασου οτι ουτε τις γονιμες δεν κοιταζω. Κανουμε "αγαπες" με τον αντρα μου ολο το μηνα ελευθερα. Τις τελευταιες 4 μερες αρχισα να το σκεφτομαι. Με το που δεν μου ηρθε η περιοδος

Τεσπα θεωρω οτι τωρα που εκανα το τεστ θα ερθει κ η περιοδος....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...