Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

διδυμοσυναντηση


Recommended Posts

αν και δεν μπαινω συχνα στην παρεα σας-λογω χρονου-παιρνω το θαρρος να σας προτεινω,για τις γιορτες,πως θα σας φαινοταν να καναμε συναντηση και οι γονεις ?διδυμων?

εχω συναντηθει κι αλλη φορα με κοριτσια του φορουμ,αλλα μου ρθε η ιδεα να το εξειδικευσουμε!αμα σας αρεσει,το προχωραμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας,

 

Εμείς είμαστε μέσα αμέσως! :D

Και φυσικά τα ζουζουνάκια μας μαζί, έχω εμπειρία από άλλη χώρα για τέτοια και ήταν μία θαύμα!!!

 

Να δούμε...από πού είστε; Εμείς από την Αθήνα.

 

Muru

.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο τον καιρο ειμαι μεταξυ θεσσαλονικης κ πατρας! και συγκεκριμενα τις γιορτες θα ειμαι σαλονικη. εγω ειμαι μεσα ειτε με παιδια ειτε χωρις!

σκεφτειτε διδυμακια στη σειρα! τα δικα μου δε μοιαζουν καθολου. το ενα ειναι μελαχροινο κ το αλλο ξανθο! για ολα τα γουστα! ενα ,ιδιος ο μπαμπας του κ ενα ιδιο "με το σοι σας..."που λεει κι ο συζυγος.

τι τραβαμε κ δεν το μαρτυραμε οι διδυμομανες....

Link to comment
Share on other sites

mariadim τον ιδιο λεει και ο ανδρας μου για τα διδυμα μας. Το ενα ειναι φτυστος αυτος και καστανο και το αλλο ξανθο σχεδον και...φτυστό το σοι μου! Ε, μα πια, λιγα τραβαμε οι διδυμομανες, να μην εχουμε και εμεις το μερτικο μας; Εγω μαλιστα λεω τι κριμα και το αλλο να μη μας μοιαζει...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι,ναι.να λεγαμε κατι σα την διαφημιση,τα χερακια,ματακια,μαλλακια,τα πηρες απο μενα κ ολα τα υπολοιπα απ το τζαμπο...ετσι βρε αδελφε για την τιμη τον οπλων!

υγ.επηρεαστηκα απ το πολυτεχνειο φαινεται!

Link to comment
Share on other sites

ωραια! ποιοι ειναι οι συντοπιτες που εχουν ορεξη να βρεθουμε για τις γιορτες? κατι σα χριστουγεννιατικος μπουναμας ,μου κανει η συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

ωραια!!επειδη δεν μπορουμε να βρεθουμε πολλοι....οσοι θελετε το κανονιζουμε μεταξυ μας! ποσοι ειμαστε οι προθυμοι?

υγ. αν δεν ειναι κανεις,το πολυ πολυ θα παω τους υιους στον παιδοτοπο να παιξουν μεταξυ τους κ η ιδεα τζιφος!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάσχω από.... χρόνο αλλά και ... τόπο!

Αν και θα ήθελα να έρθω, μένω Γιάννενα και δε θα μπορέσω να έρθω Χριστούγεννα στην Αθήνα. Περιμένω να γεννήσω το Φεβρουάριο οπότε θα "κατέβω" τέλη Γενάρη. Αν γίνει εκείνες τις μέρες... εε κάτι μπορεί να κάνω. :) Αλλιώς θα σας χαιρετάω από μακριά...

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω θα ηθελα, αλλα μενω μακρια απο Αθηνα. Θεσσαλονικη ισως αν ειμαι ενημερωμενη απο νωριτερα, ευχαριστως να κατεβω,απεχω μονο 1 ωρα. Μηπως να ορισουμε δυο συναντησεις,μια Αθηνα για τους πρωτευουσιανους μας και περιξ και μια Θεσσαλονικη για τους Βορειοελλαδιτες μας;

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

μμμμμ.....ωραια διδυμομανες!να ορισουμε οτι θελετε,αλλα για μενα μονο θεσσαλονικη παιζει! που να κινηθω γι αλλου με τα αγορια..οποτε ποιοι μπορουν μες το δεκεμβρη??

ξερω οτι ειναι δυσκολο οταν εχεις διδυμα,οπως ξερω κ οτι ολα γινονται οταν το θελει κανεις!!αντε, θα χει πλακα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απροοπτου ειμαι μεσα, ενα ταξιδακι κακο δεν κανει, αν ειναι να γνωρισω και αλλους διδυμογονεις και μαλιστα του φορουμ. Περιμενουμε απο τς υπολοιπες...Μεχρι τωρα για Θεσσαλονικη, δυο...

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου αρέσει πολύ η ιδέα,

εγώ μένω Θεσσαλονίκη,

και είμαι μέσα!!!!

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

ωραια κοριτσια! ας κανουμε μια λιστα με οσες ειμαστε μεσα,την οποια να συμπληρωνουμε με οποιον αποφασιζει να ερθει.για την ωρα απ οτι καταλαβα,ειμαστε

1)serba

2)mariadim

3)ditop

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, καλημέρα

οι δικοί μου περιορισμοί είναι

--Σάββατο 13-12, γιατί έχουμε γιορτή στον παιδικό

--Παρασκευή 19-12, γιατί έχουμε συνάντηση parents

(αλήθεια, εσείς θα 'ερθετε;)

με βολεύει περισσότερο ανατολικά, εσάς;

καλές ημέρες είναι Παρασκευή 12-12, και

όλη η εβδομάδα από Δευτέρα 15-12 ως Πέμπτη 18-12

(εφόσον η ditop δεν μπορεί Σ/Κ)

τι λέτε;

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

παρασκευη,λοιπον! εγω θα ρθω με ταξι οπου πουμε,αν και το κεντρο μου ερχεται κοντα.μιλαμε για πρωι,μεσημερι,απογεμα? τι ωρα λετε? με τα παιδια ετσι δεν ειναι? η,οχι? και που λεμε?

ουπς! πολλες ερωτησεις μαζι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...