Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΦΥΓΕ...


ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ

Recommended Posts

θελω να γυρισει σπιτι και ας καθετε ολλη μερα στον υπολογιστη.μονο να γυρισει.προτιμο να βασανιζωμαι εγω,προτιμω να κλαιω απο στεναχωρια.θελω μονο να γυρισει.

δεν μου απαντησε στο μηνυμα.

 

Αν το κάνεις αυτό..έχασες το παιχνίδι..μαζί και την αξιοπρέπειά σου..και ότι πιο απλό αξίζει σε μια γυναίκα...έναν άντρα να την καταλαβαίνει..για μένα θα είναι πολύ λάθος κίνηση...μην του ξαναστείλεις μήνυμα και μην ξαναπάρεις τηλ.. έδωσες το στίγμα σου ότι τον ψάχνεις και ότι μετάνιωσες για τον τρόπο που του μίλησες..

Αλλά προς Θεού, μην βάζεις πίσω τις ανάγκες σου..άστον..θα γυρίσει..και τότε απλά μίλα του όμορφα και ήσυχα για όσα σε ενοχλούν..

ΟΧΙ όμως να κάνεις πίσω...Είναι λάθος κίνηση...ποτέ έτσι δεν θα μπορέσεις να διεκδικήσεις, τίποτα...

Έχε λίγη αυτοπεποίθεση ρε παιδί μου..και προπαντώς λίγο ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 384
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και πως ζεις;;;απο που παιρνεις;;;ολα απο τον αντρα σου τα ζητας;;;;ε για αυτο πηρε τα βουνα...(αστειακι).Για επανα προοσδιορισε τα θελω σου,δες τις αναγκες σου,τις σχεσεις σου.Πολυ εχετε κλειστει εκει μεσα,πολυ βαρετα και κουραστικα θα πρεπει να νιωθετε.. :roll:

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κακως βρε ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ολοι χρειαζομαστε την προσωπικη μας ζωη. Κοιτα να ψαξεις τωρα που εισαι μονη σου τα λαθη που εχεις κανει πρωτα εσυ και πρωτα για τον εαυτο σου. Μετα να σκεφτεις για ποιο λογο κ αν εφυγε ο αντρας σου.Το οτι παντρευομαστε δε σημαινει οτι αλλαζουμε προσωπικοτητα και αντικοινωνικοποιουμαστε. Αυτη δηλ ειναι κ η δικη μου θεση που δε νομιζω να μπορουσα ποτε να ζησω μια ζωη χωρις τις φιλες τους γνωστους μου κ γενικοτερα τον κυκλο μου!

Link to comment
Share on other sites

παντα εγω ειμαι η υστερικη,παντα εγω εχω νευρα.τον αγαπαω τοσο πολυ που δεν ηθελα τιποτα αλλο απο τη ζωη μου.δεν ειχα αναγκη απο φιλες γιατι ειχα εκεινον.ειναι ολλη μου η ζωη,αυτος και τα παιδια μου.το ξερω οτι τον κουρασα.θελω παντα να ειμαστε μαζι,να τα κανουμε ολλα μαζι.

τωρα που εφυγε καταλαβα ποσο ηλιθεια του εχω φερθει,και ποσο αδικο ειχα.ισως να φταιει οτι εχουμε μεγαλη διαφορα ηλικιας.αλλα πραγματα θελει αυτος και αλλα εγω.αμα γυρισει,δεν θα ξανακανω κανενα λαθος.ειμαι πολυ δυστυχισμενη χωρις αυτον.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

τον εχω παρει 10 τηλ και δεν το σηκωνει.πηρα τον κουνιαδο μου τηλ,και μου ειπε οτι δεν ειναι εκει.δεν ξερω αν μου λεει αληθεια η ψεμματα.προσπαθω να φανω ψυχραιμη τωρα που θα ξυπνησουν τα παιδια αλλα δεν ξερω αν τα καταφερω.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ρε ματια μου, οι ανθρωποι πνιγονται μεσα σε τετοιες σχεσεις. Δεν γινεται να τα κανετε ολα μαζι, ειναι φυσει αδυνατον καταρχην να εχετε τα ακριβως ιδια ενδιαφεροντα. Ειστε δυο ξεχωριστες προσωπικοτητες που δεσατε τις ψυχες σας, οχι ομως και τα σωματα σας! Ο γαμος δεν ειναι αλυσιδες. Εσυ δεν πνιγεσαι μ' αυτο; Δεν σου λειπει η γυναικοπαρεα; Δεν θες να βγεις εξω να πεις δυο κουβεντες με μια φιλη να ξεσκασεις; Δεν θες να διαβασεις ενα βιβλιο, να πας σε μια συναυλια, να δεις ενα θεατρο; Εγω αν ημουν ολη μερα με τον αντρα μου ή θα με ειχε σκοτωσει ή θα τον ειχα σκοτωσει εγω. Οποιος προλαβει δηλαδη. Τι σημαινει αυτο; Οτι δεν αγαπιομαστε; Θελω να μου λειψει ομως και λιγο. Να βγει, να βγω, να δουμε αλλους ανθρωπους, να πεθυμησουμε ο ενας τον αλλο (και γιατι οχι, να εκτιμησουμε ο ενας τον αλλον). Ολοι αγαπαμε τους ανθρωπους που επιλεξαμε να ζουμε μαζι αλλα επισης ολους θα μας επνιγε αν ο αλλος κρεμμιοταν απο πανω μας σαν τσαντα. Ξερεις στην αρχη μας αρεσει η τσαντα, την περιφερουμε με καμαρι, την καμαρωνουμε αλλα καποια στιγμη βαραινει στον ωμο μας. Αλλαξε τακτικη λοιπον πρωτα εσυ για να αλλαξει κι αυτος. Οχι ομως με ανευ ορων υποχωρησεις. Αν σε δει ανεξαρτητη, αν σε νιωσει δυνατη θα ξαναμπεις στο παιχνιδι. Η ανευ ορων αποδοχη της παρουσας καταστασης θα σε βυθισει σε μεγαλυτερη απογνωση. Αντεδρασε λοιπον αλλα καντο με στυλ.

Link to comment
Share on other sites

Αγκαλιτσα,ηρεμησε οσο μπορεις,καλο θα ηταν να σταματησεις να τον παιρνεις τηλεφωνο,ασχολεισου με τα αγγελουδια σου,οσο μπορεις χωρις να καταλαβουν οτι δεν εισαι καλα και σε λιγο θα ερθει κι'αυτος.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ νομίζω ότι βλέπεις πολύ λάθος τα πράγματα και κάνεις λάθος αντιμετώπιση των καταστάσεων..ο άντρας σου το έχει καταλάβει πόσο αδύναμη είσαι, γι΄αυτό και δεν μπορείς να διεκδικήσεις πια...

Και που είναι το λάθος σου, παρακαλώ? στο ότι προσπάθησες να του εξηγήσεις πόσο ανάγκη έχεις την παρουσία του??? Αν έχεις τέτοια στάση ζωής, μακάρι να βγω ψεύτρα, αλλά θα είσαι μονίμως δυστυχισμένη...

Όσο για τις παρέες σου..άλλο πράγμα είναι κορίτσι μου η οικογένεια και άλλο οι φιλίες...Κανένα από τα δύο δεν αντικαθιστά ή υποκαθιστά το άλλο...Ίσως και αυτή η απομόνωση και μοναξιά σε έχουν κάνει τόσο ανασφαλή...

Συγνώμη που στα γράφω έτσι χύμα, αλλά νομίζω ήρθε η ώρα να αναθεωρήσεις τη ζωή σου και να αποκτήσεις ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ και ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ..Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω, γι΄συτό δεν θα γράψω άλλα..ΣΚΕΨΟΥ μόνο έστω και λίγο αυτά που σου γράψαμε..δεν μπορεί τόσα άτομα να κάνουν λάθος..

Link to comment
Share on other sites

Fotinip και Jean,συμφωνω μαζι σας.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγκαλιτσα.σε καταλαβαινω γιατι και γω μερικες φορες που φευγει λες και χανω γυρω μου τον κοσμο.μην ανησυχεις και μην στεναχωριεσαι θα γυρισει.σιγουρα εσυ εισαι το λιμανι του.απλως ισως χρειαζεται λιγη ηρεμια.ξερω εμεις οι γυναικες ειμαστε πιο γατουλες ενω οι αντρες ειναι πιο σκληροι οχι ομως οτι δεν μας αγαπανε.και μην παιρνεις με αποκρυψη.καταλαβαινει οτι εισαι εσυ.δεν ειναι τοσο χαζος.ναζακια κανειγιαυτο δεν το σηκωνει.θελει παρακαλια.παντα να του λες αυτο που νιωθεις.δεν ειναι ντροπη να πεις οτι τον αγαπας.υπομονη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγκαλιτσα σταματα να τον παιρνεις συνεχεια τηλεφωνο. Θα σηκωσει εναν εγωισμο μεχρι το ταβανι κι αντε να τον μαζεψεις μετα. Φροντισε τα παιδακια σου με ηρεμια κι αστον να γυρισει μονος του.

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι εχετε δικιο και σας ευχαριστω παρα πολυ που μου ανοιξατε τα ματια.τα σκεφτωμαι ολλα αυτα και τρελενομαι τωρα,και ελπιζω να μην ειναι αργα.να γυρισει ο αντρουλης μου σπιτι και θα αλλαξω πολλα πραγματα στη συμπεριφορα μου.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγκαλιτσα.σε καταλαβαινω γιατι και γω μερικες φορες που φευγει λες και χανω γυρω μου τον κοσμο.μην ανησυχεις και μην στεναχωριεσαι θα γυρισει.σιγουρα εσυ εισαι το λιμανι του.απλως ισως χρειαζεται λιγη ηρεμια.ξερω εμεις οι γυναικες ειμαστε πιο γατουλες ενω οι αντρες ειναι πιο σκληροι οχι ομως οτι δεν μας αγαπανε.και μην παιρνεις με αποκρυψη.καταλαβαινει οτι εισαι εσυ.δεν ειναι τοσο χαζος.ναζακια κανειγιαυτο δεν το σηκωνει.θελει παρακαλια.παντα να του λες αυτο που νιωθεις.δεν ειναι ντροπη να πεις οτι τον αγαπας.υπομονη!

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση και θελω να σου ζητησω συγνωμη αν σε καποιο τοπικ σε εκανα να αισθανθεις ασχημα

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κοριτσάκι μου, αλλά νιώθω ότι πάλι δεν καταλαβαίνεις το λάθος στον τρόπο σκέψης σου..Πάλι μιλάς για τον δικό σου τρόπο συμπεριφοράς...

Τελοσπάντων...

Link to comment
Share on other sites

ετυχε να ερθω στον αδερφο μου και ανοιξα τον υπολογιστη και τρελαθηκα οταν ειδα το μηνυμα σου.ολες οι γυναικες τα εχουμε περασει αυτα.μακαρι να εχεις καλυτερα νεα το συντομοτερο γιατι σε νιωθω απολυτα.οι αντρες μας ειναι η ζωη μας.κακα τα ψεματα!ισως τωρα το πηρε και λιγο πανω του και σε τυραναει.σταματα να κανεις κινησεις πανικου.δειξε αδιαφορια.θα σε παρακαλαει μετα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βρε κοριτσάκι μου, αλλά νιώθω ότι πάλι δεν καταλαβαίνεις το λάθος στον τρόπο σκέψης σου..Πάλι μιλάς για τον δικό σου τρόπο συμπεριφοράς...

Τελοσπάντων...

 

μπορει να μην εχω καταλαβει.δεν ξερω.

εξηγησε μου σε παρακαλω τι λαθος κανω.

θελω να εχω μια σωστη οικογενεια,και εναν ευτυχισμενο αντρα.

ισως να κανω λαθος στα παντα.ισως να μην ειμαι ουτε καλη μητερα,ουτε καλη συζηγος.νιωθω οτι η ζωη μου ειναι ενα λαθος.νιωθω οτι εχω χασει τη ζωη μου.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

απ οτι βλεπω πολλές έχουμε το ιδιο πρόβλημα. Αυτά τα ^%$^%#$#^@@ παιχνίδια, να ήξερα ποιος ^%&$%$% τα δημιούργησε. Εμένα να φανταστείτε οτι ανοίγει πρωτα τον υπολογιστη και μετα παει τουαλέτα...οσες φορες και αν ειπα, παρακαλεσα, εκβίασα, τίποτα, εκει, παρατούσε το ένα μετα απο 1 χρόνο και επιανε 2ο...

κοριτσαρα μου τι να σου πω, κουραγιο, μην του δίνεις σημασία γιατί ετσι θα σε πατησει περισσότερο μετα, θα κανει οτι θελει στην κυριολεξια, κρατα αποσταση και εσυ λιγο. Οταν καθεται στον υπολογιστη βγες μια βολτα η πανε για ποτο (εμενα καθεται μεχρι ξημερωματα)

Πλεον δεν του δινω σημασια και οτι γινει θα φταιει αυτος.

Κουραγιο, αστον λίγο να ηρεμησει (λες και φταις εσυ...) και θα δεις καλυτερα μετα τι θα γινει. Ειναι πολυ δυσκολο ξερω απο πρωτο χερι εγω αλλα κανε υπομονη και ξαναμιλησε του οταν γυρισει . Πες του οτι σε ενοχλει και αν μπορει να το καταλαβαι αυτο και αν ειναι σε θεση τουλαχιστον να το μειωσει για να περνατε μαζι χρονο.Μη στεναχωριεσαι, ολα θα πανε καλα

 

μπορει να μην εχω καταλαβει.δεν ξερω.

εξηγησε μου σε παρακαλω τι λαθος κανω.

θελω να εχω μια σωστη οικογενεια,και εναν ευτυχισμενο αντρα.

ισως να κανω λαθος στα παντα.ισως να μην ειμαι ουτε καλη μητερα,ουτε καλη συζηγος.νιωθω οτι η ζωη μου ειναι ενα λαθος.νιωθω οτι εχω χασει τη ζωη μου

τιποτα δεν κανεις λαθος ίσα ισα που θελεις να εχεις μια σωστη και κανονική οικογενεια. Απλα αυτοί μας εχουν σιγουρες και οτι θα κραταμε παντα ενωμενη την οικογενεια και κανουν οτι θελουν. Και αν πεις τιποτα σου λενε: Θα προτιμουσες να βγαινω στο καφενιο, να παιζω χαρτια κτλ σαν τον ...;;;Λες και μονο ετσι μπορουν να φερθουν

Συγγνωμη για το μακρινάρι απλα σε αισθανομαι και δεν θελω με τιποτα να σκεφτεσαι ετσι για σενα, ισα ισα το αντίθετο

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Το μονο λαθος που κανεις ειναι οτι ολη σου η ζωή περιστρεφεται γυρω του. Μην περιμενεις ν' ακουσεις ευχαριστω γιατι αυτη ακριβως η τακτικη σου τον πνιγει. Φροντισε να διευρυνεις τον κυκλο σου και να βρεις ασχολιες ανεξαρτητες απο τον αντρα σου. Να νιωσει κι αυτος οτι δεν εισαι κολλημενη πανω του. Τοτε θα σε δει με αλλο ματι. Σταματα να φορτωνεσαι με ενοχες. Σε λιγο θα μας πεις οτι εσυ φταις για το Τσερνομπιλ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρα μου ηρεμησε,ξεπερασε την κριση πανικου που σε εχει πιασει.Καταρχας ειναι λάθος να λες ας γυρισει κι ας ειναι ολη μερα μπροστα στο pc.Εκανες μια εκρηξη θυμου σημερα που σημαινει οτι σε ενοχλει και πολυ αυτο που κανει.Αν δε το λυσετε παλι σε λιγες μερες προβλημα θα εχετε.Εαν τωρα δειξεις μετανοια το εχασες το παιχνιδι και καθε φορα που θα γινετε κατι εκεινος θα φευγει κι εσυ θα τον παρακαλας.Αν παρει χαμπαρι την αδυναμια σου χαθηκες.

Εγω ειμαι της γνωμης να ζητησεις συγνωμη για τον τροπο που εξεφρασες τον θυμο σου αλλα οχι για το οτι σε ενοχλει αυτο που κανει.Αυτο συνεχισε να του το λες αλλα με καλυτερο τροπο ωστε να βρειτε μια ακρη.

Και βρες φιλες ειναι πολυ σημαντικο κοριτσακι μου.Αν ειχες κι εσυ μια φιλη θα εκανες και κατι για σενα και θα του αφηνες χωρο κι εκεινου να κανει αυτο που του αρεσει πχ οταν εσυ πας σε μια φιλη για καφε εκεινος να ασχοληθει με το pc και οταν γυρισεις να ειστε μαζι και να κανετε πραγματα μαζι.Ο γαμος δεν ειναι φυλακη.Κι εμενα ο αντρας μου κοιμαται τωρα κι εγω ειμαι στο internet οταν ξυπνησει θα το παρατησω και θα κατσουμε μαζι.Μην κολλας επανω του τοσο πολυ.Η αγαπη θελει χωρο,χρονο και αερα για να ανθιζει συνεχεια.

an1cvfp-Q800010MzAwNjA2M2R8MjUzMTg1MTBkbGF8bXkgbGl0dGxlIGdpcmwgTWFyaWFuaWtpIGlz.gif.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κοριτσάκι μου, αλλά νιώθω ότι πάλι δεν καταλαβαίνεις το λάθος στον τρόπο σκέψης σου..Πάλι μιλάς για τον δικό σου τρόπο συμπεριφοράς...

Τελοσπάντων...

 

μπορει να μην εχω καταλαβει.δεν ξερω.

εξηγησε μου σε παρακαλω τι λαθος κανω.

θελω να εχω μια σωστη οικογενεια,και εναν ευτυχισμενο αντρα.

ισως να κανω λαθος στα παντα.ισως να μην ειμαι ουτε καλη μητερα,ουτε καλη συζηγος.νιωθω οτι η ζωη μου ειναι ενα λαθος.νιωθω οτι εχω χασει τη ζωη μου.

Το λάθος σου είναι ότι νομίζεις ότι για όλα φταις εσύ...

Το λάθος σου είναι ότι προτιμάς να υποχωρείς μια ζωή, μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις την ανάγκη του συζύγου σου...

Το λάθος σου είναι ότι δεν έχεις παρέες...

Το λάθος σου είναι ότι έχεις κρεμαστεί από τον άντρα σου...

Το λάθος σου είναι ότι είσαι έτοιμη να κλείσεις τα μάτια σου στις δικές σου ανάγκες...

Το λάθος είναι ότι δεν κάνεις τίποτα για τον εαυτό σου και για να αποκτήσεις αυτοεκτίμηση και αυτοσεβασμό(είναι η 3η φορά που στο γράφω..είναι σημαντικό ο άνθρωπος να έχει αυτοεκτίμηση και αυτοσεβασμό)

Είμαι σίγουρη ότι και καλή μητέρα είσαι και καλή σύζυγος..απλά είναι λάθος ο τρόπος που χειρίζεσαι τις καταστάσεις..

Δηλαδή είναι σωστό μια ζωή να υποχωρείς για να κάνεις ευτυχισμένους τους άλλους???

Έτσι θα είσαι μια ζωή δυστυχισμένη εσύ.....

Συγνώμη και πάλι για το ύφος που γράφω, αλλά πρέπει να κάνεις κάτι για τον εαυτό σου βρε κορίτσι μου...

Link to comment
Share on other sites

COOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mη σε πιάνει πανικός...Δεν εχω και πολύ χρόνο και δεν προλαβα να διαβάσω ολες τις αποψεις των συνφορουμιτισών αλλά επειδη ειμαι και εγω κατα 20% θυμα του Η/Υ με τον αντρουλι μου...μετά απο συζητηση πολλών ημερών άρχισε να ξεκολάει απο το @#$%^μηχάνημα...

 

Θελει τρόπο ...δεν θέλει κόπο!!!!!!!!!!!

Θέλει μαλαγανιά και ηρεμία και με το καλό...Βρες κάτι που να μην ειναι κομάτι της καθημερινότητάς σας, για να τον σηκώσεις απο τον υπολογιστή

Δωστου εναλακτικές να επιλέξει...Δεν εισαι μόνη...Πολύς κόσμος και δη γυναικες πάσχουν απο το ιδιο συνδρομο του αντρουπολογιστόπλικτου...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά αυτά που σου λένε τα κορίτσια αγκαλίτσα...

Ο δεκάλογος της fotinip είναι ανεκτίμητος!!

 

Μια καλή ιδέα είναι επίσης να πας κάπου με τα παιδιά απόψε βόλτα για να μπορέσεις να κυριαρχήσεις στον εαυτό σου και να μην τον πλημμυρίσεις στα τηλέφωνα...

Πήγαινε στους γονείς σου επίσκεψη π.χ. να περάσεις την ώρα σου, μη μαυρίζουνε και τα παιδιά και αν γυρίσει και δεν σας βρει, θα πάρει στροφές το κεφάλι του...

 

Και υπομονή...

 

Κι εγώ τσακώθηκα με τον καλό μου εχτές και έφυγα από το σπίτι για λίγη ώρα για να μην σκοτωθούμε... Και γύρισα όταν άκουσα την κορούλα μου να με φωνάζει από το μπαλκόνι...

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για ολλα.τελικα κανω πολλα λαθη και εχετε δικιο σε ολλα.χωρις να το θελω τον πνιγω με την αγαπη μου.ειμαι πολυ ευαισθητη.ειμαι 27 χρονων και ειμαι απο τη δουλεια στο σπιτι,και απο το σπιτι στη δουλεια.εχω να παω χρονια σε καφετερια.αλλα καθομαι σπιτι για να περιποιουμαι τα παιδια μου και τον αντρα μου,να καθαριζω το σπιτι μου,ξερετε ποσσες δουλειες εχει ενα σπιτι.η μονη μου διασκευαση ειστε,οποτε προλαβαινω να σας διαβαζω.σας ευχαριστω παρα πολλοι ολλες.θα ακουσω της συμβουλες σας,και ελπιζω να πανε ολλα καλα απο εδω και περα.

δεν εχει γυρισει παντως ακομα.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...