Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΝΤΖΑΝΑΚΗ

boukie17

Recommended Posts

αχ!!! δέν μπορώ άλλο!!!

το βράδυ μας κάλεσε η πεθερά μου για φαγητό εμάς και την κουνιάδα μου με τον αντιπαθέστατο αντρα της...

γιατί πρέπει να το υποστό αυτό δεν ξέρω...

με αύτον νε ,τον ακατανόμαστο , έχουμε παραξειγηθεί κανα χρόνο τωρα και δεν μιλιωμαστε,ουτε εγω ουτε και ο αντρας μου δεν του μιλάει...

και γιατί να του μιλήσουμε άλωστε , δεν αξίζει καθόλου τον κόπο...

με έβλεπε στον δρόμο και δεν μίλαγε...

για να καταλάβετε τη ανθρωπος είναι ,πριν ένα χρόνο που είχαμε παραξηγηθεί τον επόμενο μήνα είχε την γιορτή της η κουνιάδαμου και εμείς για να δείξουμε καλη θέληση πήγαμε νατην χαιρετήσου με... τη το θέλαμε????

είχε μούτρα ,δεν μίλαγε, και ηταν σκυθρωπός.....

εγώ ηθελα να φύγω..δέν πήρα τίποτα να φάω, έκατσε λιγο η κόρη μου και έπαιξε με τα παιδια του και μετα με τον αντρα μου , φύγαμε

και του είπα του άντρα μου, εγω στο σπίτι του δεν ξαναπάω...συμφώνησε!!!

τώρα τη θέλει η πεθερά μου?? της κάπνησε να μαγειρέψει ???

και να μας καλέσει??? όλους μαζι???? να μας συμφιλιώσει???

άσε δεν πιανει με αυτόν...

δεν τον μπορω !!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ο β@#@@%! δεν ήρθε ούτε στην κλινική πού γέννησα να με δεί!!!(το μωρο είναι 7μηνών τώρα)

τον μπεμπίνο μου δεν τον έχει δεί!!! γιατί να τον δεί τωρα?????? :evil::evil::evil:

ειναι κακος,ζηλιάρης,και ο πιο μεγάλος είρωνας που υπάρχει!!!

το είπα στον άντρα μου και μου ειπε ,κάνε οτι δεν είναι εκεί!!!!

πως ομως να το κάνω αφο΄ύ θα είναι??????

αχ!!!τα νεύρα μου!!!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png

Διαφημίσεις

Σπασιμο. :evil::evil::evil:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

Αλβερτος Αινσταιν

:lol: κατι αντιστηχο συμβαινει και με τις κουνιαδες.ειναι σπαστικες ξερολες φαντασμενες και ψωναρες.για να μην παρεξηγηθω υπαρχουν και εξαιρεσεις.

Εγω παιδια και δεν σας το προτεινω,γιατι δεν ειναι καθολου σωστο,η δεν θα πηγαινα η αν πηγαινα θα ημουν συνεχεια στην κοντρα.Δεν μπορω να κατσω να μου τη λεει ο αλλος και να μην απαντω,οσο κι'αν αυτο ειναι το πιο σωστο.Δυστυχως για μενα,δηλαδη.....

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

Αλβερτος Αινσταιν

Διαφημίσεις

Αν πιεζεσε τοσο τοτε να μην πας.Αν εχεις αποφασισει οτι δεν θελεις καμμια σχεση τοτε δεν υπαρχει λογος να το συζηταμε...την πεθερα σου μπορεις να την δεις και αλλη φορα.Ξεκαθαριστε την κατασταση και μεσα σας αλλα και εξω σας.

Na μην πάς...Αφου σου κάθεται στο στομάχι δεν θα μπορεις και να ΄φάς...Να μην πάς...Δεν εισαι υποχρεωμένη...!!!!!!Δεν ταιριάζουμαι ολοι με ολους...Εγω τα τυπικά ΔΕΝ τα μπορώ...Μου βγαινουν...Να μην πάς....Θα σου χαλάσει η βραδιά...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Na μην πάς...Αφου σου κάθεται στο στομάχι δεν θα μπορεις και να ΄φάς...Να μην πάς...Δεν εισαι υποχρεωμένη...!!!!!!Δεν ταιριάζουμαι ολοι με ολους...Εγω τα τυπικά ΔΕΝ τα μπορώ...Μου βγαινουν...Να μην πάς....Θα σου χαλάσει η βραδιά...

Συμφωνώ, ούτως ή άλλως ούτε και ο ίδιος έχει αλλάξει τίποτα από την συμπεριφορά του. Δεν του αξίζει η συντροφιά σας!!!!

Ασε......για τόσα καταπιεζόμαστε......όχι και να καταπιεζόμαστε και για άλλα!!!!!!!!!!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Διαφημίσεις

Καλημερα :!: .Αληθεια,πως περασες :?: .Ελπιζω να ειχε δαγκωσει την γλωσσα του και να μην μιλουσε καθολου :lol::lol::lol::lol::lol: .

Αλβερτος Αινσταιν

Καλημερα :!: .Αληθεια,πως περασες :?: .Ελπιζω να ειχε δαγκωσει την γλωσσα του και να μην μιλουσε καθολου :lol::lol::lol::lol::lol: .

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχα

κορίτσια καλημέρα!!!!

christiana κάτι τέτοιο των έπιασε!!!

και για να εξηγήσω ...πρίν λίγες μέρες ο άντρας μου είχε περάσει απο το μαγαζίτου,που ηταν μετην γυναίκα του εκεί , (η αδερφή του άντρα μου)..

και συζητήσανε....

(εγώ δεν το ήξερα τελευταια το έμαθα,απο τον αντρούλη μου!! :roll::roll:

τέλοςπάντων!! και του είπε μέσες-άκρες οτι οκ. δεν ταιριάζουμε σαν ΄΄ανθρωποι, αλλά δεν είναι λόγος αυτος να είμαστε μουτρωμένοι και να λέμε κακίες τουλάχιστον όταν συναντιώμαστε κάπου να λέμε ενα ΄΄γειά΄΄

και όντως το σάββατο βράδυ που πήγα(γιατί έλεγα να μην πάω) ηταν λιγομίλητος και γενικά δεν είχε το είρων υφάκι και σχολιασμό όπως είχε άλλες φορές...

εγώ είμουν τυπική,και με όλα κύλησαν ομαλά... :wink::wink:

πάντως οταν συζήτησα με τον άντρα μου του είπα..ok μιλήσατε θα λέμε ένα γειά ,όταν συναντειώμαστε πχ.στην πεθερά-αλλά αυτό είναι όλο,δεν θα έχουμε τίποτα πάρε-δωσε σπίτι του -σπίτι μας,κόμμένα αυτά!!!!!

και συμφώνησε!!!

και έτσι πέρασε και αυτό!!!

μέχρι να ξανασυναντηθούμε θα περάσουν μήνες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Boukie.καλημερα και καλη εβδομαδα.Καταρχην στο λεω και σιγουρα το ξερεις πολυ καλυτερα,οτι ο συζυγος σου ειναι καταπληκτικος,νοιαστηκε για την ανησυχια σου,για τα θελω σου και φροντισε να διευθετησει το θεμα μια χαρα.Εισαι τυχερη,ξερεις οτι δεν το κανουν ολοι αυτο.Μπραβο,κουκλα μου,παει περασε και αντε,το αλλο Σαβ/κο,οχι τετοια,να περασεις οπως θελεις και με οποιον θελεις :!::D:D:D:D:D:D:D

Αλβερτος Αινσταιν

Boukie.καλημερα και καλη εβδομαδα.Καταρχην στο λεω και σιγουρα το ξερεις πολυ καλυτερα,οτι ο συζυγος σου ειναι καταπληκτικος,νοιαστηκε για την ανησυχια σου,για τα θελω σου και φροντισε να διευθετησει το θεμα μια χαρα.Εισαι τυχερη,ξερεις οτι δεν το κανουν ολοι αυτο.Μπραβο,κουκλα μου,παει περασε και αντε,το αλλο Σαβ/κο,οχι τετοια,να περασεις οπως θελεις και με οποιον θελεις :!::D:D:D:D:D:D:D

σε ευχαριστώ christiana μου,νάσε καλά!!!! :D:D:D

hhvkr3wnq8bcg7fv7bt4_thumb.gif

αφιερωμένο, κόντρα στην μουνταμάρα της ημέρας.....

Διαφημίσεις