Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπορώ να διαγράφω ;


Recommended Posts

Καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κάποιος αν μπορώ με δίκη μου πρωτοβουλία να διαγράφω από το σύλλογο γονέων κ κηδεμόνων νηπιαγωγείου,επειδή δεν συμφωνώ κ είμαι αντίθετη με τη διαχείρηση που κάνει το διοικητικό..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κάποιος αν μπορώ με δίκη μου πρωτοβουλία να διαγράφω από το σύλλογο γονέων κ κηδεμόνων νηπιαγωγείου,επειδή δεν συμφωνώ κ είμαι αντίθετη με τη διαχείρηση που κάνει το διοικητικό..

Μήπως να διευκρινήσεις τι ακριβώς εννοείς; Να διαγράφεις ποιον;

Δεν μπορώ να καταλάβω!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να διευκρινήσεις τι ακριβώς εννοείς; Να διαγράφεις ποιον;

Δεν μπορώ να καταλάβω!!!:confused:

 

Νομίζω εννοεί "να διαγραφώ"...

Προσωπική μου εκτίμηση και ερμηνεία :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι μέλος του ΔΣ, μια συστημένη επιστολή παραίτησής σου αρκεί.

 

Ζήτα να δεις το καταστατικό όπου αναφέρονται χαρακτηριστικά όλες οι διαδικασίες αλλά νομίζω ότι η συστημένη επιστολή αρκεί.

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κάποιος αν μπορώ με δίκη μου πρωτοβουλία να διαγράφω από το σύλλογο γονέων κ κηδεμόνων νηπιαγωγείου,επειδή δεν συμφωνώ κ είμαι αντίθετη με τη διαχείρηση που κάνει το διοικητικό..

 

Κάθε σύλλογος έχει το δικό του καταστατικό... εκεί προβλέπεται αυτό που ρωτάς.. δεν τίθεται βέβαια θέμα διαγραφής στην περίπτωσή σου.. αλλά θέμα παραίτησης... οπότε δες το και κάνε την παραίτησή σου.. θα σε συμβούλευα στην παραίτησή σου που θα είναι σίγουρα γραπτή να εκθέσεις και τους λόγους... δηλ. π..χ αν γίνεται κακή διαχείριση στα οικονομικά εσύ να το έχεις αναφέρει στην παραίτησή σου για να μην έχεις τίποτε μπλεξίματα μετά...

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...