Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΤΟ


Recommended Posts

Καλημέρα

Επειδή έχω ακολουθήσει και εγώ το δρόμο των εξωσωματικών και σκέφτομαι να επισκεφτώ τον κ. Γάτο δεδομένου ότι έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από γνωστούς θα παρακαλούσα όποια κοπέλα έχει ή είχε εμπειρία μαζί του θετική ή αρνητική να μου την μεταφέρει.

 

Ευχαριστώ πολύ για οποιαδήποτε πληροφορία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο γιατρός ειναι καλός, συγκροτημένος,έμπειρος. Αλλα στην δίκη μου περιπτωση κάτι στράβωσε πολυ άσχημα! 14 ώριμα ωάρια με μικρογονομοποιηση γονιμοποιήθηκαν μόνο 4! Μας θραύσματα και τα βάλαμε όλα.

Φυσικά δεν έμεινα έγκυος. Μου δημιουργήθηκαν πολλα ερωτηματικά που δεν πήρα ποτε απάντηση. Την έμβρυολόγο 3 φορές της ζήτησα να της μιλήσω, όσο την είδες εσύ άλλο τόσο κι εγω.....

Τωρα κανω την δεύτερη προσπάθεια μου άλλου φυσικά. Θα δω τι θα γίνει μήπως βγάλω κάποια άκρη για το έγινε και την πρώτη φορά.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση αν επιτρέπεται που κάνεις προσπάθεια με ποιον εννοώ Καλή επιτυχία και σε σένα.

 

Ο γιατρός ειναι καλός, συγκροτημένος,έμπειρος. Αλλα στην δίκη μου περιπτωση κάτι στράβωσε πολυ άσχημα! 14 ώριμα ωάρια με μικρογονομοποιηση γονιμοποιήθηκαν μόνο 4! Μας θραύσματα και τα βάλαμε όλα.

Φυσικά δεν έμεινα έγκυος. Μου δημιουργήθηκαν πολλα ερωτηματικά που δεν πήρα ποτε απάντηση. Την έμβρυολόγο 3 φορές της ζήτησα να της μιλήσω, όσο την είδες εσύ άλλο τόσο κι εγω.....

Τωρα κανω την δεύτερη προσπάθεια μου άλλου φυσικά. Θα δω τι θα γίνει μήπως βγάλω κάποια άκρη για το έγινε και την πρώτη φορά.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση αν επιτρέπεται που κάνεις προσπάθεια με ποιον εννοώ Καλή επιτυχία και σε σένα.

 

Με τον -----------.Ο γιατρός απαράδεκτος. Μόνο 1 υπέρηχος την 9 μερα των ενέσεων. Γενικώς τυφλοσούρτης η όλη κατάσταση. Αλλα πολυ οικονομικά! Τουλάχιστον να παρω απαντήσεις για την προηγούμενη φορά. Τι απέγιναν τα ωάρια μου? θα γίνει το ίδιο και τωρα?

Αν δεν βαριέσαι διάβασε τα μηνύματα μου της τελευταίας εβδομαδας για να πάρεις την πλήρη εικόνα.

Ότι χρειαστείς γράψε μου!

Επεξεργάστηκαν by Κάντι
Ήθελα στείλω πμ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ EMBIO MEDICAL ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΧΟ

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

 

ΟΙ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΙ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΑΝ

 

Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΛΑΘΗ

 

ΨΑΞΤΟ ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΒΙΑΣΥΝΕΣ

 

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ EMBIO MEDICAL ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΧΟ

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

 

ΟΙ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΙ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΑΝ

 

Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΛΑΘΗ

 

ΨΑΞΤΟ ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΒΙΑΣΥΝΕΣ

 

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

 

Θα συμφωνήσω αν και να σου πω πιςτευα Ότι η εμβρυολογος με τον Παράσχο έκανε καλύτερη δουλειά, ειναι συγγενείς?

Πως και έκανες όμως και δεύτερη προσπάθεια?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ.

 

ΕΚΑΝΑ 2Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ .

 

ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ.

 

ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΣ ΣΑΝ ΠΡΟΒΑΤΟ ΕΠΙ ΣΦΑΓΗ

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο η πρώτη προσπάθεια ειναι εντελώς δοκιμαστική. Και για τον γιατρό και για το σώμα σου πως αντιδρά στις ορμόνες. Τωρα σε ποιο γιατρό είσαι?

 

Επίσης εντελώς φιλικά και σε περιπτωση που δεν το ξέρεις στα φόρουμ δεν γράφουμε με κεφαλαία γιατι ειναι σαν να φωνάζουμε στον άλλον. Εκτός αν φωνάζεις για να δώσεις έμφαση!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝΙΖΩ.!

 

ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΙΤΩΣΗ ΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΑΡΚΟΥΛΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ

 

ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝΙΖΩ.!

 

ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΙΤΩΣΗ ΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΑΡΚΟΥΛΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ

 

ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

 

Στον Αρκουλή πέτυχα κι εγω με την πρωτη μετα από 5 αποτυχημένες προσπάθειες σε άλλα κεντρα. Στα 43. Κι εγω με ημιφυσικους πετυχα. καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

MARIANS ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 5 ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΦΥΣΙΚΟΥΣ .Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΕΣΥ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΕΚΑΝΕΣ?ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕΣ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΕΜΒΡΥΩΝ.

 

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝΙΖΩ.!

 

ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΙΤΩΣΗ ΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΑΡΚΟΥΛΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ

 

ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

 

Τωρα στο Έλενα.

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια ο Αρκουλής στο φυσικό κύκλο βάζει βλαστοκύστες 5ης ημέρας?

Ο γιατρός που επισκεφτηκα μου είπε ότι βάζει το ένα και μοναδικό ωάριο του κύκλου την 5η μέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6-7.ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΗ?ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ

 

Γιατί μπράβο του?Δεν έχω καταλάβει βασικά πότε βάζουνε βλαστοκύστες και πότε 2ης ή 3ης μέρας.:confused:

Για να μη βγαίνουμε εδώ εκτός θέματος γράφω στο θέμα ''εξωσωματική σε φυσικό κύκλο''.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...