Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Προφυλαξη και στηση


Jackass

Recommended Posts

Γεια σας ειμαι ο κωστας,17...ειμαι σε σχεση με την κοπελα μου 1 χρονο περιπου και πριν μια βδομαδα αποφασισαμε να ολοκληρωσουμε την σχεση μας...κατα την διαρκια τον προκατακτικων ειχα κανονικη στηση...ομως οταν φορεσα το προφυλακτικο και μετα "επεσα"...εψαξα λιγο το θεμα και συμπερανα οτι ηταν θεμα ψυχολογικο (αγχος κτλ) μετα απο 3 μερες δοκιμασαμε ξανα αλλα συνεβει το ιδιο, εβαλα προφυλακτικο, "επεσα", εβγαλα το προφυλακτικο και η στηση μου ηταν και παλι κανονικη και για πολυ ωρα, και το καναμε κανονικα βεβαια με τα καταλληλα μετρα ( εξπερματοση δεν υπηρξε, χαπι επομενης μερας)...χθες δοκιμασαμε τριτη φοραα και το προβλημα ηταν παλι το ιδιο...δεν ξερω τι μπορει να φταιει...οποιος ξερει να με βοηθησει το εκτιμω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου!

Δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο...

Μηπως ηταν στενό το προφυλακτικο;

Εχεις ξανα κανει ερωτα;

Μηπως αγχώθηκες, ειχες αγχος;

Αν δεν βρεις άκρη πήγαινε σε εναν γιατρο ανδρολόγο νομιζω να στα εξηγήσει!

Επισης γιατι ανέφερες το χάπι το πηρε η κοπελα σου;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου!

Δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο...

Μηπως ηταν στενό το προφυλακτικο;

Εχεις ξανα κανει ερωτα;

Μηπως αγχώθηκες, ειχες αγχος;

Αν δεν βρεις άκρη πήγαινε σε εναν γιατρο ανδρολόγο νομιζω να στα εξηγήσει!

Επισης γιατι ανέφερες το χάπι το πηρε η κοπελα σου;

καλησπερα..ειναι η πρωτη μου φορα οπως και της κοπελας μου...αγχος στην αρχη δεν ειχα αλλα μετα αφου ειδα οτι κατι παει στραβα αρχησα να αγχωνομαι λιγακη ναιι...αλλα ξανα προσπαθησα οταν ηρεμησα..

Link to comment
Share on other sites

http://www.healthyliving.gr/2013/02/14/stytikh-dysleitoyrgia-uerapeia-aities-antimetopish-votana/

 

Διάβασε λιγο εδω σε καποιο σημείο μιλάει για αγχος

Αλλα λεει και κατι αλλο που μπορει να σου ταιριάζει οτι κανει "διακοπή" της ροής του αιματος και επειδη δεν υπάρχει αιμάτωση συμβαινει αυτο!

Αν εσυ το παθαίνεις αυτομάτως πριν καλα καλα Προλαβεις να το φορέσεις λογικα ειναι το αγχος

Πάντως δεν ειναι κατι σοβαρο εφόσον λειτουργείς χωρις αυτο!

Μην ανησυχείς δηλαδη!

Κατι αθώο ειναι και πολυ πιθανόν το αγχος αλλα και η παύση που κανεις μπορει να λειτουργεί αρνητικα σε εσενα!!!

ΟΜΩΣ επαφές χωρις προφύλαξη ειναι επικίνδυνες και θα πρέπει φυσικα να ειστε υγιείς και οι δυο και να εχετε μονογαμική σχεση απαραιτήτως!!!! ομως δεν αποφεύγεται μια εγκυμοσυνη ετσι!

Το να βγαίνεις πριν την εκσπερμάτωση δεν ειναι τροπος αντισύλληψης διότι τα υγρα που βγάζεις πριν απο αυτη μπορει να περιέχουν σπερμα!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...