Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τριδυμάκια


dumspirospero

Recommended Posts

Κορίτσια μου γλυκά σύντομα θα έρθουν στον κόσμο 3 λατρεμένα αγοράκια που έχουν ανάγκη από τόσα πολλά! Οτιδήποτε σας είναι εύκολο (από ρουχαλάκια, κρεβατάκι, κάθισμα αυτοκινήτου κ.λ.π) να το χαρίσετε θα είναι γι'αυτά ευλογία! Ελπίζω να ακουστεί η παράκλησή μου γιατί έχουμε πελαγώσει! Σας ευχαριστώ πολύ. Περιμένω πμ. Pleeeease

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου κοριτσάκι μου καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και ελπίζω να γεννήσεις όσο αργά γίνεται. Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά είμαι κι εγώ έγκυος, αλλά είμαι σίγουρη ότι ευαισθητοποιήθηκαν αρκετοί για την ανάγκη σου. Πες μας τι άλλο χρειάζεσαι, είμαστε εδώ για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσι μου για τα θερμά σου λόγια - τόσο με συγκίνησες για το ενδιαφέρον σου,να είσαι καλά και να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου. Είμαι σίγουρη ότι αν είχες τη δυνατότητα να μου προσφέρεις κάτι θα το έκανες χωρίς δεύτερη σκέψη. Κι εγώ με τη σειρά μου θα το έκανα και θα το κάνω σίγουρα για άλλη μαμά μετά. Όταν χαρίζεις κάτι ο Θεός σου τα δίνει διπλά εκεί που δεν το περιμένεις.

Έλαβα ευτυχώς μια απάντηση και ευγνωμονώ το Θεό γι' αυτό. Δεν χάνω την ελπίδα μου ακόμα είμαι πεπεισμένη ότι με τον καιρό θα έχω λάβει και άλλες απαντήσεις για να ξεαγχωθώ λίγο. Από ρουχαλάκια πιέζομαι πολύ..

Φιλάκια πολλά και σ' ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα ριλαξ νασου δωσω ειναι πλυμενω καθαρο εκατσε λιγο ο γιος μου κ ενα καθησματακι επειδι ειμαι κ εγω εγκυος θα κοιταξω τι αλλο μπορω μαλλον εχω καοι στρατα μας την εδωσαν δεν τον βαλα ποτε δεν ξερω τι φυλλο εχει το μωρο οποτε εχω αγοριστικα μονο θα δω τι δεν θελω και θα σου ξαναστειλω ολες για μια και μια για ολες τις μανουλες χαα οταν χαριζεις κατι δινεις χαρα σε αλλον οπως σου εδωσαν εσενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα γλυκια μου βρηκα αρκετα πραγματα να τα ελενξω και θα σου στειλω pm ααα αν καταφερω θα σου βραω καροτσι για τρυδιμα η δυδημα εγω εχω μονο μου το εδωσαν και μενα μονο θα ηθελα μια χαρη στειλε μου pm τι ακριβωσ χρειαζεσαι εχω μανουλες που μου δεινουν και μενα αυτο το διαστημα εμενα ειναι ποιο μεγαλος αλλα αν το χω διπλο θα στο δωσω εστω και για μεγαλητερη ηλικια με αγγιξες .και κατι να χαρεις τωρα πολυυυυυ ερχονται συγγενεις απο φαρσαλα θες να σου στειλω πραγματα αν μπορεσω και χωρανε στο αμαξι τους να πας να τα παρεις. απο βολο εισαι πολυ κοντα. εμεις θα κατεβουμε για να ξερεις μαλλονν χριστουγεννα φαρσαλα και οτι μπορω θα στο φερω 3 αντρακια δεν θα τα αφησουμε ετσι ερχεται χειμωνας φιλια και ελπιζω να σου εδωσα μια ανασα χαρας και να τα πουμε απο κοντα .και κατι τελευταιο μην απελπιζεσαι ο χριστουλης ειναι εδω και σε σας προσεχει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...