Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Υποψιες οτι ο συντροφος σας,σας απαταει!

μαριαπαβ

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.Ειμαι στον 8ο μηνα της εγκυμοσυνης μου κα απο την πρωτη στιγμη,ενιωσα οτι ο αντρας μου ξενοκοιταζει.Αυτο το καταλαβα απο τον 3ο μηνα που ειχαμε παει στον αδελφο μου για δυο μερες και τον επιασα να κοιταζει το στηθος της νυφης μου ενω συζητουσαμε μαζι της.Φυσικα,δεν το παραδεχτηκε οταν του το ειπα,λεγοντας μου οτι ποτε δεν μου εχει δικαιωματα οτι κοιταζει αλλες γυναικες.Παραδεχομαι οτι μετα απο 8 χρονια σχεσεως και 1και ε μηνων γαμου τον ζηλευω ακομα αλλα οχι δεν το δειχνω.Τωρα τον επιασα να μου λεει ψεματα και να κανει διαφορα πραγματα που τα εκανε οταν ειμασταν στις αρχες της σχεσεις μας.Φυσικα παλι το αρνειτε,αλλα δεν ειμαι και σιγουρη οτι μου λεει την αληθεια.Εχουμε απομακρυνθει παρα πολυ και φοβαμαι.βεβαια τον προειδοποιησα οτι εαν μαθω κατι θα του παρω το παιδι και θα φυγω και δεν θα μας ξαναδει ποτε του.Μηπως ειμαι παραλογη; εχει συμβει κατι αναλογο σε καμια απο εσας; τι να κανω και πως να συμπεριφερθω;

Διαφημίσεις

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αχ ρε κοριτσάκι μου, τι άγχος είναι αυτό και είσαι και έγκυος....

Δεν ξέρω τι να κάνεις..αλήθεια..είναι δύσκολη η κατάσταση, να μην υπάρχει εμπιστοσύνη..

Αν δεν ήσουν έγκυος να το έψαχνες, αλλά τώρα με την κοιλιά στο στόμα....

Τώρα θα έπρεπε να σκέφτεσαι τη γέννα σου, το παιδάκι σου και όχι να σε κατακλύζουν τέτοια άσχημα στναισθήματα...

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά είπα να σου γράψω έτσι για συμπαράσταση...

Σε ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου,το μοναδικο που σκεφτομαι μερα νυχτα ειναι ο γιοκας μου που θα ερθει σε ενα μηνα και δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να βρει τους γονεις του χωρια,γι'αυτο ειμαι τοσο ανυσηχη.Δεν περιμενα ποτε οτι οταν σ'ενα γαμο η γυναικα μενει εγκυος ο συντροφος τις να εχει ππρωτεραιοτητα να ικανοποιησει τις σεξουαλικες του αναγκες.

Κι'ομως,Μαρια μου,καπου εχω ακουσει οτι ενα μικρο ποσοστο βεβαια αντρων,αντιδρουν ετσι στο αγχος της πατροτητας.Μην ανησυχεις,ομως,μπορει και οι δικες σου ορμονες να σε κανουν να εισαι λιγο πιο ανασφαλης.Μακαρι να ειναι ετσι,κουκλα μου.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

Αλβερτος Αινσταιν

Αχ!!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ :):):)

Η αληθεια ειναι οτι οι ορμονες μου τα εχουν παιξει λιγο,αλλα αυτος δεν ειναι λογος να μου λεει ψεματα.Ειναι η πρωτη φορα που το κανει αυτο.Δεν λεω οτι δεν με αγαπαει αλλα δεν μου αρεσουν τα σημαδια που βλεπω.Ας ελπισουμε να ειναι μονο υποψιες δικες μου και λογω της εγκυμοσηνης μου αλλιως την εβαψε.Ειμαι ικανη να κανω παρα πολλα γιατι δυστηχως τον αγαπαω.Αλλα εαν με απατησει δεν προκειτε να τον συνχωρησω ποτε.

Διαφημίσεις

Προσπάθησε να εισαι ψύχραιμη για να κρίνεις και σωστά τυχόν σημάδια. Μην του κάνεις τέτοιες κουβέντες και νομίζει οτι αρχίζεις υστερίες γιατι χειρότερα θα απομακρυνθείτε. Μίλα σε κάποια κολλητή σου που εμπιστεύεσαι και μην πάει ο νους σου στα χειρότερα...ειναι και οι ορμόνες τώρα κρόσια!

Ειναι στιγμή που πρέπει να έρθετε κοντά τώρα και οχι το αντίθετο...προσπάθησε οσο μπορείς να αναθερμάνετε τη σχέση σας.

Αν εισαι πια σίγουρη οτι σε απατάει τι να πω...να τον παρακολουθήσει κάποιος για να εχεις στοιχεία;... δεν ξέρω καθόλου :roll:

Εγω του εχω πει πως αν μου την κανει πρωτα θα τον ευνουχισω,δευτερον θα τον σκοτωσω και μετα θα τον χωρισω.Με αυτη την σειρα.Αλλα φυσικα,δεν θα εκανα τιποτε απο αυτα,μαλλον ο,τι προτεινουν τα κοριτσια.Ειναι το καλυτερο.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

Αλβερτος Αινσταιν

Τι σημάδια έχεις δηλαδή ρε κοριτσάκι μου.Σε ρωτάω γιατί καμμιά φορά το μυαλό μας μας παίζει άσχημα παιχνίδια.

Το οτι κόιταξε το στήθος της νύφης σου ειδικά αν φορούσε ντεκολτέ δεν είναι σημάδι.Μερικές φορές το μάτι πάει μόνο του και νομίζω όλοι οι άντρες το κάνουν.Το ότι το αρνήθηκε ίσως έγινε επειδή ξέρει οτι ζηλεύεις και δεν ήθελε να δημιουργηθεί κάποια γκρίνια.

Και ο άντρας μου το έχει κάνει και μάλιστα μου έχει πει διάφορες περιπτώσεις γυναικών που φοράνε μίνι και σκύβουν μπροστά του.Είναι αδύνατον να μην κοιτάξουν και ΄συ ίσως να το έκανες αφθόρμητα αν έβλεπες κάτι τέτοιο.

Έχεις δει κάτι περισσότερο απ΄αυτό?Έχει αλλάξει η συμπεριφορά του?

Πες μας περισσότερα για να καταλάβουμε καλύτερα.

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Ναι αυτο θα κανω,θα προσπαθησω να ειμαι ψυχραιμη και να αλλαζω σκεψεις οταν θα μου ερχετε στο μυαλο μου αυτο.Τωρα για φιλες; Δεν εχω γλυκια μου καμια που να μπορω να εμπιστευτω.Μονον εσας μεσα απο το foru,ειστε η μονη μου παρηγορια.Σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια σας.

Τι σημάδια έχεις δηλαδή ρε κοριτσάκι μου.Σε ρωτάω γιατί καμμιά φορά το μυαλό μας μας παίζει άσχημα παιχνίδια.

Το οτι κόιταξε το στήθος της νύφης σου ειδικά αν φορούσε ντεκολτέ δεν είναι σημάδι.Μερικές φορές το μάτι πάει μόνο του και νομίζω όλοι οι άντρες το κάνουν.Το ότι το αρνήθηκε ίσως έγινε επειδή ξέρει οτι ζηλεύεις και δεν ήθελε να δημιουργηθεί κάποια γκρίνια.

Και ο άντρας μου το έχει κάνει και μάλιστα μου έχει πει διάφορες περιπτώσεις γυναικών που φοράνε μίνι και σκύβουν μπροστά του.Είναι αδύνατον να μην κοιτάξουν και ΄συ ίσως να το έκανες αφθόρμητα αν έβλεπες κάτι τέτοιο.

Έχεις δει κάτι περισσότερο απ΄αυτό?Έχει αλλάξει η συμπεριφορά του?

Πες μας περισσότερα για να καταλάβουμε καλύτερα.

H HELEN18 εχει δικιο, τι μονο για μια ματια?

Η αληθεια ειναι βεβαια επειδη εχω ζησει κατι παρομοιο οτι το ενστικτο μας μας προειδοποιει για το κινδυνο.

Γραψε κατι παραπανω και τα ξαναλεμε....

ψυχραιμια..........το μωρο σε θελει δυνατη και χαρουμενη

Διαφημίσεις

helen 18.κατ'αρχην αρχησε να μου λεει διαφορα ψεματα για να αποφευγει συζητησεις μας πανω στο θεμα του μωρου.Δεν ασχολειτε καθολου μαζι μου αν και ο γιατρος μου του ειπε να με φροντιζει οσο μπορει γιατι εχω παρα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη.Δευτερον,στις αρχες ερχοταν μαζι μου στον γιατρο και τωρα κανει οτι μπορει για να μην ερθει(ειναι κουρασμενος,δεν εχει ορεξη)και ας ξερει οτι τα πραγματα εχουν δυσκολεψει για μενα.Τριτον,στον 6ο μηνα αναγκαστηκα να μπω στο νοσοκομειο με προωρες συσπασεις και εκεινος αντι να ειναι μαζι μου εκανε οτι μπορουσε να με συνχιζει,ενω δεν εκανε ετσι πως ημουν,με αποτελεσμα να κινδηνευω να χασω το μωρο.Τεταρτο,για τη κατασταση μου και γενικοτερα για οτι μου συμβαιναι φταιω εγω και μονο.Πεμπτο,με το ζορι να ερθει μαζι μου για τα ψωνια του μωρου,κι ενω σε ολους τους γονεις οι πρωτες αγορες φερνουν λαχταρα και ευτιχια εμενα φροντιζε να μου τα βγαζει απο τι μυτη.Τωρα τελευταια θελει να γινετε οτι λεει αυτος και δεν συκωνει κουβεντα,νυριαζει με το παραμικρο και το σημαντικοτερο????????? το ανακαλυψα χθες.Ολα τα ζευγαρια εχουν καποια ιδιαιτερες φορμουλες για τις προσωπικες τους στιγμες.Ε λοιπον χθες επιασα τον κυριο να κανει τις απαραιτητες προετοιμασιες για μια τετοια στιγμη.Και φυσικα δεν το εκανε για μενα,ετσι????????????

Καταρχην κανουμε τα στραβα ματια με τις ορμονες που αρχισαν να χορευουν τον τρελλο χορο τους!!!!Πλησιαζει και η μεγαλη μερα!!!!

Κανουμε τα στραβα ματια (υποθετικα) οτι εχεις και καιρο νααααα..... :wink: παιζει και αυτο!!!

Ξανα κανουμε τα στραβα ματια γιατι κοιταξε το στηθος της νυφης, τα ποδια της γειτονισσας και τα οπισθια της 22χρονης κοπελιτσας στο δρομο αυτα ειναι πταισματα!!Και μην μου πεις οτι εσυ αμα δεις κανενα καλο αγορακι γυρνας το βλεμμα αλλου...γιατι δεν θα σε πιστεψω!!Το αφθαλμολουτρο ειναι τζαμπα και κανει καλο στην ψυχικη μας υγεια!!!Φυσικα αφου σε ενοχλει μπορεις να του το επισημανεις τουλαχιστον να το κανει διακριτικα!!!!!!!Μην καρφωνεται κιολας!!Αντρες!!!Τι περιμενεις!!!Μπορεις να τον απαλλαξεις λογω φύλλου!!

Τέλος, γιατι ειπα και πολλα χωρις πειστηρια τον μονο που βλαπτεις ειναι τον εαυτο σου!!Ουτε καν την σχεση σου!!Αμεσως απιστια!!Διαβαζουμε και εμεις και λεμε θα δουμε κανενα τρανταχτο περιστατικο!!!!!Ακομα δεν ειδαμε Γιαννη το βαφτισαμε!!!!Θελει αποδείξεις το πραγμα!!!Ευαγγελατος Κυριες και κυριοι!!!!Οχι στην πυρρα αμεσως!!Βεβαια εδω υπαρχει μια μικρη παραμετρος την οποια λαμβανω σοβαρα υποψιν!!Το ενστικτο!!Καμια φορα το ενστικτο μας λειτουργει πολυ καλα!!Εμενα δηλαδη παντα πιανει σε αυτες τις περιπτωσεις!!!(ευτυχως εχει χροοοοονια να λειτουργησει, εχει περιοριστει σε χαζομαρες)Οποτε αν κατι δεν σου γεμιζει το ματι κανε εντατικες ερευνες!!Οχι ομως τωρα!!Τωρα εχουμε ααλλλλααα!!ΜΩΡΟ!!!

Δες πως θα ησαστε γιατι αν ειναι το πρωτο σας θα ΗΣΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ είτε εχει κατι είτε όχι!!!Μετα θα συνεδριασει το team εδω και θα τον δικασουμε!!

Ολα αυτα με πολυ δοση χιουμορ για να χαλαρωσεις και να απολαυσεις τον τελευταιο μηνα!!Μετα απο λιγο καιρο θα σου λειπουν οι κλωτσιες και η μεγαλη κοιλια!! :lol::lol::lol:

Ενταξει,αυτα τα σημαδια ειναι λιγο ανησυχητικα.Αν δεν ηταν το τελευταιο,θα σου ελεγα πως εχει φρικαρει που θα γινει μπαμπας,οχι πως δεν το θελει η δεν θα το λατρευει,απο αποψη ευθηνων,ηλικιας και ολα αυτα το λεω,αλλα τωρα γι'αυτο,τι να πω.Μηπως απλως περιποιοταν τον εαυτο του γιατι τον εχει παρει απο κατω :?: .Μη μου στενοχωριεσαι,το μωρο σε νοιωθει,προσπαθησε σε παρακαλω.

Αλβερτος Αινσταιν

Κοριτσια εαν δεν ηταν το μωρακι μου να μου δινει κουραγια με τις κλωτσιες και τις κινησεις του,θα τον ειχα βαλει κατω και θα τον εκανα να μαρτυρησει την ωρα που γεννηθηκε.Αληθεια σας λεω.Η παρηγορια μου ειναι αυτο το μωρακι που περιμενει τη δικη μου φροντιδα και αγαπη.Ο μπαμπας του απο την αρχη δεν το ηθελε γι'αυτο ισως δεν ενδιαφερετε για την πορεια του,να φεντστητε ουτε πως κλωτσαει δεν εχει νιωσει.Θα κανω τα παντα για να γεννηθει καλα και στην ωρα του.Σας ευχαριστω.Κατσε να γεννησω και θα τον φτιαξω εγω!!!

Μπραβο,κουκλα μου,ετσι σε θελω :!: .Με το καλο ο μικρος πριγκιπας :!: .

Αλβερτος Αινσταιν

Διαφημίσεις

Ολα τα ζευγαρια εχουν καποια ιδιαιτερες φορμουλες για τις προσωπικες τους στιγμες.Ε λοιπον χθες επιασα τον κυριο να κανει τις απαραιτητες προετοιμασιες για μια τετοια στιγμη.Και φυσικα δεν το εκανε για μενα,ετσι????????????

Χίλια συγνώμη εκ των προτέρων για τη βλακεία μου :oops: , αλλά εγώ δεν το κατάλαβα αυτό... Δλδ τι? Θα έβγαινε έξω και έκανε τις συγκεκριμένες ετοιμασίες ή.... προετοιμαζόταν για τον εαυτό του?...

Αν ετοιμαζόταν για έξω, ναι μαλλον θέλει συζήτηση το θέμα.

Αν ετοιμαζόταν για τον εαυτό του.... ε, δε γίνεται να τον κατηγορήσουμε τον άνθρωπο. Φαντάζομαι δεν έχετε επαφές κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σου, αρα σεξ γιοκ, ε τι να κάνουμε έχουν κι εκείνοι τις δικές τους ορμόνες και τις ανάγκες τους, τι θα γίνει, θα τους τα κόψουμε όλα? Δε σκεφτόμαστε το ίδιο άντρες και γυναίκες και η περίοδος της εγκυμοσύνης είναι δύσκολη και γι' αυτούς, δε μπορούν που δε μπορούν να αγγίξουν τη γυναίκα τους, θα τους επιβάλουμε να μην αγγίζουν και τον εαυτό τους? Ας χαλαρώσουμε λίγο.

Κατάλαβα καλά? Το έπιασα ή είμαι εκτός θέματος? :roll::oops:

EXXQp3.pngAIzKp2.png

Κοριτσια εαν δεν ηταν το μωρακι μου να μου δινει κουραγια με τις κλωτσιες και τις κινησεις του,θα τον ειχα βαλει κατω και θα τον εκανα να μαρτυρησει την ωρα που γεννηθηκε.Αληθεια σας λεω.Η παρηγορια μου ειναι αυτο το μωρακι που περιμενει τη δικη μου φροντιδα και αγαπη.Ο μπαμπας του απο την αρχη δεν το ηθελε γι'αυτο ισως δεν ενδιαφερετε για την πορεια του,να φεντστητε ουτε πως κλωτσαει δεν εχει νιωσει.Θα κανω τα παντα για να γεννηθει καλα και στην ωρα του.Σας ευχαριστω.Κατσε να γεννησω και θα τον φτιαξω εγω!!!

Αυτή την ψυχολογία προτιμώ παρά αυτή του θύματος!!!

Εύχομαι καλή τύχη και καλή φώτιση, δεν έχω συμβουλές για ένα τόσο δύσκολο θέμα, σου γράφω μόνο για να δηλώσω συμπαράσταση...

Εμένα όλα αυτά μου κάνουν περισσότερο σαν φόβος για την πατρότητα,σαν να του είρθαν όλα ξαφνικά και να έχει ψιλοφρικάρει,το παθαίνουν πολλοί άντρες και αντιδράνε με αυτό τον τρόπο.

Λοιπόν,αν σε απατούσε θα είχε εντελώς άλλη συμπεριφορά (απ΄ότι έχω διαβάσει).Επειδή θα ένιωθε ενοχές θα ήταν ασυνήθιστα καλός μαζί σου θα σου έφερνε δωράκια κτλ.Θα είχε δηλαδή ενοχική συμπεριφορά.

Την ιδιαίτερη φόρμουλα δεν την κατάλαβα ούτε εγώ.

Μίλησέ του όμως ήρεμα και δείξτου οτι καταλαβαίνεις πως αισθάνεται για τον καινούριο ρόλο που θα αναλάβει.

Αν τον καταλάβεις εσύ θα σε καταλάβει κι αυτός.

716217ybmeeuyfgz.gif

Και εγώ την συμπαράσταση μου δηλώνω.. δεν ξέρω τι να σου πώ.. διάβασα και ότι δεν το ήθελε το μωράκι.. :mad:

Απο οτι κατάλαβα μόνη σου την περνάς την εγκυμοσύνη σου.. Πολύ λυπάμαι για τα προβλήματα σας αλλά να σου πω κάτι? Να πεισμώσεις, να φανείς δυνατή για το παιδι σου κ μην δίνεις σημασία στον αντρα σου.. Αν προσπαθείς να του μιλήσεις και αυτός νομίζει ότι τον πρήζεις δεν θα κερδίσεις τιποτα.. Κάνε στην μπάντα και δείξε λίγη υπομονη.. Εσαει πάντως δεν μπορει να τραβήξει αυτό το πράγμα..

wQuw.jpg.png

Μαριαπαβ κάνε κάτι να του τρίξεις τα δόντια....... σε αυτή τη θέση που είσαι δυστυχώς μάλλον σε θεωρεί δεδομένη και το παίζει άντρας. Μην επαναπάβεσαι με την εγκυμοσύνη σου. Πρώτα από ολα είσαι γυναίκα και σου αξίζει να σε σέβονται από τον άντρα σου μέχρι και ο περαστικός στο δρόμο σου. Τρίξτου τα δόντια λέγοντας του ότι δεν είσαι δεδομένη και ότι αξίζεις την προσοχή του και τον σεβασμό του. Μην του αναφέρεις συνέχεια ότι πρέπει να σου φέρεται ιδιαίτερα μόνο και μόνο επειδή είσαι έγκυος. Αυτό υποτίθεται πρέπει να το έχει ήδη καλλιεργήσει αυτός μέσα του. Μάθε να απατείς και να διεκδηκείς μάλλον ΄΄δεν σε βλέπει΄΄ κάνε κάτι λοιπόν για να θυμηθεί ότι υπάρχεις.

Μου δωσατα υλικο για επεξεργασια,ευχαριστω κοριτσια.Ο αντρας μου αυτο που φοβαται πιο πολυ ειναι να με χασει η να παθω κατι.Μαλλον θα χρειαστει να τον κανω να τρομαξει λιγο.Ισως ενα σοκ τον επεναφερει στην πραγματικοτητα.Στην αρχη της εγκυμοσυνης μου ο γιατρος μας ειχε επιτρεψει τις επαφες,με μαλακο τροπο φυσικα.Οταν ομως μπηκα στο νοσοκομειο με συσπασεις μητρας και χανοντας αμνιακο υγρο,μας ειπε να το ξεχασουμε το θεμα.Φυσικα καταλαβαιναμε και οι δυο τη κατασταση.Τον καταλαβαινω οτι θελει να ικανοποιηθει κι εκεινος και γι'αυτο ειχα κανει........ καταλαβαινετε ελπιζω,για να τον ικανοποιησω.Δεν το κανω συχνα γιατι καποια στιγμη οι ορμονες μου ηθελαν επεφες κι εγω ειχα συσπασεις.Μπορω να σας πω οτι ουτε για καφε δεν παει με τους φιλους του οσο κι αν του το λεω εγω.Αλλα λειπει παρα πολλες ωρες απο το σπιτι χωρις να γνωριζω που ειναι.Αυτο που γεμιζει τις ωρες μου ειναι το μωρακι και οι προετοιμασιες για να ερθει κοντα μου.Μηπως τον παραμελω μιλοντας του συναιχεια για το μωρο???

Μπερδευτικα,πως λες οτι δεν παει για καφε ουτε με τους φιλους του,αλλα απο την αλλη λειπει ωρες χωρις να ξερεις που ειναι :?: .Μετα πως ανησυχει μην σε χασει η μην παθεις τιποτα αλλα σε αφηνει ωρες μονη σου και δεν σε συνοδευει στον γιατρο.Και κατι ασχετο.Το σεξ δεν απαγορευεται το πρωτο τριμηνο. :?:

Αλβερτος Αινσταιν

Τριτον,στον 6ο μηνα αναγκαστηκα να μπω στο νοσοκομειο με προωρες συσπασεις και εκεινος αντι να ειναι μαζι μου εκανε οτι μπορουσε να με συνχιζει,ενω δεν εκανε ετσι πως ημουν,με αποτελεσμα να κινδηνευω να χασω το μωρο.Τεταρτο,για τη κατασταση μου και γενικοτερα για οτι μου συμβαιναι φταιω εγω και μονο.

Ο αντρας μου αυτο που φοβαται πιο πολυ ειναι να με χασει η να παθω κατι.Μαλλον θα χρειαστει να τον κανω να τρομαξει λιγο.Ισως ενα σοκ τον επεναφερει

Νομίζω οτι αυτά τα δυο δεν ταιριάζουν,sorry κι όλας.

716217ybmeeuyfgz.gif

Και κατι ασχετο.Το σεξ δεν απαγορευεται το πρωτο τριμηνο. :?:

Aστο αυτό φιλενάδα εξαρτάται απ' τον γιατρό. Εγώ πήγαινα σε δύο γιατρούς στην αρχή της εγκυμοσύνης, ο ένας έλεγε "ναι" και ο άλλος "οχι". Ακολούθησα αυτό που με συνέφερε τελικά! :D

EXXQp3.pngAIzKp2.png

Τελικα , το προβλημα ειναι το σεξ στην εγκυμοσυνη ή η υποψια για απιστια?

Τωρα για να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους . Ειναι δυσκολο και απο εναν ανδρα να δεχτει καποια πραγματα αν δεν και ετοιμος.Το εχω γραψει και σε αλλο θεμα και το πιστευω πολύ οτι το καθε παιδι ειναι μεγαλη ευτυχια για το ζευγαρι αλλα και αφορμη για μια μεγαλη κριση.

Παρολ'αυτα πιστεω κουκλα μου οτι εχεις μπλοκαρει και εσυ και εχεις μπερδεψει τον καλο σου.

Ολαν θα περασουν , οταν γεννηθει το μωρο σας και το κρατησει αγκαλια.