Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θέμα βάφτισης ''Ειρήνη''


liakos

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και όλες. Την άνοιξη θα βαφτιστεί το κοριτσάκι μας. Το όνομα της, Ειρήνη. Σκέφτηκα σαν θέμα της βάφτισης να είναι το όνομα της. Πως σας φαίνεται σαν ιδέα.Έχετε να μου προτείνετε τίποτα για μπομπονιέρα, προσκλητήριο, διακόσμηση κλπ? Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλους και όλες. Την άνοιξη θα βαφτιστεί το κοριτσάκι μας. Το όνομα της, Ειρήνη. Σκέφτηκα σαν θέμα της βάφτισης να είναι το όνομα της. Πως σας φαίνεται σαν ιδέα.Έχετε να μου προτείνετε τίποτα για μπομπονιέρα, προσκλητήριο, διακόσμηση κλπ? Σας ευχαριστώ.

 

Καλησπερα.να σας ζησει κ με το καλο κ η βαπτιση.πολυ μου αρεσε η ιδεα σου.μπορεις να χρησιμοποιησεις σαν σχεδιο η διακοσμητικο το περιστερι η την ελια.κ σαν χρωμα σιελ-βεραμαν.θελεις να μπω απο τον υπολογιστη να σου στειλω πιο συγκεκριμενα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.να σας ζησει κ με το καλο κ η βαπτιση.πολυ μου αρεσε η ιδεα σου.μπορεις να χρησιμοποιησεις σαν σχεδιο η διακοσμητικο το περιστερι η την ελια.κ σαν χρωμα σιελ-βεραμαν.θελεις να μπω απο τον υπολογιστη να σου στειλω πιο συγκεκριμενα;

 

 

καλησπέρα. σε ευχαριστώ για τις ευχές. θα ήθελα να μου έλεγες πιο συγκεκριμένα τι έχεις σκεφτεί. Το περιστέρι πολύ ωραία ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κοίτα και αυτό http://www.kandarakiolga.eu/designingChrist_2.html

Αν δεις πάνω στα σχέδια με το μολύβι έχει και εναλλακτική πχ να έιναι περιστέρι με το μονόγραμμα που μου αρέσει πολύ γιατί είναι "ειδικά σχεδιασμένο". Επίσης αν κλείσεις ραντεβού μπορεί να σου σχεδιάσει κάτι για σένα ειδικά. Αν θέλεις σου κάνει και αντίστοιχο κρεμαστό δώρο για νονά, μαμά κλπ. Εγώ από εκεί έκανα τα δικά μου και έμεινα πολύ ευχαρηστημένη.

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχω δει σε καποιο site για μπομπονιερες πολυ μικρα γλαστρακια με φυσικο φυτο ελιά!!! Ειναι πολυ ωραια... Αν τα γκογκλαρεις σαν μινι ελια νομιζω θα σου τα βγαλει στις εικονες.

 

Πολυ ωραια ιδεα με το όνομα. Προχθες σε μια βαφτιση το ονομα της μικρης ήταν Αγγελικη και μοιραζανε κατι καταπληκτικα αγγελακια σε μπομπονιέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...