Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εναν Ανθρωπο σας παρακαλω....[ενδοοικογενειακή βία]


angel30.7

Recommended Posts

Καλησπερα..συγνωμη αρχικα αν το ποστ μου ειναι σε λαθος μερος απλα εψαχνα και δε μπορεσα να βγαλω ακρη..σας παρακαλω..εχω αναγκη ομως να.μιλησω με ανθρωπους λογικους..γιατι η τα καταφερε να με τρελλανει η προς τα κει οδευω..ειμαστε μαζι 4 χρονια..απτην αρχη της σχεσης ειχα εντονα σημαδια ενδοοικογενειακης βιας..αρχικα σωματικης κ μετα ψυχικης....ναι μεχει χτυπησει αρκετες φορες.και καθε φορα ηταν και χειροτερη..οχι φυσικα χωρις λογο.δε θεωρω πως ειναι τρελλος..μεπιασε να του λεω ψεμματα..οχι γιατι ομψς ειμαι ψευτρα αλλα γιατι με φοβιζε ο ιδιος και η καθε αντιδραση του να πω την αληθεια..παντα εφευγα και παντα λυπομουν η ηλιθια και γυρναγα πισω..πιστευα οτι αγαπαω..μεπεισε οτι εχει δικιο και εγω ειμαι αυτη π πρεπει να αλλαξω..με τον καιρο..μεκοψε απο φιλους..απο γονεις..αδερφια...τους παντες..ετυχε μερα να με κλςιδωσει ατο σπιτι ..ετυχε μερα να φευγει στη δουλεια και να χει καλωδιωσει το σπιτι κ νακουει με.ποιον μιλαω στο τηλ..αυτος ηξερε πως δε μιλαγα με τη μαμα μακουγε απτα μικροφωνα να μιλαω ερχοταν σπιτι κ ο κακοσ χαμος...εγω παλι εδω..να λεω εχει δικιο.εγω φταιω.πρεπει ναλλαξω..ειχε ενα θεμα..και δεν μπορουσαμε να κανουμε παιδι...εκανε χειρουργιο..περασε καιρος μεχρι που εμεινα εγκυος..μονο ενα παιδι ελεγε τοτε θα τον αλλαζε απεναντι μου..να μην τα πολυλογω..γεννησα τον ιουλιο που μας περασε ενα υγιεστατο αγορακι!!!!απο την ωρα π βγηκα με το μωρο αγκαλια απτην αιθουσα τοκετων δεν μς ειπε καν να μασ ζησει

.δεν με φιλησε.δεν χαμογελασε καν...(μεχει χτυπησει και στην εγκυμοσυνη)..εχω να παω στουα διλουσ μου κοντα ενα χρονο..τα τηλ λιγοστεψαν..καταφερε να εξαρτιεμε μονο απο αυτον..δεν μαφηνε ποτε να δουλεψω κ τωρα μου το χτυπαει..δεν ξερω τι θα πει μου δωσε χατζιλικι για μενα σαν γυναικα

.σαν νοικοκυρα..για να του οω οτι τελειωσε τ τυρι πχ με πιανει αγχος.γιατι οκ τις περισαοτερες φορες θα το παρει αλλα τι ακουω μετα εγω ξερω!!!!!εν τι αυτη περιπτωση....τον τελευταιο καιρο αρχισα να ψαχνομαι γιατι τ κανει ολο αυτο.εψαχνα.παλι να δω που φταιω...και οτι χτυπαγα μεβγαζε στην λεκτικη ψυχολογικη βια..και λεω οπα...δε φταιω εγω!!!διαβαζω κ ξανα κ ξανα και ειναι σαν να μου τον φωτογραφιζουν..κ αυτον αλλα κ εμενα..χαμηλη αυτοεκτιμηση τασεις αυτοκτονιας τα παντα..και λεω κατσε...εγω σωατα σκεφτομαι ακομα...το θεμα ποιο ειναι???ποτε δε μπορεσα να φυγω γιατι παντα τον ετρεμα..πα τα εκβιασμος απειλες κ δε σημαζευετε..δε βγαινω απτο σπιτι δε ξερω τ ειναι ψωνιζω για το σπιτι μου..δεν εχουμε φιλους δεν παμε.πουθενα..κιαν μιλαω με κανεναν απτο σοι του με λεει κομμενες οι επαφες με τους δικους μου..δεν εχεις κανεναν δικο σου λεει εδω οποτε με τουα δικους μου τελος..προσφατα εμεινα παλι εγκυος αλλα οπως ολα δειχνουν ειναι παλινδρονη κυηση..το μωρο ειναι κανονικα 8 εβδομαδων ο υπερηχος το δεχνει 6 κ χωρις καρδιακη λειτουργια..ειχα αιμα περνω ουτροτζεσταν κ περιμενω τ δεκαημερο π με ειπαν..τη μερα π ηρθε αιμα κ πηγαμε ατο γιατρο ενω ντυνομασταν χτυπιοταν εδω μεσα λςγοντας μου καταφερες..ηθελες να το ριξεις και το ριξες...μπραβο σου..παμε ατο γιατρο κιοταν ερθουμε τα μαζευεις κ φευγεις απτο σπιτι.μου!!!εμεις τελειωσαμε μου λεει...εχει τωρα 4 μερες δε με μιλαει καν..αυτος κουζινα εγω σαλονι ξαπλα..δεν τον νοιαζει αν εφαγα αν ειπια τπτ..εχω νακουσω τη φωνη μου 4 μερες..ουτε π ανταλασω κουβεντα με ανθρωπο...παντα.μεδιωχνε αποτο σπιτι ΤΟΥ!!!!ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ εξω 3 η ωρα τ νυχτα...ολοκληρη η οικοδομη ειναι 4 οροφοι κ ειναι δικη του..αλλα δε με νοιαζει.. δε υςλω ουτε τα λεφτα του ουτε και τα σπιτια του..να με κατατοπισετε θελω τι κανω που με διωχνει..το παιδι λεει ειναι δικο του..ουτε τολμαω να το παρω..ειναι 7 μηνων κ οι δικοι.μου ακομα δεν το δαν γιατι δεν αφηνει...εγω δε φευγω απο δω χωρις το μωρο μου!!!!οχι!!!!!τι κανω ομψς αν με δειρει για να φυγω???φοβαμαι να παω στην αστυνομια καθως ολοι οι δικοι του δουλευουβ εκει και μετα θα χω να αντιμετωπισω και το οτι τοβ ξεφτελισα στουα δικουσ του...και τι γινετε αν φυγω???τι θα κανω????σας οαρακαλω...εχω αναγκη απο ανθρωπινη κουβεντα..δε μαφηνει να μιλαω με κανεναν για να με κανει οτι θελει..αλλα δοξα τ θεουλη ακομα εχω λογικη...πειτε μου σας παρακαλω ...βοηθηστε με...εχω λαθος οντως?φταιω?εστω κιαν δεν μεμπιστευετε γιατι εκανε παισι μαζι μου?τι ημουν εγω??η επιβεβαιωση του αντρισμου του???τι θελει απο μενα αλλο πια????σας παρακαλω βοηθηστε με...τι δεν κανω σωστα...τι θα κανω αν η κυηση δεν παει καλα..και να σας οω και κατι με πασα εΚαλησπερα..συγνωμη αρχικα αν το ποστ μου ειναι σε λαθος μερος απλα εψαχνα και δε μπορεσα να βγαλω ακρη..σας παρακαλω..εχω αναγκη ομως να.μιλησω με ανθρωπους λογικους..γιατι η τα καταφερε να με τρελλανει η προς τα κει οδευω..ειμαστε μαζι 4 χρονια..απτην αρχη της σχεσης ειχα εντονα σημαδια ενδοοικογενειακης βιας..αρχικα σωματικης κ μετα ψυχικης....ναι μεχει χτυπησει αρκετες φορες.και καθε φορα ηταν και χειροτερη..οχι φυσικα χωρις λογο.δε θεωρω πως ειναι τρελλος..μεπιασε να του λεω ψεμματα..οχι γιατι ομψς ειμαι ψευτρα αλλα γιατι με φοβιζε ο ιδιος και η καθε αντιδραση του να πω την αληθεια..παντα εφευγα και παντα λυπομουν η ηλιθια και γυρναγα πισω..πιστευα οτι αγαπαω..μεπεισε οτι εχει δικιο και εγω ειμαι αυτη π πρεπει να αλλαξω..με τον καιρο..μεκοψε απο φιλους..απο γονεις..αδερφια...τους παντες..ετυχε μερα να με κλςιδωσει ατο σπιτι ..ετυχε μερα να φευγει στη δουλεια και να χει καλωδιωσει το σπιτι κ νακουει με.ποιον μιλαω στο τηλ..αυτος ηξερε πως δε μιλαγα με τη μαμα μακουγε απτα μικροφωνα να μιλαω ερχοταν σπιτι κ ο κακοσ χαμος...εγω παλι εδω..να λεω εχει δικιο.εγω φταιω.πρεπει ναλλαξω..ειχε ενα θεμα..και δεν μπορουσαμε να κανουμε παιδι...εκανε χειρουργιο..περασε καιρος μεχρι που εμεινα εγκυος..μονο ενα παιδι ελεγε τοτε θα τον αλλαζε απεναντι μου..να μην τα πολυλογω..γεννησα τον ιουλιο που μας περασε ενα υγιεστατο αγορακι!!!!απο την ωρα π βγηκα με το μωρο αγκαλια απτην αιθουσα τοκετων δεν μς ειπε καν να μασ ζησει

.δεν με φιλησε.δεν χαμογελασε καν...(μεχει χτυπησει και στην εγκυμοσυνη)..εχω να παω στουα διλουσ μου κοντα ενα χρονο..τα τηλ λιγοστεψαν..καταφερε να εξαρτιεμε μονο απο αυτον..δεν μαφηνε ποτε να δουλεψω κ τωρα μου το χτυπαει..δεν ξερω τι θα πει μου δωσε χατζιλικι για μενα σαν γυναικα

.σαν νοικοκυρα..για να του οω οτι τελειωσε τ τυρι πχ με πιανει αγχος.γιατι οκ τις περισαοτερες φορες θα το παρει αλλα τι ακουω μετα εγω ξερω!!!!!εν τι αυτη περιπτωση....τον τελευταιο καιρο αρχισα να ψαχνομαι γιατι τ κανει ολο αυτο.εψαχνα.παλι να δω που φταιω...και οτι χτυπαγα μεβγαζε στην λεκτικη ψυχολογικη βια..και λεω οπα...δε φταιω εγω!!!διαβαζω κ ξανα κ ξανα και ειναι σαν να μου τον φωτογραφιζουν..κ αυτον αλλα κ εμενα..χαμηλη αυτοεκτιμηση τασεις αυτοκτονιας τα παντα..και λεω κατσε...εγω σωατα σκεφτομαι ακομα...το θεμα ποιο ειναι???ποτε δε μπορεσα να φυγω γιατι παντα τον ετρεμα..πα τα εκβιασμος απειλες κ δε σημαζευετε..δε βγαινω απτο σπιτι δε ξερω τ ειναι ψωνιζω για το σπιτι μου..δεν εχουμε φιλους δεν παμε.πουθενα..κιαν μιλαω με κανεναν απτο σοι του με λεει κομμενες οι επαφες με τους δικους μου..δεν εχεις κανεναν δικο σου λεει εδω οποτε με τουα δικους μου τελος..προσφατα εμεινα παλι εγκυος αλλα οπως ολα δειχνουν ειναι παλινδρονη κυηση..το μωρο ειναι κανονικα 8 εβδομαδων ο υπερηχος το δεχνει 6 κ χωρις καρδιακη λειτουργια..ειχα αιμα περνω ουτροτζεσταν κ περιμενω τ δεκαημερο π με ειπαν..τη μερα π ηρθε αιμα κ πηγαμε ατο γιατρο ενω ντυνομασταν χτυπιοταν εδω μεσα λςγοντας μου καταφερες..ηθελες να το ριξεις και το ριξες...μπραβο σου..παμε ατο γιατρο κιοταν ερθουμε τα μαζευεις κ φευγεις απτο σπιτι.μου!!!εμεις τελειωσαμε μου λεει...εχει τωρα 4 μερες δε με μιλαει καν..αυτος κουζινα εγω σαλονι ξαπλα..δεν τον νοιαζει αν εφαγα αν ειπια τπτ..εχω νακουσω τη φωνη μου 4 μερες..ουτε π ανταλασω κουβεντα με ανθρωπο...παντα.μεδιωχνε αποτο σπιτι ΤΟΥ!!!!ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ εξω 3 η ωρα τ νυχτα...ολοκληρη η οικοδομη ειναι 4 οροφοι κ ειναι δικη του..αλλα δε με νοιαζει.. δε υςλω ουτε τα λεφτα του ουτε και τα σπιτια του..να με κατατοπισετε θελω τι κανω που με διωχνει..το παιδι λεει ειναι δικο του..ουτε τολμαω να το παρω..ειναι 7 μηνων κ οι δικοι.μου ακομα δεν το δαν γιατι δεν αφηνει...εγω δε φευγω απο δω χωρις το μωρο μου!!!!οχι!!!!!τι κανω ομψς αν με δειρει για να φυγω???φοβαμαι να παω στην αστυνομια καθως ολοι οι δικοι του δουλευουβ εκει και μετα θα χω να αντιμετωπισω και το οτι τοβ ξεφτελισα στουα δικουσ του...και τι γινετε αν φυγω???τι θα κανω????σας οαρακαλω...εχω αναγκη απο ανθρωπινη κουβεντα..δε μαφηνει να μιλαω με κανεναν για να με κανει οτι θελει..αλλα δοξα τ θεουλη ακομα εχω λογικη...πειτε μου σας παρακαλω ...βοηθηστε με...εχω λαθος οντως?φταιω?εστω κιαν δεν μεμπιστευετε γιατι εκανε παισι μαζι μου?τι ημουν εγω??η επιβεβαιωση του αντρισμου του???τι θελει απο μενα αλλο πια????σας παρακαλω βοηθηστε με...τι δεν κανω σωστα..τι θα κανω αν η εγκυμοσυνη δε παει καλα!??θα με διωξεθ....ξεχασα να σας πω πως τ παιδι ειναι εκτος γαμου και το χει αναγνωρισει..δε παντρευετε κ.πθστςυω τ κανει για τα περιουσιακα..αλλα ορκιζομαι ατο παιδακι.μου δε θελω τπτ απαυτον.αυτον αγαπησα.οχι τ λεφτα του...ειμαι 30χρονων κ μολα αυτα νθωθω 60...σκςφτομαι αλλα φοβαμαι να υλοποιησω καθε τι..ημουν.πολυ δυναμικος ανθρωπος κ με τσαγανο κ εγινα ενα αβουλο πλασμα...αβουλο!!!!!θεωρει οτι δε μπορω ν τν αντιμετωπισω οικονομικα γιαυτο κ μιλαει με σιγουρια..πχ επειση αυτοσ εχει λεφτα κ σπιτι δικαιουτε τ παιδι..μα τα παιδια δεν αγοραζοντε σωστα????τι να κανω...πλιζζζζ..σας εχω αναγκη...ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΘΕΛΩ..ΑΝΘΡΩΠΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 265
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα..συγνωμη αρχικα αν το ποστ μου ειναι σε λαθος μερος απλα εψαχνα και δε μπορεσα να βγαλω ακρη..σας παρακαλω..εχω αναγκη ομως να.μιλησω με ανθρωπους λογικους..γιατι η τα καταφερε να με τρελλανει η προς τα κει οδευω..ειμαστε μαζι 4 χρονια..απτην αρχη της σχεσης ειχα εντονα σημαδια ενδοοικογενειακης βιας..αρχικα σωματικης κ μετα ψυχικης....ναι μεχει χτυπησει αρκετες φορες.και καθε φορα ηταν και χειροτερη..οχι φυσικα χωρις λογο.δε θεωρω πως ειναι τρελλος..μεπιασε να του λεω ψεμματα..οχι γιατι ομψς ειμαι ψευτρα αλλα γιατι με φοβιζε ο ιδιος και η καθε αντιδραση του να πω την αληθεια..παντα εφευγα και παντα λυπομουν η ηλιθια και γυρναγα πισω..πιστευα οτι αγαπαω..μεπεισε οτι εχει δικιο και εγω ειμαι αυτη π πρεπει να αλλαξω..με τον καιρο..μεκοψε απο φιλους..απο γονεις..αδερφια...τους παντες..ετυχε μερα να με κλςιδωσει ατο σπιτι ..ετυχε μερα να φευγει στη δουλεια και να χει καλωδιωσει το σπιτι κ νακουει με.ποιον μιλαω στο τηλ..αυτος ηξερε πως δε μιλαγα με τη μαμα μακουγε απτα μικροφωνα να μιλαω ερχοταν σπιτι κ ο κακοσ χαμος...εγω παλι εδω..να λεω εχει δικιο.εγω φταιω.πρεπει ναλλαξω..ειχε ενα θεμα..και δεν μπορουσαμε να κανουμε παιδι...εκανε χειρουργιο..περασε καιρος μεχρι που εμεινα εγκυος..μονο ενα παιδι ελεγε τοτε θα τον αλλαζε απεναντι μου..να μην τα πολυλογω..γεννησα τον ιουλιο που μας περασε ενα υγιεστατο αγορακι!!!!απο την ωρα π βγηκα με το μωρο αγκαλια απτην αιθουσα τοκετων δεν μς ειπε καν να μασ ζησει

.δεν με φιλησε.δεν χαμογελασε καν...(μεχει χτυπησει και στην εγκυμοσυνη)..εχω να παω στουα διλουσ μου κοντα ενα χρονο..τα τηλ λιγοστεψαν..καταφερε να εξαρτιεμε μονο απο αυτον..δεν μαφηνε ποτε να δουλεψω κ τωρα μου το χτυπαει..δεν ξερω τι θα πει μου δωσε χατζιλικι για μενα σαν γυναικα

.σαν νοικοκυρα..για να του οω οτι τελειωσε τ τυρι πχ με πιανει αγχος.γιατι οκ τις περισαοτερες φορες θα το παρει αλλα τι ακουω μετα εγω ξερω!!!!!εν τι αυτη περιπτωση....τον τελευταιο καιρο αρχισα να ψαχνομαι γιατι τ κανει ολο αυτο.εψαχνα.παλι να δω που φταιω...και οτι χτυπαγα μεβγαζε στην λεκτικη ψυχολογικη βια..και λεω οπα...δε φταιω εγω!!!διαβαζω κ ξανα κ ξανα και ειναι σαν να μου τον φωτογραφιζουν..κ αυτον αλλα κ εμενα..χαμηλη αυτοεκτιμηση τασεις αυτοκτονιας τα παντα..και λεω κατσε...εγω σωατα σκεφτομαι ακομα...το θεμα ποιο ειναι???ποτε δε μπορεσα να φυγω γιατι παντα τον ετρεμα..πα τα εκβιασμος απειλες κ δε σημαζευετε..δε βγαινω απτο σπιτι δε ξερω τ ειναι ψωνιζω για το σπιτι μου..δεν εχουμε φιλους δεν παμε.πουθενα..κιαν μιλαω με κανεναν απτο σοι του με λεει κομμενες οι επαφες με τους δικους μου..δεν εχεις κανεναν δικο σου λεει εδω οποτε με τουα δικους μου τελος..προσφατα εμεινα παλι εγκυος αλλα οπως ολα δειχνουν ειναι παλινδρονη κυηση..το μωρο ειναι κανονικα 8 εβδομαδων ο υπερηχος το δεχνει 6 κ χωρις καρδιακη λειτουργια..ειχα αιμα περνω ουτροτζεσταν κ περιμενω τ δεκαημερο π με ειπαν..τη μερα π ηρθε αιμα κ πηγαμε ατο γιατρο ενω ντυνομασταν χτυπιοταν εδω μεσα λςγοντας μου καταφερες..ηθελες να το ριξεις και το ριξες...μπραβο σου..παμε ατο γιατρο κιοταν ερθουμε τα μαζευεις κ φευγεις απτο σπιτι.μου!!!εμεις τελειωσαμε μου λεει...εχει τωρα 4 μερες δε με μιλαει καν..αυτος κουζινα εγω σαλονι ξαπλα..δεν τον νοιαζει αν εφαγα αν ειπια τπτ..εχω νακουσω τη φωνη μου 4 μερες..ουτε π ανταλασω κουβεντα με ανθρωπο...παντα.μεδιωχνε αποτο σπιτι ΤΟΥ!!!!ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ εξω 3 η ωρα τ νυχτα...ολοκληρη η οικοδομη ειναι 4 οροφοι κ ειναι δικη του..αλλα δε με νοιαζει.. δε υςλω ουτε τα λεφτα του ουτε και τα σπιτια του..να με κατατοπισετε θελω τι κανω που με διωχνει..το παιδι λεει ειναι δικο του..ουτε τολμαω να το παρω..ειναι 7 μηνων κ οι δικοι.μου ακομα δεν το δαν γιατι δεν αφηνει...εγω δε φευγω απο δω χωρις το μωρο μου!!!!οχι!!!!!τι κανω ομψς αν με δειρει για να φυγω???φοβαμαι να παω στην αστυνομια καθως ολοι οι δικοι του δουλευουβ εκει και μετα θα χω να αντιμετωπισω και το οτι τοβ ξεφτελισα στουα δικουσ του...και τι γινετε αν φυγω???τι θα κανω????σας οαρακαλω...εχω αναγκη απο ανθρωπινη κουβεντα..δε μαφηνει να μιλαω με κανεναν για να με κανει οτι θελει..αλλα δοξα τ θεουλη ακομα εχω λογικη...πειτε μου σας παρακαλω ...βοηθηστε με...εχω λαθος οντως?φταιω?εστω κιαν δεν μεμπιστευετε γιατι εκανε παισι μαζι μου?τι ημουν εγω??η επιβεβαιωση του αντρισμου του???τι θελει απο μενα αλλο πια????σας παρακαλω βοηθηστε με...τι δεν κανω σωστα...τι θα κανω αν η κυηση δεν παει καλα..και να σας οω και κατι με πασα εΚαλησπερα..συγνωμη αρχικα αν το ποστ μου ειναι σε λαθος μερος απλα εψαχνα και δε μπορεσα να βγαλω ακρη..σας παρακαλω..εχω αναγκη ομως να.μιλησω με ανθρωπους λογικους..γιατι η τα καταφερε να με τρελλανει η προς τα κει οδευω..ειμαστε μαζι 4 χρονια..απτην αρχη της σχεσης ειχα εντονα σημαδια ενδοοικογενειακης βιας..αρχικα σωματικης κ μετα ψυχικης....ναι μεχει χτυπησει αρκετες φορες.και καθε φορα ηταν και χειροτερη..οχι φυσικα χωρις λογο.δε θεωρω πως ειναι τρελλος..μεπιασε να του λεω ψεμματα..οχι γιατι ομψς ειμαι ψευτρα αλλα γιατι με φοβιζε ο ιδιος και η καθε αντιδραση του να πω την αληθεια..παντα εφευγα και παντα λυπομουν η ηλιθια και γυρναγα πισω..πιστευα οτι αγαπαω..μεπεισε οτι εχει δικιο και εγω ειμαι αυτη π πρεπει να αλλαξω..με τον καιρο..μεκοψε απο φιλους..απο γονεις..αδερφια...τους παντες..ετυχε μερα να με κλςιδωσει ατο σπιτι ..ετυχε μερα να φευγει στη δουλεια και να χει καλωδιωσει το σπιτι κ νακουει με.ποιον μιλαω στο τηλ..αυτος ηξερε πως δε μιλαγα με τη μαμα μακουγε απτα μικροφωνα να μιλαω ερχοταν σπιτι κ ο κακοσ χαμος...εγω παλι εδω..να λεω εχει δικιο.εγω φταιω.πρεπει ναλλαξω..ειχε ενα θεμα..και δεν μπορουσαμε να κανουμε παιδι...εκανε χειρουργιο..περασε καιρος μεχρι που εμεινα εγκυος..μονο ενα παιδι ελεγε τοτε θα τον αλλαζε απεναντι μου..να μην τα πολυλογω..γεννησα τον ιουλιο που μας περασε ενα υγιεστατο αγορακι!!!!απο την ωρα π βγηκα με το μωρο αγκαλια απτην αιθουσα τοκετων δεν μς ειπε καν να μασ ζησει

.δεν με φιλησε.δεν χαμογελασε καν...(μεχει χτυπησει και στην εγκυμοσυνη)..εχω να παω στουα διλουσ μου κοντα ενα χρονο..τα τηλ λιγοστεψαν..καταφερε να εξαρτιεμε μονο απο αυτον..δεν μαφηνε ποτε να δουλεψω κ τωρα μου το χτυπαει..δεν ξερω τι θα πει μου δωσε χατζιλικι για μενα σαν γυναικα

.σαν νοικοκυρα..για να του οω οτι τελειωσε τ τυρι πχ με πιανει αγχος.γιατι οκ τις περισαοτερες φορες θα το παρει αλλα τι ακουω μετα εγω ξερω!!!!!εν τι αυτη περιπτωση....τον τελευταιο καιρο αρχισα να ψαχνομαι γιατι τ κανει ολο αυτο.εψαχνα.παλι να δω που φταιω...και οτι χτυπαγα μεβγαζε στην λεκτικη ψυχολογικη βια..και λεω οπα...δε φταιω εγω!!!διαβαζω κ ξανα κ ξανα και ειναι σαν να μου τον φωτογραφιζουν..κ αυτον αλλα κ εμενα..χαμηλη αυτοεκτιμηση τασεις αυτοκτονιας τα παντα..και λεω κατσε...εγω σωατα σκεφτομαι ακομα...το θεμα ποιο ειναι???ποτε δε μπορεσα να φυγω γιατι παντα τον ετρεμα..πα τα εκβιασμος απειλες κ δε σημαζευετε..δε βγαινω απτο σπιτι δε ξερω τ ειναι ψωνιζω για το σπιτι μου..δεν εχουμε φιλους δεν παμε.πουθενα..κιαν μιλαω με κανεναν απτο σοι του με λεει κομμενες οι επαφες με τους δικους μου..δεν εχεις κανεναν δικο σου λεει εδω οποτε με τουα δικους μου τελος..προσφατα εμεινα παλι εγκυος αλλα οπως ολα δειχνουν ειναι παλινδρονη κυηση..το μωρο ειναι κανονικα 8 εβδομαδων ο υπερηχος το δεχνει 6 κ χωρις καρδιακη λειτουργια..ειχα αιμα περνω ουτροτζεσταν κ περιμενω τ δεκαημερο π με ειπαν..τη μερα π ηρθε αιμα κ πηγαμε ατο γιατρο ενω ντυνομασταν χτυπιοταν εδω μεσα λςγοντας μου καταφερες..ηθελες να το ριξεις και το ριξες...μπραβο σου..παμε ατο γιατρο κιοταν ερθουμε τα μαζευεις κ φευγεις απτο σπιτι.μου!!!εμεις τελειωσαμε μου λεει...εχει τωρα 4 μερες δε με μιλαει καν..αυτος κουζινα εγω σαλονι ξαπλα..δεν τον νοιαζει αν εφαγα αν ειπια τπτ..εχω νακουσω τη φωνη μου 4 μερες..ουτε π ανταλασω κουβεντα με ανθρωπο...παντα.μεδιωχνε αποτο σπιτι ΤΟΥ!!!!ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ εξω 3 η ωρα τ νυχτα...ολοκληρη η οικοδομη ειναι 4 οροφοι κ ειναι δικη του..αλλα δε με νοιαζει.. δε υςλω ουτε τα λεφτα του ουτε και τα σπιτια του..να με κατατοπισετε θελω τι κανω που με διωχνει..το παιδι λεει ειναι δικο του..ουτε τολμαω να το παρω..ειναι 7 μηνων κ οι δικοι.μου ακομα δεν το δαν γιατι δεν αφηνει...εγω δε φευγω απο δω χωρις το μωρο μου!!!!οχι!!!!!τι κανω ομψς αν με δειρει για να φυγω???φοβαμαι να παω στην αστυνομια καθως ολοι οι δικοι του δουλευουβ εκει και μετα θα χω να αντιμετωπισω και το οτι τοβ ξεφτελισα στουα δικουσ του...και τι γινετε αν φυγω???τι θα κανω????σας οαρακαλω...εχω αναγκη απο ανθρωπινη κουβεντα..δε μαφηνει να μιλαω με κανεναν για να με κανει οτι θελει..αλλα δοξα τ θεουλη ακομα εχω λογικη...πειτε μου σας παρακαλω ...βοηθηστε με...εχω λαθος οντως?φταιω?εστω κιαν δεν μεμπιστευετε γιατι εκανε παισι μαζι μου?τι ημουν εγω??η επιβεβαιωση του αντρισμου του???τι θελει απο μενα αλλο πια????σας παρακαλω βοηθηστε με...τι δεν κανω σωστα..τι θα κανω αν η εγκυμοσυνη δε παει καλα!??θα με διωξεθ....ξεχασα να σας πω πως τ παιδι ειναι εκτος γαμου και το χει αναγνωρισει..δε παντρευετε κ.πθστςυω τ κανει για τα περιουσιακα..αλλα ορκιζομαι ατο παιδακι.μου δε θελω τπτ απαυτον.αυτον αγαπησα.οχι τ λεφτα του...ειμαι 30χρονων κ μολα αυτα νθωθω 60...σκςφτομαι αλλα φοβαμαι να υλοποιησω καθε τι..ημουν.πολυ δυναμικος ανθρωπος κ με τσαγανο κ εγινα ενα αβουλο πλασμα...αβουλο!!!!!θεωρει οτι δε μπορω ν τν αντιμετωπισω οικονομικα γιαυτο κ μιλαει με σιγουρια..πχ επειση αυτοσ εχει λεφτα κ σπιτι δικαιουτε τ παιδι..μα τα παιδια δεν αγοραζοντε σωστα????τι να κανω...πλιζζζζ..σας εχω αναγκη...ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΘΕΛΩ..ΑΝΘΡΩΠΟ

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην αντιλαμβανεσαι οτι απο κει πρεπει να φυγεις αμεσα. Αν δε σκεφτεσαι εσενα σκεψου το παιδι σου και τι βιωνει εκει μεσα. Λες οτι φοβασαι να φυγεις. Προτιμαςνα σε βρει κανενα κακο και να μεινει το παιδι μονο μαζι του; θα βρεις δικηγορο απο το συνηγορο του πολιτη.θα σε κατατοπισουν αυτοι. Εκτος αυτου θα παρεις τηλ. σε κεντρο φιλοξενειας για γυναικες που τους ασκειται βια. Αν θες σου στελνω π.μ. με τηλεφωνα. Μη κατσεις ουτε λεπτο ακομα. Δε φταις σε τιποτα εσυ κοριτσι μου..

Link to comment
Share on other sites

φυγετε κοπελα μου να σωθειτε.παρε το μωρο και πηγαινε στους δικους σου.ρωτα και ενα δικηγορο.τι τερατα υπαρχουν,φυγε φυγε εξαφανισου απο εκει .χθες κιολας το χρωστας πανω απο ολα στο μωρο σου

7Ggjp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

φυγετε κοπελα μου να σωθειτε.παρε το μωρο και πηγαινε στους δικους σου.ρωτα και ενα δικηγορο.τι τερατα υπαρχουν,φυγε φυγε εξαφανισου απο εκει .χθες κιολας το χρωστας πανω απο ολα στο μωρο σου

Σευχαριστω....σευχαριστω παρα πολυ......εκανα μεγαλες προσπαθειες ειληκρηνα..αλλα δεν αλλαζει με τιποτα...θελει να σταματξσει το μυαλο μου κ το καταφερε...ευτυχως εψαξα...κ ειδα οτι δε φταιω εγω...χιλια ευχαριστω...απλα ηθελα να μιλησω με ανθρωπους λογικους..δε μιλαω με.κανεναν.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φυγετε κοπελα μου να σωθειτε.παρε το μωρο και πηγαινε στους δικους σου. .χθες κιολας το χρωστας πανω απο ολα στο μωρο σου

 

Θα με.σκοτωσει αν παρω τ παιδι να φυγω..μιλησα με.δικηγορο..ξερω τ πρεπει να κανω..τ κακο ειναι οτι απι δω μεσα δε φευγει..εψει παρει 9 μηνη αδεια γιατι ειναι δημοσιος υπαλληλος κ δε βγαινει ουτε γοα ψωμι απο δω μεσα...τρεμω να μην δεν ςχει καρδιακη λειτουργια κιαυτο π ηδη εχω στη κοιλια..τι θα γινει αραγε???πως θα τον αντιμετωπισω παλι????αχ θα τρελλαθωωω....

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην αντιλαμβανεσαι οτι απο κει πρεπει να φυγεις αμεσα. Αν δε σκεφτεσαι εσενα σκεψου το παιδι σου και τι βιωνει εκει μεσα. Λες οτι φοβασαι να φυγεις. Προτιμαςνα σε βρει κανενα κακο και να μεινει το παιδι μονο μαζι του; θα βρεις δικηγορο απο το συνηγορο του πολιτη.θα σε κατατοπισουν αυτοι. Εκτος αυτου θα παρεις τηλ. σε κεντρο φιλοξενειας για γυναικες που τους ασκειται βια. Αν θες σου στελνω π.μ. με τηλεφωνα. Μη κατσεις ουτε λεπτο ακομα. Δε φταις σε τιποτα εσυ κοριτσι μου..
τ ξερω ελλινα μου αυτο π λες..τ χρωσταω κ ατο παιδι κ σε μενα...δε φευγεισ ετσι απλα με εναν τετοιο ανθρωπο..δε ξερεις απο που θα σε βρει...μιλησα με δικηγορους..μπιρω να παρω δικ τ κρατουσ..αλλα πψς να τ κανω οταν ειναι ολη μερα εδω μεσα??κιαν κανω ρουπι απο πισω μου??καμερε μικροφωνα μεσα στο σπιτι....φανταζεσε τ σου λεω?
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, ο δικηγορος σου ειπε να μεινεις εκει μεχρι να γυρισει αυτος στη δουλεια;

 

Οχι οχι προς θεου!!! Μου ειπε να ξεκινησουμε με εξωδικο..να μη φυγω απο δω μεχρι να τ ςτοιμασει..μια μερα πριν το στειλει να φυγω κρυφα..(δε ξερω πως).και απλα να στειλω ενα μνμ π να λεει παω ατη μανα μου..κ μετα με ειπε για ασφαλιστικα κ τετοια..με ειπε για διατροφη..του πα δε θελω τπτ.προτιμω ν δουλευω να ψωφαω αλλα δε θελω απαυτον τπτ..αν θελει για τ παιδι τ ν κανει κατι ας τ κανει μονος του...με ρωτησε αν θελω να μεινω εδω σπθτι του κ ν φυγει αυτος απο δω...αυτα!!!!απλα δε ξερω αν με.καταλαβαινεις...τον τρεμω....ακομα κ τξ σκια μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, αλλα οσο μενεις εκει παλι φοβασαι. Οποτε θα καλεσεις την αστυνομια,θα τους πεις ο'τι συμβαινει κι οτι εσυ θελεις να υποβαλεις μηνυση. Θα τον πανε αυτοφορο κι εσυ θα βρεις το χρονο να μαζεψεις τα πραγματα σου και να φυγεις. Αν δε θες να σε βρει πηγαινε σε ενα ξενωνα κακοποιημενων γυναικων.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλα οσο μενεις εκει παλι φοβασαι. Οποτε θα καλεσεις την αστυνομια,θα τους πεις ο'τι συμβαινει κι οτι εσυ θελεις να υποβαλεις μηνυση. Θα τον πανε αυτοφορο κι εσυ θα βρεις το χρονο να μαζεψεις τα πραγματα σου και να φυγεις. Αν δε θες να σε βρει πηγαινε σε ενα ξενωνα κακοποιημενων γυναικων.

 

Τ θεμα ειναι τι γινετε οταν.βγει απο το αυτοφορο????ελλινα μου??εκτιμω ειλγκρηνα οτι μου λες..που μου μιλας και πιστεψε με ακουω....καταλαβαινω πλεον..απλα ξερεις τι???κανενας ανθρωπος θεεμου να μη τ ζει αυτο..αλλα πριν το ζησω ετσι μιλαγα σαν εσενα...δε φανταζεσε ποσο!!!!και τωρα τρεμω..ποιος???εγω!!!!ναι η αληθεια ειναι αυτη..μονο αστυνομια...

Link to comment
Share on other sites

Οταν βγει εσυ θα εχεις παει καπου οπου αυτος δεν θα μπορεσει να σας βρει. Σε θελω δυνατη και αποφασιστικη! Υποσχεσου μου σε παρακαλω οτι θα το κανεις. Πρεπει να παρειςτη ζωη στα χερια σου, οχι μονο τη δικη σου αλλα και του παιδιου σου.

Link to comment
Share on other sites

Οταν βγει εσυ θα εχεις παει καπου οπου αυτος δεν θα μπορεσει να σας βρει. Σε θελω δυνατη και αποφασιστικη! Υποσχεσου μου σε παρακαλω οτι θα το κανεις. Πρεπει να παρειςτη ζωη στα χερια σου, οχι μονο τη δικη σου αλλα και του παιδιου σου.

ακΟυ τωρα τ γινετε..επειδη σου λεω το ψαξα...ειμαι υποχρεωμενη να του πω π θα βρισκομαι εγω με το παιδι ΤΟΥ...μου το πε ο δικηγορος..οποτε ακυρο αυτο π πθστευεις....παρολαυτα ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ οτι δε θελω να πεθανω αρχικα..ηδη μεθαψε ζωντανη εδω μεσα και ναι ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ οτι δε θα μεινει τπτ αλλο ετσι κ τπρ δε θαφησω αλλο να διονιζετε

...σε ευχαριστω που μας νοιαζεσε κιας μη με.ξερεις

Link to comment
Share on other sites

Μη το συζητας καθολου. Μακαρι να μπορουσα να κανω περισσοτερα. Τωρα παω για υπνο. Αυριο οταν μπορεσεις στειλε μου παλι να μιλησουμε. Να μου φιλησεις το μωρακι σου! Καληνυχτα😙

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μη το συζητας καθολου. Μακαρι να μπορουσα να κανω περισσοτερα. Τωρα παω για υπνο. Αυριο οταν μπορεσεις στειλε μου παλι να μιλησουμε. Να μου φιλησεις το μωρακι σου! Καληνυχτα😙

 

Καλη σου νυχτα κοριτσι μου!!!!!σε υπερ υπερ υπερ ευχαριστω...δεν εχβ λογια ειληκρηνα..δε ξερεις ποσο αναγκη ειχα να μιωσω κ γβ σημαντικη..πως εχω αξια..καποιον να με.νοιστει

 

Που θα παει γμτ???δε θα πατησω στα πιδια μου ξανα???οσο για το ΑΣΤΕΡΙ μου το φιλησα....καληνυχτα κ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτου κανένα υπνωτικό στον καφέ και φύγε κοπέλα μου!

Είσαι ήρωας.Πάρε την αστυνομία , κάνε κάτι σύντομα!

Πού τον βρήκες τέτοιον αντίχριστο;

Πρόσεχε ,όμως ,μην κάνεις το λάθος και ξαναγυρίσεις , γιατί τότε θα είσαι καταδικασμένη!

Απο Θες/νίκη είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκιά μου angel. Είσαι πολύ πολύ σημαντική και μάλιστα για το παιδί σου είσαι ο σημαντικότερος άνθρωπος στον κόσμο.

Για το ξύλο πιστεύω πως πρέπει να καταγραφεί στην αστυνομία ώστε ό,τι κι αν θελήσει να σου κάνει στο μέλλον να ξέρει ότι αυτόν θα ψάξουν να βρουν και να ενοχοποιήσουν. Αλλά καταλαβαίνω και τους λόγους που δεν θέλεις να το κάνεις.

Εγώ θα σου πρότεινα να οργανωθείς άμεσα. Υπάρχουν ιδιωτικές εταιρείες σεκιούριτι. Πες στη μαμά σου να προσλάβει έναν άνθρωπο, ο οποίος θα σε συνοδεύσει για να φύγεις με ασφάλεια από το σπίτι σου. Μάλιστα όσο πιο πολλοί τόσο το καλύτερο. Μπορεί να είναι παρόντες πολλοί άνθρωποι, ο μπαμπάς σου, η μαμά σου, αδέρφια, ξαδέρφια, ο δικηγόρος, οπωσδήποτε σεκιούριτι για προστασία και άστον να φωνάζει.

Προσοχή να είσαι νομότυπη. Ό,τι σου λέει ο δικηγόρος σου. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ το παιδί μένει με τη μάνα, μην του το χαρίσεις, και δικαστικά να σε πάει, είναι εντελώς απίθανο να σου το πάρει. Μόλις μάθει ο δικαστής τη σωματική βία που έχεις δεχθεί, έχει χάσει το τέρας το παιχνίδι.

Από δω και πέρα, θωρακίσου. Μην πιστεύεις λέξη από όσα λέει. Κάνε τα πάντα πριν περάσει το δεκαήμερο που σου έχει δώσει ο γιατρός. Μην μπεις στον πειρασμό να του πεις τις προθέσεις σου. Η ανάγκη να φανείς δυνατή στα μάτια του, δεν έχει θέση τώρα. Ας σε νομίζει αδύναμη μέχρι τελευταία στιγμή. Μην του αφήσεις περιθώριο να οργανωθεί κι αυτός. Με τη μαμά σου θα συνεννοηθείς μέσω του δικηγόρου. Αφού βρήκες τρόπο να επικοινωνήσεις μαζί του, τότε πες του να μεσολαβήσει ώστε να οργανωθούν όλα από την πλευρά των γονιών σου.

Η καλύτερη στιγμή να το κάνεις θα είναι τη μέρα που θα έχεις ραντεβού με το γιατρό. Πηγαίνετε και όταν γυρίσετε βρείτε όλη σου την οικογένεια, δικηγόρο και σωματοφύλακα έξω από την πόρτα σας. Ιδανικά κάποιος να τραβάει βίντεο, έστω και με το κινητό. Πείτε του ότι με την παραμικρή κίνηση επίθεσης θα το δείξετε στην αστυνομία. Παραδώστε το εξώδικο. Πείτε του (ας είναι και ψέματα) ότι θα φυλάσσεσαι 24 ώρες το 24ωρο και ότι έχετε καλωδιώσει την εξώπορτα του πατρικού σου και το εσωτερικό του σπιτιού με κάμερες και ότι έχετε παγιδεύσει το τηλ και όλα ηχογραφούνται. Κάντε το κιόλας. Είναι πολύ μικρό το κόστος. Ό,τι και να κάνει θα καταγραφεί.Να δει πόσα απίδια βάζει ο σάκος.

Αν θέλει να διεκδικήσει το παιδί, ας μιλήσει ο δικηγόρος σου με το δικηγόρο του. Ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να το πάρει, μην σε ανησυχεί αυτό.

Κάθε φορά που θα σκέφτεσαι να κάνεις πίσω, κάνε τον εικόνα να δέρνει το μωρό. Μην έχεις καμία αμφιβολία ότι θα φτάσει ως εκεί. Δες βιντεάκια που τα δέρνουν οι νταντάδες και βάλε τον άντρα σου στη θέση τους στο μυαλό σου. Αυτό θα σε θυμώσει όσο χρειάζεται για να προχωρήσεις.

Πάρε βαθιά ανάσα, όπως όταν βουτάμε στην κρύα θάλασσα το καλοκαίρι. Στην αρχή φοβόμαστε και λέμε πάει θα τα κακαρώσω με τόσο κρύο και μετά κατευχαριστιόμαστε τη δροσιά.

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις στο φόρουμ. Είναι πολύ πιθανό να διαβάσει τα μηνύματά σου και αν μη τι άλλο προδίδεις τις κινήσεις σου.

Κάνε ακριβώς ότι σου πει ο δικηγόρος ώστε να είναι όλα νομότυπα και να έχεις εξασφαλίσει και τη σωματική σου ακεραιότητα. Αλήθεια, πως μπόρεσες να απευθυνθείς σε δικηγόρο αφού σου κάνει τόσο στενό μαρκάρισμα;

Όπως και να΄χει, φύγε και φρόντισε να έχεις και κάποιον μαζί σου όταν θα το κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου ο άνθρωπος είναι άρρωστος σου έχει κάνει πλύση εγκεφάλου για να μην φύγεις. Δεν σε αγαπάει αν σε αγαπούσε δεν θα σε είχε μες στον τρόμο κτήμα του σε θέλει. Να φύγεις όσο το μωρό είναι μικρό και δεν καταλαβαίνει. Όσο μένεις θα είναι πιο δύσκολο να τα καταφέρεις. Κάνε ότι σου είπε η Χριστίνα στα είπε πολύ σωστά. Μόλις φύγεις μίλα με συλλόγους για κακοποιημένες γυναίκες ψάξε τα δικαιώματά σου και πως θα προφυλαχτείς. Μπορείς να του κάνεις και καταγγελία στην υπηρεσία του για την συμπεριφορά του. Νομίζω ότι σαν δημόσιος υπάλληλος θα έχει κυρώσεις. Φύγε μην μείνεις λεπτό!!!

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι π. μ'αρέσεις πολυ.....!!

Συμφωνώ σε όλα!

 

Να'σαι καλά Χαρούλα μου!Ήθελα απλώς να της δώσω πολύ κατατοπιστικές οδηγίες γιατί έχει συνηθίσει τόσο πολύ να μην παίρνει καμία πρωτοβουλία που πραγματικά πρέπει να μην έχει καμία ιδέα για το πώς ακριβώς να οργανωθεί.

 

Κουράγιο angel, να θυμάσαι ότι μια γυναίκα που είναι μάνα έχει απίστευτη δύναμη μέσα της γιατί η ευτυχία του παιδιού της εξαρτάται από αυτήν. Σε είχε μετατρέψει σε σκυλάκι του καναπέ, ήρθε η ώρα να γίνεις λέαινα!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου angel, προς θεου δεν εχεις φταιξει σε καμια περιπτωση!!!! Ουτε λαθος εχεις, ουτε εχει δικιο που σε χτυπησε που σου μιλησε απαισια, που σε κακοποιησε με ολη τη σημασια της λεξης.. Κι αν εστω και για λιγο σκεφτηκες να τον δικαιολογησεις , να μπαινεις εδω στο φορουμ και να διαβαζεις αυτα που μας εγραψες και αυτα που σου απαντησαμε για να το ξεχνας. Γραψτο καπου με μεγαλα γραμματα να το βλεπεις καθε μερα, Δεν φταιω και ειμαι πραγματικα δυνατη και θα τα καταφερω!

Δεν θα μπορουσα να προτεινω τιποτα καλυτερο απο αυτο που εγραψε η Χριστινα π. , με το οποιο συμφωνω απολυτα - τα εγραψε αψογα και αναλυτικα απο ολες τις πλευρες. Οι γονεις σου ειμαι σιγουρη οτι θα θελουν τοσο πολυ να βοηθησουν, βρες εναν τροπο να τους το επικοινωνησεις, μαλλον ο δικηγορος ειναι η καλυτερη λυση, και θα τρεξουν το πιστευω.

Καθε φορα που νιωθεις απαισιοδοξη να κοιτας το μικρουλι σου και να παιρνεις δυναμη, να σκεφτεσαι οτι συντομα πολυ συντομα θα εχετε πολυ πιο φωτεινες ημερες! Αληθεια μιλησες καθολοθ με το δικηγορο σου?προχωραει το θεμα?

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Angel τι κανεις κοριτσακι μου;😎

 

Οχι οχι οχι..δεν ειμαι καλα..κλαιω χτυπιεμαι..μολθς γυρισα αοτο νοσοκομειο...απεβαλα.παλλινδρομη κυηση λεει..με βαλαν ενα σωρο ορους αντιβιωσεις γιατι ηταν αρκετο καιρο μεσα μιυ πεθαμενο κ αυριο πρωι ν παω για αποξεση...μολις βγηκε κ τ το πε ο γιατρος εφυγε απτο νοσοκομειο...αφου λοιπον εκατσα καμμια ωρα ΜΟΝΗ μου για τις εξετασεις τν πηρα τηλ ν δω π ειναι...πως θα γυρναγα σπιτι..η κουβεντα του ηταν..αυριο ερχεσε μονη σου ν τ κανεις αυτο και εχεις δθορια ωσ την παρασκευη ν φυγεις απτο σπιτι....να ξεχασω φυσικα μωρο...δεν ξερω π οαταω κ π βρισκομαι..ποιον ν κλαψω πρωτα??αυτο π συμβαινει?εμενα??το μωρο??ποιον???οσο αφορα τουσ γονεις μου αν εθχα γονεις ισωσ να μην εμπλεκα μαζι του γιατι θα χα καπου να νιωσω ασφαλεια..οσο για δικηγορο κλπ δν μπορω ν κανω βημα..οικονομικα δεν μπιρω ν τν αντιμετωπισω...τωρα δε ξερω π πηγε..λειπει κ τ μωρο τ χει η μανα του..τι να κανω θα τρελλαθωωω..θα πηδηξω απτον τεταρτο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...