Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

καλημερα θελω τη βοηθεια σας....το μικρο μου 30 ημερων τρωει φορμουλα...κανει κακακια συνηθως μια φορα τη μερα χθες εκανε στη μιαμιση μερα....εντωμεταξυ διναμε s26 εμεις ομως θελαμε να δωσουμε το βιολογικο της frez η γιατρος εδω γιατι ειμαι κυπρος δεν το ηξερε γιατι δεν εχει εδω ...καποια μερα πονουσε κ εκανε ενα κακακι οχι μπαλακι αλλα σκληρο κ αμεσως μας εδωσε ομνεο δεν το ηπιε το παιδι προχθες παλι μας εδωσε ενα s26 για κολικους ...εγω εδωσα κ βρηκα τηςfrez το βιολογικο...μας εχει τρελανει να αλλαζουμε γαλατα...το παιδι το ηπιε το 1 κουτι..απλα χθες αρχισε να μη τρωει δεν εφαγε σχεδον καθολου ολη μερα κ τρομαξα κ ξημερωματα εκανα απο το παλιο κνουτε αυτο το εφαγε....επισης χθες ηταν η μερα που ητα να κανει κακα κ δεν εκανε....φοβαμαι πειτε μου....σημερα παντως εφαγε....επισης γενικα οταν τρωει βγαζει γακατα απο το στομα κ γινεται μουρτζος...οχι πολλα με την εννοια ολο το μπουκαλι αλλα βγαχει ειναι αυτο που περισσευει απο τη μπουκια του η σημαινρι κατι ;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω στη θεση σου θα ρωταγα και αλλο παιδιατρο.ειναι πολυ μωρο ακομα για να σου πουμε τι θα κανεις.και εγω μπορω να σου προτεινω γαλα αλλα δε θα το κανω γιατι καθε μωρο εχει τις ιδιαιτεροτητες του.οσο αφορα το γαλα που βγαζει αν ειναι λιγο δηλαδη σαν μεγαλη γουλια δεν ειναι κατι ανυσηχιτικο.αν παλι βγαζει ρουκετα δηλαδη πολυ γαλα τοτε θελει αλλαγη και διαφορετικης μορφης σιτιση.δηλαδη του ανα 30 μλ το ρευεις κτλ.μονο μια παιδιατρος θα μπορεσει να στα εξηγησει καλυτερα.αν ηταν πιο μεγαλο θα σου ελεγα.ειναι βρεφακι ομως οποτε ψαξου καλυτερα.δεν ειναι ομως κατι για να τρομαζεις....θα βρεθει λυση απλα ψαξτην :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...