Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πρωκτικο σεξ


Recommended Posts

Καλησπερα! Ειμαι 19 χρονων και προσφατα δοκιμασα με το αγορι μου να το κανω απο πισω!! Το αγορι μου τελειωσε,εχυσε μεσα στον πρωκτο μου! Εχω αγχωθει απιστευτα διοτι καπου διαβασα οτι υπαρχει πιθανοτητα να μεινω εγκυος!! Επισης να σημειωθει οτι ημουν στην 3 μερα της αδιαθεσιας μου! Σας παρακαλω απαντηστε μ μπορει να εμεινα εγκυος???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα! Ειμαι 19 χρονων και προσφατα δοκιμασα με το αγορι μου να το κανω απο πισω!! Το αγορι μου τελειωσε,εχυσε μεσα στον πρωκτο μου! Εχω αγχωθει απιστευτα διοτι καπου διαβασα οτι υπαρχει πιθανοτητα να μεινω εγκυος!! Επισης να σημειωθει οτι ημουν στην 3 μερα της αδιαθεσιας μου! Σας παρακαλω απαντηστε μ μπορει να εμεινα εγκυος???

 

Μικρή μου , να μείνεις έγκυος με το πρωκτικό δεν υπάρχει περίπτωση αλλά κρύβονται άλλοι εξίσου σημαντικοί λόγοι που πρέπει να σε κάνουν να μην το ξαναεπιτρέψεις χωρίς προφυλακτικό...Όλα τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα αλλά και πολλά άλλα μικρόβια του πρωκτού που κατά την επαφή μπορεί να περάσουν στον κόλπο και να ταλαιπωρηθείς πολύ άσχημα και επικίνδυνα...

Μη το διακινδυνεύεις, πόσο μάλλον τώρα που είσαι στην αρχή...Με προφυλακτικό, διάθεση,λιπαντικό και προσοχή και σεβασμό προς το σώμα όλα μπορούν να γίνουν σωστά. Ενημερώσου λοιπόν πρώτα γιατί και το πιο απλό , στα χέρια κάποιου που δε γνωρίζει, μπορεί να γίνει επικίνδυνο!

Link to comment
Share on other sites

Πως να μηνεις εγκυος βρε απο τον πρωκτο?? Τι θα κανεις κωλοπ....δο??? Μην αγχονεσαι κοριτσακι!

 

Απλαδιαβασε λιγο την xan.... Μπορει να κολλησεις καποιο μικροβιο....η σεξουαλικο μεταδιδομενο νοσημα! Προσοχη λοιπον....παντα με προφυλαξη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως να μηνεις εγκυος βρε απο τον πρωκτο?? Τι θα κανεις κωλοπ....δο??? Μην αγχονεσαι κοριτσακι!

 

καλα προσκυνω ,εισαι ΘΕΑ ,να ειστε καλα ρε κοριτσια με το χιουμορ σας

 

Παντωσ το ολο θεμα μου θυμιζει ενα ανεκδοτο (εν συντομια) μια νυφη μετα την πρωτη νυχτα του γαμου παει κλαιγοντας στη μαμα της και της λεει :

Μαμα δεν θα μπορεσω να κανω παιδια.

Γιατι?

Γιατι δεν μπορεσα να το καταπιω αναγουλιαζα!!!

Παντως στη γλυκια θεματοθετρια λεω οτι η αγνοια σκοτωνει,προστασια κοριτσι μου,και μια επισκεψη σε γυναικολογο θα σου λυσει πολλες αποριες

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρούλα μου γειά σου. Επειδή δεν έχουμε κ πολύ διαφορά ηλικίας, εγώ είμαι 22, θα σου μιλήσω απλά κ θα σου πώ τι γνώμη έχω για αυτό το θέμα. Σαν να μιλώ στην κολλητή μου.

Καταρχάς, δεν υπάρχει περίπτωση να έμεινες έγκυος. Πραγματικά πιστεύω ούτε μια στο 1000000000000000000... (δεν ξέρω πώς ονομάζεται αυτός ο αριθμός)

Όσον αφορά το πρωκτικό. Ποτέ δεν δοκίμασα αυτή τη μέθοδο να το πώ, και ούτε θα τη δοκιμάσω ποτέ. Σέβομαι απόλυτα το ότι η κάθε μια μας κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι της με τον σύντροφό της. Αλλά ο Θεός έδειξε, η επαφή μας με το άλλο φύλο, είτε για ευχαρίστηση, είτε για γονιμοποίηση, να γίνεται μέσω του κόλπου και όχι μέσω του πρωκτού. Να ρωτήσω κ κάτι, νιώθετε τίποτα με το πρωκτικό, δεν πονάτε? Επιπλέον το έντερο μας, είναι γεμάτο μικρόβια, αν γίνει επαφή μέσω πρωκτού και μετά διείσδυση στον κόλπο δεν μπορείς να φανταστείς τι μπορεί να πάθεις ή να κολλήσεις.. Από ουρολοιμώξεις, μέχρι δεν ξέρω και γω τι.. Το προφυλακτικό συστήνεται ασυζητητί. Μια επίσκεψη στον γυναικολόγο θα σου λύσει όλες σου τις απορίες.

Αυτό. Ξαναλέω αυτή είναι η άποψη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως περα απο πλακα ειναι τρομερο και κυριως ανησυχητικο σε τετοια ηλικια να υπαρχει τετοια αγνοια....

 

 

Θα συμφωνησω μαζι σου ,εγω στα παιδια μου που ειναι 11 και 9 ,το αλλο ειναι πολυ μικροτερο. αρχισα εδω και ενα χρονο να τους μιλαω σιγα σιγα για το σωμα τους για τισ αλλαγες και για το σεξ ,εχοντας ενα πυρηνα και εκει σιγα σιγα προσθετω μονο αληθειες,οχι ολα μαζι γιατι δεν θελω ουτε να τα σοκαρω ουτε να τα φοβησω .............Ασε που σε αναγκαζει το σχολειο και η τηλεοραση να απαντησεις στις αποριες τους θες δεν θες.Παντως θελω να ξερουν τις αληθειες και να μην ακουν διαφορες βλακειες δεξια και αριστερα, αλλιως δεν θα μπορουν να προστατευθουν,ισως αρχισα λιγο νωρις αλλα νομιζω οτι στο γυμνασιο θα ειναι αργα. Ασε που τοτε θα γυρισουν οπως ο γιος του χαικαλη και θα μου μου πουν:

-Θανασακη ηρθε η ωρα να μιλησουμε για σεξ!

-Πες μου πατερα τι θες να μαθεις?

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθανε τοσες σκεψεις με αυτο το μηνυμα..

1. Δεν εχεις μαθει κοριτσακι πως γινονται τα παιδια;;;;

2. Καποιες φορες, γενικα μιλωντας, η καλυτερη "συνεπεια"απο το σεξ χωρις προφυλαξη ειναι η εγκυμοσυνη.. η χειροτερη ειναι ενα σμν που δε θα μπορεις να το διωξεις.

3. Η πρωκτκη επαφη δεν θα πρεπει να γινεται συνεχομενα οπω επισης, ελπιζω, οτι δε χρησιμοποιησατε καποια απ τα τοπικα αναισθητικα της περιοχης που λεγοντι στο ινετρνετ.

Φιλικα.

 

Υγ. Μια φιλη μου νομιζε παλια οτι εμενες εγκυος απ το στοματικο.. Ακομα το λεμε και γελαμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bouba το δεύτερο σημείο που έθιξες είναι που προσωπικά με βγάζει απ'τα ρούχα μου...

 

Γίνεται ότι γίνεται και η μονη έννοια-φόβος είναι μην μείνουμε έγκυες..!

ΟΛΑ τα υπόλοιπα και προπαντός κάποιο σμν ούτε που απασχολούν ιδιαίτερα...

 

Κανείς μας δεν είναι τέλειος,ολοι έχουμε κάνει τα λάθη μας και στον συγκεκριμένο τομέα,

αλλα οσον αφορά στοιχειώδη πράγματα οφείλουμε να είμαστε ενημερωμένοι και εμείς οι γυναίκες ειδικά προστατευμενες..

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι, περα απο ολα τα αρνητικα του πρωκτικου που αναφερθηκαν, θα συμπληρωσω πως δεν ειναι αδυνατον να μεινεις εγκυος αν δε χρησιμοποιειτε προφυλαξεις. Οι αποστασεις εκει κατω ειναι μικρες και παντα υπαρχουν διαρροες απο εδω κα απο εκει:confused:

Link to comment
Share on other sites

λόγω καλοκαιριού και περιστασιακών σχέσεων να μην ξεχνάει αυτή η υπέροχη ηλικία των 20 χρόνων και το AIDS. Δεν είναι μόνο η εγκυμοσύνη και κανενα σμν.

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Σέβομαι απόλυτα το ότι η κάθε μια μας κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι της με τον σύντροφό της. Αλλά ο Θεός έδειξε, η επαφή μας με το άλλο φύλο, είτε για ευχαρίστηση, είτε για γονιμοποίηση, να γίνεται μέσω του κόλπου και όχι μέσω του πρωκτού.

Αυτές οι 2 προτάσεις δεν πάνε μαζί..

Link to comment
Share on other sites

Γιατι Vivien9 δυσανασχετεις με αυτο που εγραψε η Mytwinroses? Ο Δημιουργος (η φυση η η τυχη για οσους δεν πιστευουν) μας εδωσε το σωμα μας και τα επιμερους οργανα για να επιτελουν συγκεκριμενες λειτουργιες, πχ η καρδια μεταφερει το αιμα, το ηπαρ διυλιζει τις χημικες ουσιες, ο πρωκτος αποβαλλει τα περιττωματα. Το πρωκτικο σεξ συνιστα παραχρηση οργανου, αφου χρησιμοποιειται ο πρωκτος με λαθος τροπο, αυτο αλλωστε αποδεικνυει η ιδια η φυσιολοφια του οργανου, η οποια ειναι εντελως διαφορετικη απο αυτην του κολπου. Επειδη ομως ζουμε σε μιαν εποχη πανσεξουαλισμου, οπου επικρατει η πορνογραφικη κουλτουρα, το πρωκτικο σεξ εχει γινει μοδα και επιβαλλεται κατα καποιον τροπο στις κοπελες ως κατι φυσικο και αναμενομενο απο τα αγορια που εχουν μεγαλωσει παρακολουθωντας κατα κορον πορνο, οπου η γυναικα ειναι ενα αβουλο ον ετοιμο ανα πασα στιγμη να ευχαριστησει τις ορεξεις του ερωτικου παρτενερ. Δεν θα μιλησω για τα ΣΜΝ, ο ιδιος ο Ασκητης εχει πει οτι το πρωκτικο σεξ χωρις προφυλαξη συνιστα ωρολογιακη βομβα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι Vivien9 δυσανασχετεις με αυτο που εγραψε η Mytwinroses? Ο Δημιουργος (η φυση η η τυχη για οσους δεν πιστευουν) μας εδωσε το σωμα μας και τα επιμερους οργανα για να επιτελουν συγκεκριμενες λειτουργιες, πχ η καρδια μεταφερει το αιμα, το ηπαρ διυλιζει τις χημικες ουσιες, ο πρωκτος αποβαλλει τα περιττωματα. Το πρωκτικο σεξ συνιστα παραχρηση οργανου, αφου χρησιμοποιειται ο πρωκτος με λαθος τροπο, αυτο αλλωστε αποδεικνυει η ιδια η φυσιολοφια του οργανου, η οποια ειναι εντελως διαφορετικη απο αυτην του κολπου. Επειδη ομως ζουμε σε μιαν εποχη πανσεξουαλισμου, οπου επικρατει η πορνογραφικη κουλτουρα, το πρωκτικο σεξ εχει γινει μοδα και επιβαλλεται κατα καποιον τροπο στις κοπελες ως κατι φυσικο και αναμενομενο απο τα αγορια που εχουν μεγαλωσει παρακολουθωντας κατα κορον πορνο, οπου η γυναικα ειναι ενα αβουλο ον ετοιμο ανα πασα στιγμη να ευχαριστησει τις ορεξεις του ερωτικου παρτενερ. Δεν θα μιλησω για τα ΣΜΝ, ο ιδιος ο Ασκητης εχει πει οτι το πρωκτικο σεξ χωρις προφυλαξη συνιστα ωρολογιακη βομβα.

 

Ασε που μπορεις να προκαλέσεις και σοβαρή και πολλές φορές μόνιμη ζημιά!

Ειναι όντως παραχρηση δεν εχει φτιαχτεί για αυτο το σκοπό!

Link to comment
Share on other sites

Ασε που μπορεις να προκαλέσεις και σοβαρή και πολλές φορές μόνιμη ζημιά!

Ειναι όντως παραχρηση δεν εχει φτιαχτεί για αυτο το σκοπό!

 

 

 

Ασε που μπορεί να μείνεις και έγκυος και να γραφτείς στην ιστορία:shock:

Link to comment
Share on other sites

Υγ. Μια φιλη μου νομιζε παλια οτι εμενες εγκυος απ το στοματικο.. Ακομα το λεμε και γελαμε!

 

Θα "πιαστω" απο αυτη την φραση και συμπερασματικα και αφου εχω διαβασει ολα τα μηνυνατα στο συγκεκριμενο θεμα θα πω αυτο που εχει ειπωθει απο αλλους χρηστες και ειναι το εξης: ΑΓΝΟΙΑ, αλλα θα συμπληρωσω και την ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ. Μετα απο αυτο το συμπερασμα τιθεται ο εξης προβληματισμος: οι νεοι δεν γνωριζουν η δεν φροντιζουν να γνωριζουν ουτε για το γεννετικο συστημα αλλα ουτε και για το ποια λειτουργια επιτελει καθε οργανο του ανθρωπινου σωματος. Πραγματικα με στεναχωρει αυτη η σταση της νεολαιας που το μονο που τους νοιαζει ειναι μια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη και οχι καποιο ανεπιθυμητο σμν η ακομα χειροτερα το aids!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Ασε που μπορεί να μείνεις και έγκυος και να γραφτείς στην ιστορία:shock:

 

Κάτσε ρε συ μην κοροιδευεις, η απόσταση πισω απο μπροστά ειναι παρα πολυ μικρή! Κανενας δεν μπορει να εγγυηθεί οτι δεν θα γίνει και μαλιςτα ο άλλος πρεπει να ειναι παρα πολυ προσεκτικός για να μην γίνει (εξαρτάται απο την στάση!)

Αν γίνεται με αυτο πμ τρόμο για αντισύλληψη και μονο λάθος! Μπορει και να μην πετύχει!

 

Και όντως μπορεις να πάθεις μόνιμη ζημιά αν χρησιμοποιείς αυτόν τρομερή τροπο συχνά!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...