Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Recommended Posts

Διαφημίσεις

εγω ΕΙΜΑΙ υπερβολικη αλλα δεν την ειχα παρει μεχρι που ψιλομεγαλωσε. μια αλλη μαμα το ειχε παρει απο 15 ημερων! :shock::shock: εμενα αυτο μου φαινεται ακομα μεγαλυτερη υπερβολη!

Εγώ προσωπικά δεν θα το έπαιρνα μαζί. Νομίζω πως είναι πολύ μικρό για τέτοιου είδους διασκέδαση. Το μόνο που θα καταλάβει είναι πολύ φασαρία και διάφορα ξένα χέρια να του τσιμπάνε τα μαγουλάκια. Έχει τόσα χρόνια μπροστά του να πάει σε πάρτυ ουουουουου....θα τα βαρεθεί (χιχιχιχι). Αν ήταν καλοκαίρι και το πάρτυ γινόταν σε εξωτερικό χώρο ίσως να το σκεφτόμουν γιατί και λιγότερο κινδυνεύει να κολλήσει κάτι και είναι συνήθως πιο ήσυχα (έστω λίγο) και θα ξέσκαγε και λίγο το μωράκι.

cbgep2.png FPV2p2.png

Είναι η αγάπη ένα ταξίδι...από γιορτή...σε γιορτή

κι εγώ τόσο μικρό δεν τον πήγαινα σε χώρο με άλλα πολλά παιδάκια...τώρα που κοντεύει τα 5 μηνών δεν έχω πρόβλημα...αλλά μέχρι 3 μηνών πρόσεχα πάρα πολύ να μην έρχεται σε επαφή με πολύ κόσμο! :D

Κάποιοι θα με πούνε υπερβολική αλλά δεν πειράζει...για το καλό του το έκανα!

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Καλυτερα να μην το πας τοσο μικρο σε χωρο με αλλα παιδακια και ειδικα τωρα που οι ιωσεις ειναι στο φορτε τους... Τοσο μικρο μωρακι αν κολλησει ιωση θα ταλαιπωρηθει αφανταστα και θα πρεπει να τρεχετε στα νοσοκομεια...

Καλυτερα ασε το σε καποιον δικο σου και πηγαινε εσυ αν ειναι τοσο απαραιτητα, εγω αυτο θα εκανα..

oaiqp2.pngm9YLp2.png

Διαφημίσεις

Επειδη οι ιωσεις καραδωκουν καλα ειναι να μην ερχετει σε επαφη με μεγαλυτερα παιδακια.Η ανιψια μου μολις περασε μια ιωση γαστρεντεριτιδας που κολλησε στον παιδικο!Μια μερα στο νοσοκομιο και 4 μερες σπιτι :roll:

Μην ανυσηχεις σε λιγο καιρο που θα ειστε πιο μεγαλοι, θα μπορειτε να κυκλοφορειτε πιο αφοβα!! :D

an1cxyD0g411110NDc3MTRkfDQ1NDg2NjQ1ZGF8b3VyIGxpdHRsZSBzdGFyIQ.gifas1cEUz0g410010MTA4ODIwcGR8MDAwNDcxN2R8b3VyIGZhaXJ5IGlz.gif

kalhmera sas.se 2 merres kanei mia filh mou parti gia ta prwta genethlia toy giou ths. fisika thelw na paw alla to nini mou na to parw mazi mou?einai molis 53 hmerwn.ekei tha exei ki alla paidakia fisika...mipws na mhn to parw mh kolisei tipota?h mipws ypervalw?

Όχι να μην το πάρεις. Είναι μικρούλι, δεν έχει κάνει εμβόλια και χαλαρά μπορεί να κολλήσει κάτι.

kalhmera sas.se 2 merres kanei mia filh mou parti gia ta prwta genethlia toy giou ths. fisika thelw na paw alla to nini mou na to parw mazi mou?einai molis 53 hmerwn.ekei tha exei ki alla paidakia fisika...mipws na mhn to parw mh kolisei tipota?h mipws ypervalw?

ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ

ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΑΡΤΥ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ

ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕ

1) ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΟΥΣ

2) ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΑΡΣΗ ΙΩΣΕΩΝ

3)ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ

Καταρχήν θα βασανιστεί το παιδί. Τόσο μικρούλη δεν έχει την ίδια αντίληψη του κόσμου που έχουμε εμείς. Με τόση φασαρία, θα εκνευριστεί. Αν θέλεις να το βγάλεις, καλύτερα κάνε το μία βόλτα έξω, καλά ντυμένο. Στο πάρτυ πήγαινε μόνη να το ευχαριστηθεί κιόλας, γιατί σε λίγους μήνες θα είσαι απλά ....συνοδός του!

Διαφημίσεις

ούτε εγώ τον πήγαινα μέχρι που μεγάλωσε αρκετά, είχε ανοίξει και ο καιρός... ήταν ποιό έυκολα :wink:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol: