Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 months later...

Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρώ για το πάρτυ της κόρης μου την Κυριακή γλυφιτζούρια hello kitty? Είδα μόνο στον Παπανδρέου στη Ρόμβης, αλλά το είδα αργά και δεν προλαβαίνω μέχρι την Κυριακή.

Αλλά δεν έχω δει και μονόχρωμα ή δίχρωμα πουθενά αλλού για αγορά, μόνο για βαπτίσεις και πάνω απο 10 κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά δεν θα κάνω γλυφιτζούρια, θα πάρω τα πουράκια που είναι άσπρα-ροζ και θα τα βάλω σε γυάλες. Κανόνισα μπαλόνια hello kitty, το catering, και την τούρτα απο passarella. Πήγα φωτο και θα τη φτιάξουν.

 

Πήρα τα δώρα για τα παιδάκια, κόλησα και τικεράκια με αυτοκόλητα hello kitty, και μου μένουν τα είδη για το πάρτυ (πιατάκια, καπελάκια, χαρτοπετσέτες κλπ.) που θα τα πάρω σήμερα ή απο το Paper+Parer ή απο το la si do στη Νέα σμύρνη.

 

Επίσης για όποια άλλη μαμά ψάχνει hello kitty, υπάρχει ένα κατάστημα στον Πειραιά σε κάθετη πολύ κοντα στη σωτήρος στον Πειραιά που έχει πολλά πραγματάκια καθώς και στο mall για παντοφλάκια-φανελάκια κλπ.

 

Γλυκάκια εκτός απο την τούρτα πήρα και μπεζέδες που είναι άσπροι και θα έχω και στο τραπέζι που θα κάθονται οι γονείς και στο τραπέζι του μπουφέ.

Θα βάλω φωτο μετά την Κυριακή.

 

Ευχαριστώ όλες σας για τις ιδέες σας

Link to comment
Share on other sites

Αχ, μόλις τώρα βρήκα τα γλυφιτζούρια, τα έχει ο Παπανδρέου στη Ρόμβης. Δες φωτο:

http://www.bobonieres.gr/baptism.html

είναι απο τη δευτερη σειρά το έβδομο. Είναι πολυ ωραία! Ελπίζω να μην είναι πολύ αργά...

Αυτά τα πουράκια που λες τι είναι? Είναι ωραία? Πως θα τα στολίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Χθές τα ανακάλυψα, και μου είπαν ότι δεν προλαβαίνουν. αστα έφαγα τρελό κόλλημα αλλά τι να κάνω. Παρεπιπτόντως μου είπαν οτι χωρίς το τούλι τα δίνουν 1,70.

 

Τα πουράκια λέω να τα βάλω σε μια ψηλή μακρόστενη γυάλια (σαν ποτήρι σαμπάνιας φαντάσου το και λίγο πιο φαρδύ, βρήκα απο agrinvest) και θα τυλίξω τούλι ή φαρδιά ροζ κορδέλα γύρω γύρω με ένα μεγάλο φιόγκο. Έτσι θα κάνω και τα μικρά μπαλονάκια.

 

Για όποια άλλη ιδέα διακόσμησης σας έρθει στο μυαλό, πείτε μου κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ετοιμάζω το παρτι της κορουλας μου με θέμα hello kitty.

Εχω βρει καποια πραγματα στην αγορα και έχω φτιάξει και κάποια μόνη μου. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω κάποιες φωτογραφίες (είμαι και λιγο σκράπας).

Έχω σχεδόν αποφασίσει για την τούρτα και τα φαγητά.

Ιδέες ευπρόσδεκτες!

 

Z:\User Shares\katerina\BITHD\hello kitty\P4251084.JPG

προσκληση

 

Z:\User Shares\katerina\BITHD\hello kitty\P4251069.JPG

 

Z:\User Shares\katerina\BITHD\hello kitty\P4251068.JPG

candy bucket

 

Z:\User Shares\katerina\BITHD\hello kitty\P4251069.JPG

 

Z:\User Shares\katerina\BITHD\hello kitty\P4251080.JPG

de latable

08ARp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν θέλεις κάτι σε γλυκάκι, υπάρχουν στον Παπανδρέου γλυφιτζούρι hello kitty ζελεδάκι που σου δίνουν όσα τεμάχια θέλεις, αν θυμάμαι καλά γύρω στο 1,70. Πρέπει να τους το πεις μια εβδομάδα νωρίτερα. Τώρα σε μαγαζιά, υπάρχουν πάρα πολλά, στο nakas paper έχουν και είδη για πάρτυ, στο mall έχει μαγαζί με φανελάκια και πυτζαμάκια hello kitty, σε μαγαζί στον Πειραιά και στη νέα σμύρνη υπάρχουν πολλά είδη, εγώ τελικά πήρα για τα κοριτσάκια παγουράκια με καλαμάκι 5 ευρώ το ένα.

Επίσης είδα κοκκαλάκια, και εγώ έδωσα και απο 1 μπαλονάκι μικρό Hello kitty που πήρα απο μαγαζί με μπαλόνια.

 

Ότι θέλεις πες μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ετοιμάζω το παρτι της κορουλας μου με θέμα hello kitty.

Εχω βρει καποια πραγματα στην αγορα και έχω φτιάξει και κάποια μόνη μου. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω κάποιες φωτογραφίες (είμαι και λιγο σκράπας).

Έχω σχεδόν αποφασίσει για την τούρτα και τα φαγητά.

Ιδέες ευπρόσδεκτες!

 

 

 

 

δές εδώ για hello kitty!!!!

http://picasaweb.google.gr/gipsy71/HelloKitty#

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις

Μπράβο σου για το μεράκι σου να φτιάξεις και τα φαγητά σε Ηello kitty. Και την υπομονή σου βέβαια. Φαντάζομαι το αποτέλεσμα εξέπληξε τους πάντες. Να σου ζήσει η πριγκήπισσά σου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Katpet1 συγχαρητήρια!! Τέλεια όλα! Η πρόσκληση hand made ε;; Φοβερή...και η τούρτα επίσης!! Πες μου όμως από πού αγόρασες πιατάκια, ποτηράκια, και λοιπά πραγματάκια;;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Katpet1 συγχαρητήρια!! Τέλεια όλα! Η πρόσκληση hand made ε;; Φοβερή...και η τούρτα επίσης!! Πες μου όμως από πού αγόρασες πιατάκια, ποτηράκια, και λοιπά πραγματάκια;;

 

 

ThankU!

Η προσκληση hand made εκτυπωση σε διαφανο χαρτι (τυπου ριζοχαρτο)

Τα πιατο-πιρουνο-ποτηρακια μιας χρησης τα πηρα απο το perfect party & τον Νακα και τα μελαμινης από το jumbo.

 

Η διακοσμηση στηντουρτα χρωματιστη σαντιγυ

08ARp3.png
Link to comment
Share on other sites

Διάφορα σε hello kitty έχει και το Η&Μ, μπιζουδάκια π.χ. για δωράκια, παπουτσάκια και πολλά ρουχαλάκια, πραγματικά τέλεια! (το ίδιο και οι τιμές!)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...