Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Yoga για εγκυους


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Έχει καμία σας να μου προτείνει κάποιο κέντρο για γιογκα στις περιοχές Βριλήσσια- μελισσια ; Ακόμα και για aqua γιογκα η aerobic? ευχαριστω

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ ενδιαφέρον, έχεις μάθει πιό απο τα τρία είδη γιόγκα είναι καλύτερο?

Δυστυχώς δεν ξέρω να σου προτείνω, αλλά με ενδιαφέρει και εμένα να μάθω.

kCcyp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγώ έκανα γιόγκα στο σπίτι!!! Δεν ξέρω τι είδος ήτανε συνεχεια ξεχνάω τα ονοματα αλλά ήτανε τρομερα, επειδή ήμουνα μόνη μου, ο δάσκαλος την είχε προσαρμόσει απόλυτα στις αναγκες μου. Επίσης κάθε τόσο μου έκανε ένα μασαζ που λέγεται Thai yoga massage... Κορίτσια άπαιχτο!!!!! Και στις τιμές ήτανε αρκετά λογικός, πρόσφατα γέννησε και η γυναικα του, οπότε είναι και ευαισθητοποιημένος και ενημερωμένος... Όποια ενδιαφερεται ας μου στείλε πμ

 

Υγ Τώρα εαν έρχεται Βριλήσσια δεν ξέρω αλλά μάλλον ναι. Εγώ μένω γαλάτσι και νομίζω και αυτος κάπου κοντα... Τέλος πάντων όποια ενδιαφερεται μπορώ να ρωτησω..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Bourbou βρήκες κατι; Ενδιαφέρομαι κι εγω και ειμαι στην ίδια περιοχή. Μ΄ηπως έχεις κανονίσει με τον κύριο που έρχεται στο σπίτι; Θα μπορούσαμε να το κάνουμε μαζι! Fiora ποιο κεντρο ειναι;μπορεις να δώσεις περισσότερες πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...

Κορίτσια, γνωρίζει να μου πει κάποια από πότε επιτρέπεται η γιόγκα στην εγκυμοσύνη και κανένα καλό κέντρο; Γνώμες; Θα με βόλευε το κέντρο στο ΟΑΚΑ ή η Ευτοκία (αν και νομίζω ότι κάνει μαθήματα για προχωρημένο μήνα) Γενικώς όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Josephine, το κέντρο στο ΟΑΚΑ δέχεται απο τον 3ο μήνα και μετα. Υπάρχει ομως κι ενα άλλο κέντρο στο Χαλανδρι που δέχεται απο την 6η εβδομάδα, για την ακρίβεια μου είχαν πει απο τη στιγμή που ακούσεις καρδιά!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...