Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΑ;;;


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ!

ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΩ Μ'ΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ 2 ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΩΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ...

ΕΙΜΑΙ 33ΧΡ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 3-4ΧΡ ΓΙΑ ΝΙΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΡΙΝ 2ΧΡ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΑ ΚΥΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ. Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΛΗΡΗ ΕΛΕΓΧΟ Κ 2 ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ!

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ, ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΟΝΙΤΣΑ) ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΑ 7/11/13,ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 2η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Κ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ Serpafar 50mg(βαση οδηγιων του γιατρου)

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ 20/11/13 , ΣΗΜΕΡΑ ΛΥΣΑΞΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ(1 ΜΟΝΑΔΑ)

α)ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΑ;;; ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ; :?:

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΙ''ΡΩΣΟΙ''(οπως το αποκαλω)

β)ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ,ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ,ΕΚΑΝΑΝ ΑΛΛΕΣ ΑΓΩΓΕΣ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΕΝΕΣΙΜΑ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΧΥΣΗ ΚΑΠΟΙΟ ΕΝΕΣΙΜΟ!

ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΟΥ Ο DOCTOR ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΧΥΣΗ;;; ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΠΗΡΑ(1 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ) ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ.... :confused:

 

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ''ΦΩΤΑ '' ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΦΥΣΙΚΑ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΕΚ ΤΟ ΠΡΩΤΕΡΟΝ!

 

Υ.Γ:ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 3-4ΜΕΡΕΣ Κ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ,ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ(ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ)ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑΙ;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΙ ΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ....

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΑΤΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ 1 ΠΑΚΕΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑ (ΕΝΩ ΤΟ ΧΑ ΚΟΨΕΙ)

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ,Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΙΣΙΩΝΩ!! :-Ρ

Link to comment
Share on other sites

Μονο τα σερπαφαρ πηρες;

Δεν εκανες ενεση πρεγκνυλ οταν το ωαριο ηταν σε καταλληλο μεγεθος για να σπασει μετα απο 30-36 ωρες και να γινει η σπερματεγχυση;

Εγω οταν ειχα παρει τα αντιστοιχα φαρμακα κλομιφαινης αντι για σερπαφαρ, εκανα την 12η μερα ενεση πρεγκνυλ, επαφες 13η και 14η και απο 14η μερα , μου ειχε πει ο γιατρος να περιμενω για χοριακη 14 μερες...που δυστυχως βγηκε αρνητικη.

 

Εκανες σπερματεγχυση 20/11 και αρα πρεπει να κανεις τεστ χοριακης 14-16 μερες μετα...δηλαδη 3-5/12.....

Ελπιζω το σημερινο τεστ να ηταν ακυρο....και να μην δεις περιοδο!!!

Η κόρη μου είναι η κινητήρια δύναμη της ζωής μου, το φως μου!!! Την λατρεύω!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...