Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματικηκαι υπατιτιδα c


Recommended Posts

Ειμαι 34ετων και αποφασισα με τον συζυγο μου να κανουμε εξωσωματικη.

Το ραντεβου για να περασω επιπτροπη ειναιστις 5/2/14.

Σημερα μιλησα με τον γιατρο μου και μου ειπε πως πρεπει να κανουμε καποιες επιπλεον εξετασεις, στις οποιες συμπεριλαμβανεται και η υπατιτιδα c.

Ειμαι φορεας υπατιτιδας c και θελω να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να με κοψουν για αυτο το λογο.

Οποιος γνωριζει κατι παρακαλω πολυ να μου απαντησει.

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Ειμαι 34ετων και αποφασισα με τον συζυγο μου να κανουμε εξωσωματικη.

Το ραντεβου για να περασω επιπτροπη ειναιστις 5/2/14.

Σημερα μιλησα με τον γιατρο μου και μου ειπε πως πρεπει να κανουμε καποιες επιπλεον εξετασεις, στις οποιες συμπεριλαμβανεται και η υπατιτιδα c.

Ειμαι φορεας υπατιτιδας c και θελω να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να με κοψουν για αυτο το λογο.

Οποιος γνωριζει κατι παρακαλω πολυ να μου απαντησει.

Ευχαριστω!!

 

frid

 

Καλή σου μέρα,

Με το καλό να περάσεις την επιτροπή χωρίς κανένα άγχος.

Είναι κάτι το οποίο δεν σχετίζεται με την επιτροπή και διόλου δεν τους αφορά.

Link to comment
Share on other sites

Frid]Kαλημέρα ! Στην Επιτροπή , από όσο ξερω, ζητανε γραφειοκρατικά χαρτια, δηλαδή π.χ. ληξιαρχική πράξη γάμου (Πρόσφατο φωτοαντίγραφο επικυρωμένο από το λεξιαρχείο που εγινε ο γάμος, πρόσεξε το τελευταίου εξαμήνου), τα χαρτια του γιατρού και κατι τετοια...θελουν βέβαια και το βιβλιάριο υγείας για να δούν αν έχεις κανει άλλη προσπαθεια εξωσωματικής....αν θες λεπτοιμερειες περισσότερες , στείλε μου μηνυμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...