Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εμβρυομεταφορα την 4η μερα??!!!!


myheart

Recommended Posts

Κοριτσια help!σημερα ηταν να γινει η εμβρυομεταφορα μας, αλλα αναβληθηκε γι'αυριο (4η μερα)!

Στην αρχη ειπα οκ αυτοι ξερουν καλυτερα. Αλλα δεν βρισκω κατι σχετικο κ θετικο στο νετ! εχει κανει καμια εμβρυομ. την 4η μερα?κι αν ναι ειχε επιτυχια????

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω κάνει εμβρυοματαφορα την 5ή μέρα με 3 βλαστοκυστες και έπιασαν.και τα τρία εμβρυα

 

 

για 5η μερα που ειναι βλαστοκυστες οκ...εχω ακουσει...εδω μιλαμε για 4η μερα ομως...προβλαστοκυστη (σταδιο μορουλα λεγεται)..σ'ευχαριστω για την απαντηση ομως!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια help!σημερα ηταν να γινει η εμβρυομεταφορα μας, αλλα αναβληθηκε γι'αυριο (4η μερα)!

Στην αρχη ειπα οκ αυτοι ξερουν καλυτερα. Αλλα δεν βρισκω κατι σχετικο κ θετικο στο νετ! εχει κανει καμια εμβρυομ. την 4η μερα?κι αν ναι ειχε επιτυχια????

 

 

Μην ανησυχεις καθολου!! Εγω ειχα κανει στο γιο μου μεταφορα 4ης μερας στο σταδιο του μορίδιου και ειναι ενας παιδαρος που γεννηθηκε 3800!

 

Τωρα στα διδυμακιαμου ειχα κανει στη 2η μερα και μολις εκανα μιαπολυ καλη αυχενικη.

 

Δεν παιζει ρολο η μερα. Πραγματι αυτοι ξερουν! Χαλάρωσε, ούτε αυτοι θελουν να αποτυχουν!!;);)

M1fyp3.png

 

g5E6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις καθολου!! Εγω ειχα κανει στο γιο μου μεταφορα 4ης μερας στο σταδιο του μορίδιου και ειναι ενας παιδαρος που γεννηθηκε 3800!

 

Τωρα στα διδυμακιαμου ειχα κανει στη 2η μερα και μολις εκανα μιαπολυ καλη αυχενικη.

 

Δεν παιζει ρολο η μερα. Πραγματι αυτοι ξερουν! Χαλάρωσε, ούτε αυτοι θελουν να αποτυχουν!!;);)

 

 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! κάπως ησύχασα !!! μακάρι να πάνε καλά ολα!!με το καλό τα μικρα σου!!!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω κάνει 6 εξωσωματικές. Στις 5 πρώτες μου βάλανε 3ης και 5ης μέρας. Αυτή τη φορά ο γιατρός μου αποφάσισε να μου βάλει 4ης μέρας. Είναι η πρώτη φορά που κατάφερα να μείνω έγκυος. Καλή επιτυχία μέσα απ' την καρδιά μου!

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει 6 εξωσωματικές. Στις 5 πρώτες μου βάλανε 3ης και 5ης μέρας. Αυτή τη φορά ο γιατρός μου αποφάσισε να μου βάλει 4ης μέρας. Είναι η πρώτη φορά που κατάφερα να μείνω έγκυος. Καλή επιτυχία μέσα απ' την καρδιά μου!

 

 

Σ'ευχαριστω πολυ!!!με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλια!!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ειμαι καινουργια στο φορουμ. Ειμαι στην 5η μερα μετα την εμβρυομεταφορα με εμβρυα 4ης μερας (3) σε σταδιο μοριδιου οχι αριστης ποιοτητας ) grade 2. Ειμαι στην δευτερη προσπαθεια εξοσωματικης και κοντευω πραγματικα να σκασω. Τα εμβρυα μου δεν ηταν πολυ καλης ποιοτητας και ολες οι σκεψεις μου ειναι γυρο απο αυτο. Δεν εχω συμπτωματα εκτος απο λιγο πρησμενο στηθος. Εχει κανει καμια εξοσωματικη με εμβρυομεταφορα στην 4 μερα? Και οχι πολυ καλης ποιοτητα? ΕΙμαι 38.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου, maraki.

συμβαινει τα ωαρια να ειναι αριστης ποιοτητας και να μην προχωρανε, και εμβρυα μετρια να δινουν εγκυμοσυνη.

μια γνωστη μου (πολυ μεγαλυτερη σου) εκανε μεταφορα 4ης ημερας, με κατεψυγμενα 2 χρονων, και ειναι 2,5 μηνων εγκυος. δεν ξερω για την ποιοτητα, αλλα επιασαν. σου ευχομαι το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα,

μεταφορα την 4η μερα και εγω και πηρα για πρωτη φορα θετικη χοριακη

ευχομαι να συνεχισουν ολα καλα για ολες μας!

I AlmOst Gave Up But GOD GaVe Me HoPe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι καινουργια στο φορουμ. Ειμαι στην 5η μερα μετα την εμβρυομεταφορα με εμβρυα 4ης μερας (3) σε σταδιο μοριδιου οχι αριστης ποιοτητας ) grade 2. Ειμαι στην δευτερη προσπαθεια εξοσωματικης και κοντευω πραγματικα να σκασω. Τα εμβρυα μου δεν ηταν πολυ καλης ποιοτητας και ολες οι σκεψεις μου ειναι γυρο απο αυτο. Δεν εχω συμπτωματα εκτος απο λιγο πρησμενο στηθος. Εχει κανει καμια εξοσωματικη με εμβρυομεταφορα στην 4 μερα? Και οχι πολυ καλης ποιοτητα? ΕΙμαι 38.

 

 

Καλησπερα !Κι εγω καινουρια ειμαι στο forum με δυο αποτυγχημενες εξωσωματικες !Και τις δυο φορες τα εμβρυα ηταν πολυ καλα και μαλιστα τη δευτερη φορα βλαστοκυστες καλης ποιοτητας αλλα αποτελεσμα μηδεν!

 

Επειδη το διαστημα της μεταφορας ειναι πολυ ψυχοφθορο η αποψη μου ειναι να χαλαρωσεις (οσο ειναι δυνατον) και να μη σκεφτεσαι διαφορα γιατι πιστευω οτι ειναι να γινει γινεται και κανεις δεν μπορει να ξερει τι γινεται εκει μεσα.Αυτες οι σκεψεις οπως και οι σκεψεις του στιλ εχω δεν εχω συμπτωματα μονο αγχος και στρες προκαλουν.Απο εμπειριες δικιες μου αλλα και αλλων κοριτσιων βγαζω το συμπερασμα πως ειναι ολα σχετικα !

 

Καλη επιτυχια και προσπαθησε να αποβαλλεις το αγχος και τις αρνητικες σκεψεις!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...