Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Tatia_

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια και αγόρια. Μπορείτε να μου προτείνετε έναν παιδίατρο στο Ωραιόκαστρο είτε δυτικά στην Θεσσαλονίκη, γιατί αυτός που πηγαίνω ναι μεν ειναι πολύ καλός, αλλά για να σηκώσει το τηλέφωνο πρέπει να κάνεις τάμα. Και ούτε με παίρνει ποτέ πίσω. Ούτε στο ιατρείο σηκώνει το τηλέφωνο, ούτε στο κινητό. Και έχω εκνευριστεί γιατί όντας εργαζόμενη, δεν μπορώ να τον παίρνω τηλέφωνο 200 φορές την ημέρα μέχρι να αποφασίσει να απαντήσει. Έχω κλείσει ραντεβού στον Παππα, έχει παέι καμμία? Ακουσα και για τον Γίδαρη στους Αμπελόκηπους. Αλλά δεν κάνει επισκέψεις κατ'οικον. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται, το μωρό με 40 πυρετό αγκαλιά και βουρ στο ιατρείο?

 

Ευχαριστώ!

Δώσε μου αρκετή ταπεινότητα για να δεχτώ ότι δεν διαφέρω από τους άλλους, Κύριε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σου προτεινω τον δικο μας,Παπαγεωργιου Γεωργιος στην Ευκαρπια,ειναι αψογος.κ εγω ειχα αλλη και αλλαξα γιατι δεν την εβρισκα ποτε...αυτος απανταει παντοτε ,μεχρι κ τα εμβολια ετοιμα μου τα εχει στο ιατρειο κ δεν πηγαινω εγω να τα παρω!ειμαστε παρα πολυ ευχαριστημενοι απο τις συμβουλες του.

Link to comment
Share on other sites

το χει το μέρος φαίνεται!!!Και αυτή που πηγαίναμε εμείς στο Ωραιοκαστρο πολύ καλή επιστήμονας και της λεπτομερειας αλλά με το τηλέφωνο είχε ΚΑΚΙΣΤΗ σχέση. Εδώ και 9 μήνες πάμε στο Γιδαρη και είναι απλά ΑΨΟΓΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας!!! Ψάχνουμε παιδίατρο στ Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης θέλουμε να αλλάξουμε τ γιατρό που έχουμε. Είμαστε 3 μηνών έχετε να μας προτείνετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...