Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

φθινοπωρινες διακοπες??


Recommended Posts

καλημερα σας!

 

λεμε να παμε διακοπες τελη του οκτωβρη με αρχες νοεμβρη καπου με το αυτοκινητο δηλαδη οχι σε νησι!

που λετε να ειναι καλυτερα με μωρο τοτε σχεδον 8 μηνων??

ψαχνω και δεν μπορω να βρω κατι και θα ηθελα την γνωμη σας αν εχετε παει καπου και μεινατε ευχαριστημενοι!

 

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρω σε ποια περιοχή είσαι γι'αυτό σου γράφω τις προτιμήσεις μου χωρις να ξέρω αν σε βολεύουν :

 

  • Λίμνη Πλαστήρα
  • Ζαγοροχώρια
  • Νυμφαίο
  • Βόλος-Πήλιο
  • Ελάτη-Περτούλι
  • Καστοριά

Σε αυτά τα μέρη έχω πάει φθινόπωρο και ήταν μαγευτικά όλα.

Link to comment
Share on other sites

και εμεις για φθινοπωρινες διακοπες λεμε. Το μωρακι μου θα ειναι 1 ετους και σκεφτομαστε για Πηλιο! Απλα πρεπει να ψαξω για ξενοδοχειο που να εχει στο δωματιο κουζινακι. Εχετε καμια προταση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

τα καλαβρυτα τωρα δεν νομιζω οτι αξιζουν ..ορεινη αρκαδια ισως πιο κοντα; ή ορεινη κορινθια ;εγω θα κοιταζα και λιμνη ευβοιας μιας και ο καιρος ακομη βασταει..ειναι πολυ γραφικα γενικα ευβοια πευκι - λιμνη (βορεια) ή ερετρια..στην βορεια ευβοια κοντα στη λιμνη εχει ενα καταπληκτικο χωριο οχι πολυ ψηλα το papades village ειναι πανω απο την παραλια αγιας αννας τη γνωστη..πολυ χαλαρωτικο ..εχει γυρω στα 40-45 ευρω το σπιτακι με κουζινα και μεγαλα δωματια και μαγειρευουν και εκει εχει ταβερνα δες το

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες μέρες γύρισα από τη Φοινικούντα Μεσσηνίας.Πολύ όμορφο και γραφικό μέρος και πολύ baby friendly. Συναντήσαμε πάρα πολλές οικογένειες με μωρά. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα, όπως και όλο το νομό Μεσσηνίας. Πήγα Πύλο, Μεθώνη, Κορώνη. Πολύ όμορφες πόλεις, ειδικά η Πύλος (που έχει και Κέντρο Υγείας). Από την άλλη, η Καλαμάτα που έχει τα πάντα είναι σε απόσταση αναπνοής από όλα αυτά τα μέρη, ενώ και η απόσταση της από την Αθήνα είναι 2 ωρίτσες και κάτι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...