Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συχνοουρία και εγκυμοσύνη;


Recommended Posts

Γεια σας:)

Με το αγόρι μου πάντα χρησιμοποιούμε προφυλακτικό..Πριν από κάποιες εβδομάδες την 2η φορά δεν τελείωσε...και για αυτό ήταν η μόνη φορά που δεν έλεγξε το προφυλακτικό(συνήθως ρίχνει νερό)

Εεεε και γω τώρα έχω αγχωθεί και νομίζω ότι από αυτό οφείλεται αλλά θέλω και τη γνώμη σας.Εδώ και δυο μέρεσ ξυπνάω το πρωί με μια τρομερή ταση για τουαλέτα ενω σήμερα μου έρχεται σχετικά με παλαιότερα συχνότερα η τάση για ούριση..

διάβασα κάπου ότι είναι σημάδι εγκυμοσύνης και αγχώνομαι..

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας:)

Με το αγόρι μου πάντα χρησιμοποιούμε προφυλακτικό..Πριν από κάποιες εβδομάδες την 2η φορά δεν τελείωσε...και για αυτό ήταν η μόνη φορά που δεν έλεγξε το προφυλακτικό(συνήθως ρίχνει νερό)

Εεεε και γω τώρα έχω αγχωθεί και νομίζω ότι από αυτό οφείλεται αλλά θέλω και τη γνώμη σας.Εδώ και δυο μέρεσ ξυπνάω το πρωί με μια τρομερή ταση για τουαλέτα ενω σήμερα μου έρχεται σχετικά με παλαιότερα συχνότερα η τάση για ούριση..

διάβασα κάπου ότι είναι σημάδι εγκυμοσύνης και αγχώνομαι..

:confused::confused::confused:

 

 

Ειναι συμπτωμα εγγυμωσυνης αλλα δεν ειναι το μοναδικο!κανε μια χοριακη να εισια ποιο σιγουρη!

Link to comment
Share on other sites

συμπτωμα εγκυμοσυνης δεν ξερω αν ειναι αλλα συνηθως η συχνοουρια παρατηριεται στο τελευταιο τριμηνο.ειναι ομως κ συμπτωμα ουρολοιμωξης.

" Ήρθες εσύ κι η νύχτα γέμισε φως" 30.10.10-23.10.12

Μ+Γ 09.09.02

N9tLp2.pngikF4p2.png

Link to comment
Share on other sites

συμπτωμα εγκυμοσυνης δεν ξερω αν ειναι αλλα συνηθως η συχνοουρια παρατηριεται στο τελευταιο τριμηνο.ειναι ομως κ συμπτωμα ουρολοιμωξης.

 

Συμφωνώ απόλυτα.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πιθανότατα κάποια κυστίτιδα είναι και όχι εγκυμοσύνη. Αλλωστε τις πρώτες εβδομάδες δεν εχεις συμπτώματα κι έγκυος να ήσουν! Ειτε ψυχολογικό είναι, είτε καμια κυστίτιδα. Μα επίσκεψη στο γυναικολόγο σου θα τελειώσρι την άσκοπη ανησυχία σου γλυκειά μου.

 

 

 

 

 

 

 

Γεια σας:)

Με το αγόρι μου πάντα χρησιμοποιούμε προφυλακτικό..Πριν από κάποιες εβδομάδες την 2η φορά δεν τελείωσε...και για αυτό ήταν η μόνη φορά που δεν έλεγξε το προφυλακτικό(συνήθως ρίχνει νερό)

Εεεε και γω τώρα έχω αγχωθεί και νομίζω ότι από αυτό οφείλεται αλλά θέλω και τη γνώμη σας.Εδώ και δυο μέρεσ ξυπνάω το πρωί με μια τρομερή ταση για τουαλέτα ενω σήμερα μου έρχεται σχετικά με παλαιότερα συχνότερα η τάση για ούριση..

διάβασα κάπου ότι είναι σημάδι εγκυμοσύνης και αγχώνομαι..

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα και άλλα μηνύματακια σου στο παρελθόν και βλεπω πως εχεις ενα αδιόρατο άγχος για εγκυμοσύνη συχνά πυκνά και υστερα απο συνελυερεση με το αγόρι σου. Ηθελα να σου πω να μην ανησυχείς τόσο πολύ από τη στιγμή που παίρνετε προφυλάξεις, οι πιθανότητες είναι ελάχιστες. Να ηρεμήσεις και να μην το σκέφτεσαι συνέχεια. Επίσης σα μεγαλύτερη, μιας και άρχισες να έχεις σεξουαλική ζωή, θα σε συμβούλευα να κάνεις οπωσδήποτε το εμβόλιο για τον ιο HPV. Ειναι δωρεάν και προστατεύειναπο σοβαρό αφροδίσιο νόσημα. Φιλιά!

 

 

Γεια σας:)

Με το αγόρι μου πάντα χρησιμοποιούμε προφυλακτικό..Πριν από κάποιες εβδομάδες την 2η φορά δεν τελείωσε...και για αυτό ήταν η μόνη φορά που δεν έλεγξε το προφυλακτικό(συνήθως ρίχνει νερό)

Εεεε και γω τώρα έχω αγχωθεί και νομίζω ότι από αυτό οφείλεται αλλά θέλω και τη γνώμη σας.Εδώ και δυο μέρεσ ξυπνάω το πρωί με μια τρομερή ταση για τουαλέτα ενω σήμερα μου έρχεται σχετικά με παλαιότερα συχνότερα η τάση για ούριση..

διάβασα κάπου ότι είναι σημάδι εγκυμοσύνης και αγχώνομαι..

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...