Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

είμαι έγκυος ;


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους :) είμαι 18 χρόνων κ τ αγόρι μου στα 19 :) είμαστε μαζί κοντά στΑ 3χρόνια ! Το προηγούμενο μήνα γύρω στις 20/2 είχαμε ερωτική επαφή λίγες μέρες πριν μου έρθεις περίοδος 23/02. Φορούσε όπως πάντα προφύλαξη απλά όταν τελείωσε μέσα μου κ εγώ κατέβηκα από πάνω τ παρατήρησα ότι κάτω στο μόριο είχε κάποια υγρά. Εκείνος με καΘησύχασε ότι ήτανε τ δικά μου κ έτσι δεν έδωσα σημασία. Έγινε μια ακόμα επαφή στις 12/03! Εγώ περίμενα περίοδο να μου έρθει στις 23/03 μιας κ έχω σταθερό κύκλο 30 ημέρες. Λέτε εκείνα τ υγρα να ευθύνονται που έχω καθυστέρηση 4ημέρες. Παίζει να είμαι έγκυος? :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλους :) είμαι 18 χρόνων κ τ αγόρι μου στα 19 :) είμαστε μαζί κοντά στΑ 3χρόνια ! Το προηγούμενο μήνα γύρω στις 20/2 είχαμε ερωτική επαφή λίγες μέρες πριν μου έρθεις περίοδος 23/02. Φορούσε όπως πάντα προφύλαξη απλά όταν τελείωσε μέσα μου κ εγώ κατέβηκα από πάνω τ παρατήρησα ότι κάτω στο μόριο είχε κάποια υγρά. Εκείνος με καΘησύχασε ότι ήτανε τ δικά μου κ έτσι δεν έδωσα σημασία. Έγινε μια ακόμα επαφή στις 12/03! Εγώ περίμενα περίοδο να μου έρθει στις 23/03 μιας κ έχω σταθερό κύκλο 30 ημέρες. Λέτε εκείνα τ υγρα να ευθύνονται που έχω καθυστέρηση 4ημέρες. Παίζει να είμαι έγκυος? :-(

 

Καλημερα κοπελα μου!

Καταρχην,ευγε που παιρνετε τις απαραιτητες προφυλαξεις!

Δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος!Τα υγρα που ειδες,ηταν δικα σου!

Περιγραφεις ακριβως ενα συμβαν που ειχε τυχει και σε μενα,πρι χρονια,οταν με τον αντρα μου ειχαμε απλη σχεση!Οπου ειδα και γω τετοια υγρα μετα το τελος της επαφης,τρομαξα και πηγα και πηρα το χαπι της επομενης μερας,χωρις λογο στην ουσια!

Προσπαθησε να ηρεμησεις,ειδαλλως θα καθυστερησει κι αλλο η περιοδος!

Η καθυστερηση οφειλετε σε καποια διαταραχη!Μπορει να εισαι κρυωμενη ή να αλλαζει ο κυκλος σου!!!!:):)

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...