Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βοηθεια !!!


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας...Θελω να μοιραστω κατι μαζι σας ..το ανηψακι μου ειχε ενα πρηξιμο στη γναθο ,ο παιδιατροσ του ειπε να πινει λιγο παραπανω νερο,αυτο δεν υποχωρουσε και καταληξαμε στο παιδων γιατι μετα απο αξονικη ειδαμε οτι ειναι ογκος ..Εχουμε διαλυθει ψυχολογικα ,περιμενουμε να βγει η βιοψια σε 10 μερες περιπου ισως παραπανω ,καναμε αιματολογικες προενχειριτικες εξετασεις και ειπε ο γιατρος ο κυριοσ ΙΑΤΡΟΥ στο παιδων αγλαια κυριακου οτι ηταν καλες χωρις αυτο να σημαινει κατι..Θελω οποια εχει καποια εμπιρια τετοια ,που ευχομαι ποτε καμια σασ να μην ειχε αλλα ουτε ποτε της να εχει ,να μου πει κατι , κατι που ξερει κατι που εχει ακουσει για παιδι 8 χρονων κατι που μπορει ή οχι να μου δωσει κουραγιο ...Σας ευχαριστω πολυ και ελπιζω ολα τα παιδια του κοσμου αλλα και οι γονεις να μην περασουν αυτη την δοκιμασια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχομαι να πανε ολα καλα και τελικα να ειναι μονο καποιος καλοηθης ογκος και τιποτα περισσοτερο!!

να περιμενετε τη βιοψια και να μην αγχωνεστε απο τωρα.

εγω ειχα ενα ογκο στην κοιλια οταν ημουν μικρη και απορροφηθηκε, δεν σημαινει οτι ειναι κακοηθης ο δικος σας:!:

να εχετε ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

βικη ευχαριστω,,η αληθεια ειναι οτι πηραμε κουραγιο και κοιταμε ακομα και την πορτα που μας ειπε με τον δικο σας γιατρο.....ευχαριστουμε πολυ

Link to comment
Share on other sites

ο λαζαριδης κ η κορη του εκτις απο αριστοι γιατροι ειναι πανω απο ολα ανθρωποι οταν χειρουργησαν τον πατερα μου οσο αφορα το οικονομικο ηταν οι τελευταιοι που ηθελαν να πληρωθουν κ μας ειχαν πει οπτε εχουμε...περιμενω νεα σας ειμαι σιγουρη οτι ολα θα παν καλα υπομονη λγες μερες με τη βιοψια...ξερω αυτη η αναμονη σκοτωνει...

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...