Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μωρα και νυχακια


Recommended Posts


Διαφημίσεις


δεν εχω κοριτσακι αλλα προσωπικα δεν θα τα εβαφα τα νυχακια της αν ειχα.

επισης ειδα μια μερα στη βολτα με το καροτσι ενα κοριτσακι 8-9 μηνων και ειχε βαμμενα νυχακια κοκκινα και δεν μου αρεσε καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ μεγαλο θέμα...

Η δικιά μου 3μιση ετων βλεπει τη ξαδερφη της που εχουν την ίδια ηλικία με βαμμένα νυχια χερια -πόδια και ζηλεύει και μου ζητα κι εκεινη , οπότε πηρα ενα φυτικό μανό σε περιπτωση που ειναι μαζι της και μου το ζητήσει πιο επίμονα να της τα βάψω .

Μονο με φυτικό όμως θα της τα εβαφα ποτε με άλλο μανό , περιεχουν ενα σωρο χημικες ερεθιστικες ουσίες . Παντως και στο σταθμό που πηγαινει μπορει να είναι κ το μονο κοριτσακι που δεν εχει βαμμενα νύχια ...

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσακι εχω 13 μηνων.τωρα με τιποτα δεν της τα βαφω.το θεωρω αντιαισθητικο και χαζο.εχω σκεφτει ομως οταν παει καπου εκει 3-4 που θα το ζηταει να της τα βαφω κανα απαλο ροζακι για να της φευγει η καουρα.αλλα θα κανω συμφωνια αυτο να γινεται μονο στις διακοπες του καλοκαιριου.ετσι σκεφτομαι τωρα εαν θα τα εφαρμοσω θα δουμε...

an1cJQh-Sf-0000MzAwMTUxNGR8MzYyNTI5NTlhfA.gifline_line_typew7_beg_d_typew7_time_1260594000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

σε πολυ μωρο το θεωρω αντιαισθητικο κ το χειροτερο ειναι οτι εμενα που ειναι 22 μηνων ακομα τα ποδια στο στομα της τα βαζει καμια φορα.....οποτε το φοβαμαι......δε το ζηταει κιολας, παρ οτι με εχει δει να βαφω νυχια.....ισως αργοτερα, δε ξερω, αμα ειναι καλο κοριτσι....χεχε ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...