Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια, εχω παρει βαζακια 40ml για την βαφτηση της μικρης μου... και τα ειχα πλυνει και μαλλον δεν στεγνοσαν καλα και επιασαν απο μεσα σκουρια... τα ξανα επλυνα και τα στεγνωσα και μετα τα εβαλα στον φουρνο (ευτυχως οχι ολα) και τα ξεχασα και τα περισοτερα, κιτρινισαν απο μεσα και εχουν κατι μαυρα στειγματα... και ειναι αχριστα τωρα, φαινονται πολυ ασχημα... ξερετε μηπως που μπορω να βρω μονο καπακια; εστειλα ε-μαιλ εκει απο οπου τα πηρα, αλλα δεν μου εχουν απαντησει...

και αν βρω αλλου, λετε να ταιριαζουν;;; ειμαι επαρχια και δυσκολλα θα βω εδω...

an1cJTKHg3D0000MTg3ZHw4MTM1NDZsaGF8SCBLQVJBTUVMVFNBIE1BUyBFSU5BSSA.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για δες εδω http://www.vaza.gr/gr/ .Εχει section καπακια. Μπορει να σε βοηθησουν

 

 

σε ευχαριστω... σε αυτα δεν λεει διαστασεις και δεν ξερω αν θα ταιριαζουν... δεν ξερει καμια αλλη;;

HEEELP :confused::D:confused::D:confused::D

an1cJTKHg3D0000MTg3ZHw4MTM1NDZsaGF8SCBLQVJBTUVMVFNBIE1BUyBFSU5BSSA.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...