Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ


ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ

Recommended Posts

Καλημέρα σας...

 

Σκοπεύω να βαφτίσω την κορούλα μου το 2ο δεκαπενθήμερο του Απριλίου για συγκεκριμένους λόγους.Επειδή το Πάσχα πέφτει 15 Απριλίου,υπάρχουν και άλλες ημερομηνίες που δεν τελούν το μυστήριο,μέχρι τέλος Απριλίου(δηλ.για τα επόμενα 2 Σαββατοκύριακα).Δυστυχώς δεν τα κατέχω τα περί θρησκείας ιδιαίτερα και θα ήθελα τα φώτα σας.Ευχαριστώ...

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ΄ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γάμοι μέσα στις επόμενες μερες μετά το Πάσχα; Πρίν του Αγίου Πνεύματος δηλαδή;

 

 

γαμοι μετα το Πασχα γινοντε κανονικοτατα! το πιο συνιθσμενο ειναι η Κυριακη του Θωμα! με το καλο!

as1cJTh0g410000MTA3MzUzZHwwMDczMDVkfHRvIG5lcmFpZGFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημέρα σας...

 

Σκοπεύω να βαφτίσω την κορούλα μου το 2ο δεκαπενθήμερο του Απριλίου για συγκεκριμένους λόγους.Επειδή το Πάσχα πέφτει 15 Απριλίου,υπάρχουν και άλλες ημερομηνίες που δεν τελούν το μυστήριο,μέχρι τέλος Απριλίου(δηλ.για τα επόμενα 2 Σαββατοκύριακα).Δυστυχώς δεν τα κατέχω τα περί θρησκείας ιδιαίτερα και θα ήθελα τα φώτα σας.Ευχαριστώ...

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Βαπτίσεις γίνονται κανονικά μετά το Πάσχα! Αν και υποθέτω πως μέχρι τωρα θα τα έχεις κανονίσει όλα! Με το καλό και να σου ζήσει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Βαπτίσεις γίνονται κανονικά μετά το Πάσχα! Αν και υποθέτω πως μέχρι τωρα θα τα έχεις κανονίσει όλα! Με το καλό και να σου ζήσει!

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!!!Δυστυχώς τα οικονομικά μας :confused::oops::confused:δεν μας επέτρεψαν να προχωρήσουμε στην βάπτιση τώρα,θα πάμε για Οκτώβριο αναγκαστικά και για συγκεκριμένους λόγους.Σε ευχαριστώ πάντως για τις ευχές,να είσαι καλά.

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...