Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

καλησπερα!!!σκεφτομαστε κ εμεις να κανουμε την βαφτιση του μικρου μας χαλκιδικη (πρωτο ποδι)στο εξοχικο μας μετα τον 15αυγουστο!σκεφτομαι για θεμα τον νεμο η πειρατες!αυτο που με απασχολει ειναι το τραπεζι μετα!πουυυυ?????ψαχνω κ στο ιντερνετ γιατι νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις να τρεχουμε προς τα εκει αλλα δεν βρισκω τπτ!αααα!!!κ κατι αλλο του μεγαλου την βαφτιση την ειχαμε κανει σαν παρτυ...πολλοι φιλοι,dj κτλ κ ηταν πολυ ωραια!παλι σ αυτο το στυλ θα μου αρεζε κατι οχι τραπεζωμα οπως ταβερνα!πολλα ζηταω :confused:αν γνωριζετε κατι η εχετε κανει κατι αναλογο βοηθηστε!pleaseee!!!

2009-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζησει το μικρακι σου.Σε ποια περιοχη θα κανεις τη βαφτιση?Απο τη στιγμη που θες παρτυ σκεφτηκες μηπως να κανεις π.χ ενα τυπου beach party?

Τα παιδιά μου....η ζωή μου

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει το μικρακι σου.Σε ποια περιοχη θα κανεις τη βαφτιση?Απο τη στιγμη που θες παρτυ σκεφτηκες μηπως να κανεις π.χ ενα τυπου beach party?

νεα φωκαια στο ξωκλησσι λεω αν κ δεν ειμαι σιγουρη οτι γινεται αν δεν γινεται στην εκκλησια στην πλατεια.το σκεφτηκα κ αυτο αλλα ειπα μηπωσ το παρατραβαω :confused: οι περιοχες που με βολευουν περισσοτερο ειναι φωκιες κ αθυτος.υστερα σκεφτηκα ενα μπαρακι που εχει πανω στον πυργο που σερβιρει κ φαγητο το οποιο δεν θυμαμαι καθολου πωσ το λενε!!!επειδη βλεπω εισαι απο κει αν μπορεις και θυμασαι μου λεσ το ονομα!επισης κ καμμια αλλη προταση :rolleyes: κ για το πετρινο σκεφτηκα αλλα μηπως μπω φυλακη :lol:

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

Και μεις Χαλκιδικη καναμε την βαπτιση μας Πευκοχωρι και μετα τραπεζι με catering απο τον Αγαπητο στην αυλη μας. Μια ωραια ιδεα ειναι τα μαρτυρικα σου να τα βαλεις σε ενα μεγαλο κοχυλι που θα το κραταει η κοπελα που θα μοιραζει τα μαρτυρικα!Με το καλο!!

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μεις Χαλκιδικη καναμε την βαπτιση μας Πευκοχωρι και μετα τραπεζι με catering απο τον Αγαπητο στην αυλη μας. Μια ωραια ιδεα ειναι τα μαρτυρικα σου να τα βαλεις σε ενα μεγαλο κοχυλι που θα το κραταει η κοπελα που θα μοιραζει τα μαρτυρικα!Με το καλο!!

 

καλα αυτο με το κοχυλι στο κλεβω σιγουρα :D εμεις δυστυχως δεν εχουμε τοσο μεγαλη αυλη αλλιως σιγουρα αυτο θα εκανα!δεν θα παιδευομουν τοσο πολυ τωρα πρεπει να παω μεσα στον μηνα να ψαξω,να βρω,λιγο αργοτερα να κλεισω κιολας γιατι θελω 18 αυγουστου...αστα!πρωι η απογευμα την εκανες?εγω λεω για απογευμα...μην λιωσουν απ την ζεστη :cool::cool::cool:

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

18 Ιουλιου στις 6.30 το απογευμα. Ο ιδιος ο παπας μας εβαλε τετοια ωρα γιατι αλλιως θα λιωναμε!!Αν θες μπορω να σου δωσω το κοχυλι!

Ωραιο το θεμα της βαπτισης!Εμεις ειχαμε γοργονες και κοχυλια.

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α και μην φανταστεις η αυλη μας δεν ειναι τεραστια!Απλα με μαεστρια και καλη οργανωση χωρου τα καταφεραμε μια χαρα!Αν η εκκλησια εχει προαυλιο μπορεις να το κανεις εκει. Και σε beach bar θα ηταν ωραια (Η Σισσυ Χρηστιδου εκανε το γλεντι του γαμου της σε beach bar;);))

Eπισης για γλυκακι στην βαπτιση ειχαμε γλυκακι του κουταλιου σε βαζακι. Ηταν το πιο πρακτικο γιατι οτιδηποτε αλλο θα ελιωνε (αφορητη ζεστη βλεπεις το Πευκοχωρι το λενε και Καψοχωρα!!!)

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για ένα εκκλησάκι στη Σκιώνη έχω ακούσει, που είναι δίπλα στη θάλασσα! Δεν ξέρω βέβαια πόσο μακριά θες να κινηθείς! Απλά άκουσα ότι προκαταβάλεις τα λεφτά στην Αγ. Αναστασία, όπου και ανήκει (300 ?) αν δεν κάνω λάθος!

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για ένα εκκλησάκι στη Σκιώνη έχω ακούσει, που είναι δίπλα στη θάλασσα! Δεν ξέρω βέβαια πόσο μακριά θες να κινηθείς! Απλά άκουσα ότι προκαταβάλεις τα λεφτά στην Αγ. Αναστασία, όπου και ανήκει (300 ?) αν δεν κάνω λάθος!

 

εκει παντρευτηκε μια φιλη μου φετος κ τα λεφτα τα εδωσε απο μαρτιο!!!ειναι για κλωτσιες οι τυποι!ασε που ειναι και πολυ μακρια.απο εκκλησια ειμαι καλυμενη (λεμε τωρα ακομα δεν μιλησα με τον παπα για να μαθω την ταριφα:evil:)

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

Α και μην φανταστεις η αυλη μας δεν ειναι τεραστια!Απλα με μαεστρια και καλη οργανωση χωρου τα καταφεραμε μια χαρα!Αν η εκκλησια εχει προαυλιο μπορεις να το κανεις εκει. Και σε beach bar θα ηταν ωραια (Η Σισσυ Χρηστιδου εκανε το γλεντι του γαμου της σε beach bar;);))

Eπισης για γλυκακι στην βαπτιση ειχαμε γλυκακι του κουταλιου σε βαζακι. Ηταν το πιο πρακτικο γιατι οτιδηποτε αλλο θα ελιωνε (αφορητη ζεστη βλεπεις το Πευκοχωρι το λενε και Καψοχωρα!!!)

το βαζακι με το κουταλιου το ειχα κανει στου μεγαλου μου την βαφτιση τωρα λεω να κανω βαζακι με βανιλια (υποβρυχιο);)θα αρχισω να το ψαχνω κ για beach bar γιατι δεν μπορω να βρω κατι ενδιαμεσο,υπαρχει η beach bar η ταβερνα ε προτιμω το πρωτο!

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

το βαζακι με το κουταλιου το ειχα κανει στου μεγαλου μου την βαφτιση τωρα λεω να κανω βαζακι με βανιλια (υποβρυχιο);)θα αρχισω να το ψαχνω κ για beach bar γιατι δεν μπορω να βρω κατι ενδιαμεσο,υπαρχει η beach bar η ταβερνα ε προτιμω το πρωτο!

 

Πολυ ωραια ιδεα η βανιλια!Πολυ πρωτοτυπη!!Πως ακριβως θα το κανεις απο πρακτικης πλευρας εννοω. Θα εχεις ετοιμη τη βανιλια με το κουταλακι και θα προσθετεις μετα το κρυο νερο; Αχ ωραια να ετοιμαζεις βαπτιση!!Τρελενομαι!

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ιδεα η βανιλια!Πολυ πρωτοτυπη!!Πως ακριβως θα το κανεις απο πρακτικης πλευρας εννοω. Θα εχεις ετοιμη τη βανιλια με το κουταλακι και θα προσθετεις μετα το κρυο νερο; Αχ ωραια να ετοιμαζεις βαπτιση!!Τρελενομαι!

βασικα εχω δει να δινουν το βαζακι χωρις να προσφερουν νερο αλλα κ εγω το σκεφτομαι κατι δεν μου κολλαει :confused:απο αποψη ζεστης η βανιλια δεν παθαινει τιποτα αλλα το νερο :confused: θελει να κουβαλησω κ ψυγειο για παγο :shock: μωρε ωραια ειναι αν δεν ηταν ετσι η κατασταση θα παιρνα παγωτατζη αλλα τα 400 δεν τα δινω.τωρα αρχιζω κ σκεφτομαι ολα τα beach bar λιοση ανεμο και χωρια catering....χαμος!!!

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν ξερω αν απο εκεινη την μερια εχει beach bar που να ειναι ετσι διαμορφωμενο που να μπορεις να κανεις παρτυ για τετοιες περιπτωσεις οπως π.χ αν ξερεις καθολου απο Χαλκιδικη ειναι το Μπουντα στο Ποσειδι που ναι μεν ειναι beach bar αλλα εχει και το γκαζονακι του και αναλαμβανει τετοιες εκδηλωσεις.Θα μπορουσες ισως να ριξεις μια ματια προς Μουδανια και στα παραλιακα του.

Τα παιδιά μου....η ζωή μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα αυτο με το κοχυλι στο κλεβω σιγουρα :D εμεις δυστυχως δεν εχουμε τοσο μεγαλη αυλη αλλιως σιγουρα αυτο θα εκανα!δεν θα παιδευομουν τοσο πολυ τωρα πρεπει να παω μεσα στον μηνα να ψαξω,να βρω,λιγο αργοτερα να κλεισω κιολας γιατι θελω 18 αυγουστου...αστα!πρωι η απογευμα την εκανες?εγω λεω για απογευμα...μην λιωσουν απ την ζεστη :cool::cool::cool:

 

18 Ιουλιου στις 6.30 το απογευμα. Ο ιδιος ο παπας μας εβαλε τετοια ωρα γιατι αλλιως θα λιωναμε!!Αν θες μπορω να σου δωσω το κοχυλι!

Ωραιο το θεμα της βαπτισης!Εμεις ειχαμε γοργονες και κοχυλια.

 

 

Ουπς συγνωμη!Ειδα την προσληση και τελικα 7.30 η ωρα την καναμε!Γιατι τωρα που το θυμαμαι στις 6.30 ειχε ακομα νταλα ηλιο!

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν ξερω αν απο εκεινη την μερια εχει beach bar που να ειναι ετσι διαμορφωμενο που να μπορεις να κανεις παρτυ για τετοιες περιπτωσεις οπως π.χ αν ξερεις καθολου απο Χαλκιδικη ειναι το Μπουντα στο Ποσειδι που ναι μεν ειναι beach bar αλλα εχει και το γκαζονακι του και αναλαμβανει τετοιες εκδηλωσεις.Θα μπορουσες ισως να ριξεις μια ματια προς Μουδανια και στα παραλιακα του.

για να δουμε...θα παω σκ να δω τι γινεται κ να ρωτησω κ στο πετρινο μονο απο περιεργια (θα γελασουμε σιγουρα με την τιμη) για τον λογο που λες σκεφτομαι πιο πολυ τον ανεμο!προτιμω κασσανδρεια ;)

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

 

 

 

Ουπς συγνωμη!Ειδα την προσληση και τελικα 7.30 η ωρα την καναμε!Γιατι τωρα που το θυμαμαι στις 6.30 ειχε ακομα νταλα ηλιο!

 

ε και εγω κατα τις 6.30-7 σκεφτομαι!σαββατο για να ειναι ολοι free την επομενη!σ ευχαριστω πολυ που μπηκες στον κοπο ;)

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...