Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σχολή χορού θεσσαλονίκη?


Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα, έψαξα και δεν βρήκα παρόμοιο θέμα και επιπλέον δεν ξέρω αν δημοσιεύω στο κατάλληλο τοπικ. Ψάχνω εδώ και πολύ καιρό να βρω μια σχολή χορού για τις κόρες μου, μένω θεσσαλονίκη προς το κέντρο. Θα ήθελα κάποια στις περιοχές, κατω τούμπα, άνω τουμπα, τριανδρία, αγ. δημητρίου, μέχρι το πολύ ανω πόλη. Επειδή δεν μπορώ να βρω κάτι στο ιντερνετ θα ήθελα τη δική σας βοήθεια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου!Μενω στο κέντρο κι απ΄οτι γνωρίζω δυο είναι οι καλές σχολές στην περιοχή....Η πρώτη που πήγα ήδη και ρώτησα είναι η diagonal στην παραλία,η πιο ακριβή και απαιτητική και της Βασως Πριγκοπουλου σε στενό στη Σβωλου,πιο οικονομική και χαλαρή απο πληροφορίες μαμάδων μαθητριών μου.....Τα καλύτερα έχω ακούσει για την Ασπα Φουτση στη νέα παραλία.....θα ολοκληρώσω την έρευνα αγοράς τον Μαιο γιατι πρέπει να αποφασίσω κι εγω για την κόρη μου!

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε για σχολες μπαλετου και οχι σχολες χορου που εχουν latin, "ααααααα κανουμε και μπαλετο". αυτο απαγορεύεται, είναι παρανομο. οι σχολες μπαλετου εχουν παρει αδεια λειτουργίας απο το υπουργείο πολιτισμου ή τη νομαρχία.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

επίσης, η πιο φθηνη δε σημαινει απαραίτητα και η καλύτερη εκπαίδευση για το παιδί σας. το ζητούμενο είναι να μαθαινει, χωρις να τραυματίζεται. να κανει πραγματα της ηλικίας του και να εχει ενδιαφερον το μαθημα. να προχωράνε στην υλη και στις ταξεις και να εχει υψηλό επίπεδο εκπαίδευσης.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ισμηνη,οι σχολες μπαλετου που αναφερω,ειναι υψηλων προδιαγραφων.......

Βρισκονται στο κεντρο,αλλα υπαρχουν κι αλλες σε αλλες περιοχες.....Ας μας βοηθησουν οι φιλες με τις δικες τους πληροφοριες!

Link to comment
Share on other sites

Ισμηνη,οι σχολες μπαλετου που αναφερω,ειναι υψηλων προδιαγραφων.......

Βρισκονται στο κεντρο,αλλα υπαρχουν κι αλλες σε αλλες περιοχες.....Ας μας βοηθησουν οι φιλες με τις δικες τους πληροφοριες!

 

καλημερα

δε διαφωνώ απλως επιστώ την προσοχη γιατι ...συμβαινουν πολλα! και θελουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...