Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

απλα ειναι λιγο γκρινιαρικα... και λιγο μη μου απτου... και λιγο αντιδραστικα... και λιγο υστερικα... και λιγο μικροβιοφοβικα....και λιγο ψυχοβγαλτες.... και λιγο αποτομα.... και λιγο ταθελωολατωραγιατιθακανωμουτρουληδες....

 

κατα τα αλλα ομως!!!! τα καλυτερα παιδια!!!! (ευτυχως δε πηρε ειδηση η evad ακομα τη συζητηση.... θα χε κανει ντου....)

 

άμα είναι μόνο "απο λίγο"...καλά είμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • nen

    nen 36 δημοσιεύσεις

  • evad

    evad 15 δημοσιεύσεις

  • eirini

    eirini 9 δημοσιεύσεις

  • naina

    naina 8 δημοσιεύσεις

απλα ειναι λιγο γκρινιαρικα... και λιγο μη μου απτου... και λιγο αντιδραστικα... και λιγο υστερικα... και λιγο μικροβιοφοβικα....και λιγο ψυχοβγαλτες.... και λιγο αποτομα.... και λιγο ταθελωολατωραγιατιθακανωμουτρουληδες....

 

κατα τα αλλα ομως!!!! τα καλυτερα παιδια!!!! (ευτυχως δε πηρε ειδηση η evad ακομα τη συζητηση.... θα χε κανει ντου....)

 

άμα είναι μόνο "απο λίγο"...καλά είμαστε!!!

 

Είναι και νοικοκύρηδες και θέλουν να προσφέρουν στους άλλους, αυτό το ξεχάσαμε :D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι μου τη δινει βρε Ειρήνη μου...

 

ότι μιλάνε οι Σκορπιοί ...δηλαδή να μίλαγε κανένα πιο εύκολο ζώδιο για τους Παρθένους να πω ok πάω πάσο...αλλά και οι σκορπιοί....... Ε όχι αυτό είναι θράσος!!!

 

Μην τρελλαθούμε κι όλας..Σκορπιός= ο ορισμός της ζήλιας και της εκδικητικότητας..

Sorry αλλά μπροστά σε αυτά τα ελαττώματα να χ...ω την τελειομανία και την μικροβιοφοβια των Παρθένων δηλαδή.

 

Nenouka μου αντί για 1.000.000 ευρώ δε ζητάς μια καθαρίστρια ?? :evil::evil::evil:

 

Κατα βάθος πάντως σ'αγαπώ και το ξέρεις βρωμοπατούσα...

Link to comment
Share on other sites

 

Κατα βάθος πάντως σ'αγαπώ και το ξέρεις βρωμοπατούσα...

 

δεν ειναι βρωμικα τα πατουσια μου!!!!! απλα, ειναι μελαχροινα απο κατω!!!

αφου σου ειπα ρε υστερω, τα επλυνα χτες.... την επομενη φορα (σε κανα μηνα δηλαδη, θα χρησιμοποιησω και σαπουνι... λογω τιμης!!!!) :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nen, μην αρχίσεις να πλένεις πόδια τώρα!!!! Σε λίγο καιρό που θα βγούμε με ακορντεόν στην Ομόνοια θα είσαι πιο πειστική με μελαχροινά ποδάρια! :D

 

Evad μου, σκορπιός είναι ο αντρούλης μου και εκτός από λίγο ζηλιάρης είναι πολυυυυυυ ρομαντικός, πολύυυυυυ προστατευτικός, πολυυυυυυυυ από όλα!!!

Αν έκανα γιο και ήτανε σκορπιός δε θα με χαλούσε καθόλου!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

πεσ τα ρε ειρηνη!!!! ειμαστε ερωτιαρικα τα ατιμα!!!! εγω οταν ημουνα μωρο το χερι το ειχα συνεχεια, ξερετε που!!!!

αφου εχει βρει ο αντρας μου φωτογραφιες και θελει να τις κορνιζαρει, για να με κανει ξεφτυλα στο κοσμο!!!!

 

ενω η κορη μου, σε ολους τους υπερηχους, το χερι στο κεφαλι.... λες και στρωνει συνεχεια το μαλλι... μη τυχον και πεταει καμια τριχα και τη κακοχαρακτηρισει ο γιατρος!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα! Να'σαι καλά βρε nen!!!!!!!!!

 

Είναι κόμματος η μικρή, γι'αυτο φιοφιορίζεται (που λέει και μια φίλη μου)!!!

 

Όσο για τις δικές σου συνήθειες....τί να πω!!

 

Δεν είχε βγάλει ο Χατζηγιάννης το "χέρια ψηλα" ακόμη και δεν ήξερες που τα βάζουμε, λέω εγώ τώρα...Πες στον άντρα σου να σε βάλει εδώ φωτό να γελασ... να καταλάβουμε και μεις τί ακριβώς εννοείς!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πεσ τα ρε ειρηνη!!!! ειμαστε ερωτιαρικα τα ατιμα!!!! εγω οταν ημουνα μωρο το χερι το ειχα συνεχεια, ξερετε που!!!!

αφου εχει βρει ο αντρας μου φωτογραφιες και θελει να τις κορνιζαρει, για να με κανει ξεφτυλα στο κοσμο!!!!

 

ενω η κορη μου, σε ολους τους υπερηχους, το χερι στο κεφαλι.... λες και στρωνει συνεχεια το μαλλι... μη τυχον και πεταει καμια τριχα και τη κακοχαρακτηρισει ο γιατρος!!!

 

ε .. δεν μπορώ να μη το πω .. ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΡΕΛΗ!!!!!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα! Να'σαι καλά βρε nen!!!!!!!!!

 

Είναι κόμματος η μικρή, γι'αυτο φιοφιορίζεται (που λέει και μια φίλη μου)!!!

 

Όσο για τις δικές σου συνήθειες....τί να πω!!

 

Δεν είχε βγάλει ο Χατζηγιάννης το "χέρια ψηλα" ακόμη και δεν ήξερες που τα βάζουμε, λέω εγώ τώρα...Πες στον άντρα σου να σε βάλει εδώ φωτό να γελασ... να καταλάβουμε και μεις τί ακριβώς εννοείς!!!!!

 

μπραβο ρε!!! ωραια φιλη εισαι!!!! να βαλω τις ροζ φωτο μου να γελατε!!!!

 

λοιπον, παιρνω το ακορντεον μου και παω παραπερα!!!!! κατσε με την Ευα εσυ...

 

Φρανκυυυυυυυυυ.... κολουθα!!!!! μετακομιζουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε neeeen!!!!! Μη φεύγεις!!!!!!!!!!!

 

Σα ντουέτο είχαμε κάποιες ελπίδες, σόλο καριέρα δε γίνεται στις μέρες μας!!!

 

Πλιιιιιιζ!!!! Λυπήσου τα ζουζούνια μας! Και καλά, το δικό σου είναι και κόμματος, το δικό μου που μου είπε η γιατρός πως μοιάζει στο μπαμπά τί να το κάνω??????

Link to comment
Share on other sites

οκ, αλλα η σχεση μας θα ειναι καθαρα επαγγελματικη...

 

τερμα τα ξενυχτια,τα μπουζουκια και οι αλητειες... θα πηγαινω μονη μου τωρα!!! δε σε ξαναπαιρνω πουθενα....

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωωωωωωωω!!!! Το'ξερα πως οι σκορπιοί πέρα από ερωτικοί είστε και φιλέσπλαχνοι άνθρωποι!!!!! Σλουρπ σλουρπ!!!!

 

Και για να δεις και γω...στη μαρκίζα θα βάλουμε πρώτα το δικό σου όνομα!!!!!!!

 

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...

Εμένα ο γιος μου είναι Λέων όπως και ο άντρας μου. Για να πω την αλήθεια χάρηκα πολύ που βγήκε λιονταράκι και όχι Παρθένος όπως θα ήταν αν γεννούσα ακριβως στην ΠΗΤ που μου είχαν δώσει!

Βλέπετε κριάρι εγώ, έχω ένα κόλλημα με τα λιοντάρια.

Οι δίδυμες κόρες μου είναι δίδυμοι!!! Μια χαρά είμαστε...

Φωτιά και αέρας, μια φούντωση, μια φλόγα...

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

Καρκινάκι μου βγήκε η μπέμπα.

Τώρα αυτό κατά πόσο είναι καλό, δεν ξέρω βέβαια,αλλά δεν μπορώ κ να το αλλάξω.

Μετά την απομάκρυνση του ταμείου, ώς γνωστόν, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται. :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...
Κοριτσια πεστε καμμια γνωμη για τ αγορακια σκορπιους και τοξοτακια... :roll:

 

Κι εγώ θα ήθελα να μάθω για Τοξοτάκια.... :D

 

Απο κριάρι ψωνίσαμε...... :shock: (και με ωροσκόπο Σκορπιο :shock::shock: )

 

Εγώ τρελή ταυρίνα τα'παιξα με την μικρή αλλά όπως διάβασα και συμφωνώ ΚΑΙ επαυξάνω οι Ζυγοί ειναι φοβεροί (ο άντρας μου).... Το μόνο σπαστικό είναι η "παλάντζα" τους.... :? Ακόμα και για να μου πάρει δώρο με παίρνει 300 τηλέφωνα.... :cool: αλλά κατα τ'αλλα είναι ψυχάρες και γκχμ.... εκμεταλλεύσιμοι :roll:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τελικα το ζωδιο του τοξοτη απο ποια ημερομηνια ξεκιναει?Γιατι σε καποια περιοδικα που εχω,εχω δει τρεις διαφορετικες ημερομηνιες..22,23,και 24..Τελικα ποια απο τις τρεις ισχυει? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...