Recommended Posts

Καλησπέρα.Το Σεπτέμβριο θα ξεκινήσουμε κολυμβητήριο με τον μικρό μου και στην Θεσσαλονίκη από τέτοια προγράμματα μπόρεσα να βρω μόνο στο γήπεδο του ΠΑΟΚ στην Τούμπα. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει και κάπου αλλού γιατί μένω ανατολικά και δεν βολεύει και πολύ.

Υ. Γ. Υπάρχουν αδιάβροχες πάνες?[/url]

Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω γιατι την πάω στο ΟΑΚΑ. Για πάνες υπάρχουν οι libero που είναι για αυτή την περίπτωση. Βάζεις και το μαγιό απο πάνω και όλα οκ. Καλά έχουν απίστευτη πλάκα στην πισίνα. Θα είσαι και εσύ μέσα;

Aυτό εννοείται. Ή εγώ ή ο μπαμπάς του. Tο κακό είναι όμως ότι δεν ζητάνε χαρτί από γιατρό απ' τους γονείς. [/img]

Ωχ γιατί αυτό; σε μας θέλανε απο γυναικολόγο,δερματολόγο, παθολόγο. Και φυσικά απο παιδίατρο. Ρώτησε αν ο καθαρισμός γίνετε με όζον ή με χλώριο. Η παιδίατρος μου είπε να αποφεύγω το χλώριο.

Aυτό εννοείται. Ή εγώ ή ο μπαμπάς του. Tο κακό είναι όμως ότι δεν ζητάνε χαρτί από γιατρό απ' τους γονείς. [/img]

Vasiliki η Λίτσα έχει πολλες πληροφορίες να σουδώσει για το συγκεκριμένω θέμα, Αναζήτησε τα άρθρα της

.png

Και εμεις που πηγαμε στο κολυμβητηριο του Αλιμου ζητησας χαρτι από απιδιατρο για το μωρο και από δερματολογο και ακαρδιολογο για μενα..

Τελικα δεν γραφτηκαμε γιατι ειχε τμημα μονο στις 10 παρα τεταρτο το βραδυ και στις 2.30 το μεσημερι... Και δεν βολευε ουτε το ενα ουτε το άλλο..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

δεν βρηκα αλλο τοπικ με αυτο το θεμα..

αλλα ενδιαφερομαι και εγω..

ξερω οτι μονο στον ΠΑΟΚ εχει τμηματα..αλλα απο ποσο τα παιρνουν και για ποσο καιρο?

ποιος ξερει περισσοτερα??????????

ΚΑΙ ΕΓΩ

μολις προχθες καταφερα να γραψω το Δημητρη.

Πηγαμε στο δημοτικο κολυμβητηριο Πετρουπολης ωστοσο αφου τον εγραψα ειδα οτι υπαρχουν γυρω γυρω διαφοροι γυμναστικοι συλλογοι που ενδεχομενως να με εξυπηρετουσαν περισσοτερο στις μερες και τις ωρες.

Αν καποιος ειναι στην περιοχη και τον ενδιαφερει χρειαζεται χαρτι παιδιατρου που να αναφερει πανω οτι προκειται για κολυμβηση ειναι 20 ευρω το μηνα και 15 η εγγραφη οι ωρες και οι μερες ειναι λιγο προβλημα γιατι λογω καλοκαιριου εχουν κλεισει ολα τα τμηματα.Ειναι ψηλα στην οδο Ελαιων.

Επισης θα γραψω στο τοπικ για τις καταγγελιες αφου ομως παρω πρωτα τηλεφωνο στο Δημο γιατι ειχα ενα ατυχημα το οποιο θα μπορουσε να συμβει σε χειροτερη μορφη σε καποιο παιδι....

2eaW.jpg.png

IRINI ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΑ ΛΙΟΣΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΩΡΑ(Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ).

ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ?

22/5/2007....

12/01/2009...

η ζωη μου!

Aν η Θεσ/νίκη δεν πρόκειται να κάνει άλλη συνάντηση μας βλέπω να γνωριζόμαστε στο κολυμβητήριο του ΠΑΟΚ.

Απ΄ότι γνωρίζω είναι το μόνο που έχει το συγκεκριμένο πρόγραμμα. :D [/u]

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΜΑΘΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ .

5Fhvp3.pngeVNwp3.png

Α,καλα θα το ψαξω εγω για Θεσσαλονικη και μεσα στην βδομαδα θα σας εχω νεα..

ελπιζω ν ατ αδεχτουν τα μικρα μας γιατι ολη η Θεσσαλονικη εχει ενα κολυμβητηριο για baby swimming.απαραδεκτο οπως παντα ...

ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΟ ΚΟΛΥΜΒΥΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΕΙΤΑΙ ΧΛΩΡΙΟ...ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥ ΠΑΟΚ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ 50 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ

οκ γήπεδο Τούμπας 30 ευρώ η εγγραφή και 50 ευρώ το μήνα χρειάζεται χαρτί από γιατρό και τα μαθήματα είναι Δευτέρα- Τετάρτη στις 10.45πμ ή Σάββατο-Κυριακή !700 και 1100 η ώρα αντίστοιχα η διάρκεια είναι ως τέλη Ιουνίου.

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Διαφημίσεις

γεια σας κορίτσια!

Επέστρεψα απο τις διακοπες μου και βλέπω ότι ενδιαφερεστε για baby swimming.

Μην ψαχνετε άδικα στην θεσσαλονίκη έχει μόνο ο ΠΑΟΚ!

το θέμα έχει συζητηθεί εδώ

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=85

Αναγράφω τις εμπειριες μου.

Ειναι η τεταρτη χρονιά που ακολοθουμε το προγραμμα.

Μπορώ να λύσω όλες τις αποριες σας!

Περιμένω φιλάκια! :wink::wink::wink::wink:

Περιττο να αναφερω ότι το λατρεύω!!!!

g07Lp2.png

Εχει και στο κολυμβητήριο της περαίας. Ειχα ενδιαφερθει πέρισυ και είχα μιλήσει και μαζί τους. Δέχονται από 6 μηνών. Εγω δεν μπόρεσα να πάω γιατί θα έπρεπε να πηγαινοέρχομαι Σέρρες- Θεσσαλονίκη 2 φορές την ενδομάδα.

.png

Μήπως ξέρει καμία πότε και αν θα λειτουργήσουν τα τμήματα φέτος στου Πάοκ ή στην Περαία? Μήπως πηγαίνει καμιά σας για να έρθω παρέα?

zRssp3.png

WTxwp3.png

στην Περαία έχει ξεκινήσει .

Μια φίλη πάει το γιο της εδώ και καναδυο εβδομάδες. Ο μικρός είναι περίπου 10 μηνών

Καλημέρα.. Η κόρη μου είναι 6,5 μηνών και θέλω να την γράψω στο baby swimming. Μίλησα με το γήπεδο του ΠΑΟΚ και μου είπαν ότι είναι μέχρι τέλος Ιουνίου. Αξίζει να την πάω για 1,5 μήνα; Θα ήθελα να μου πείτε τι χρειάζεται να έχω εγώ και το μωρό.

Υπάρχει και αλλού που μπορώ να την πάω;;; Κάτι διάβασα για την Περαία αλλά δεν βρίσκω τηλ. αν το έχει κάποια θα με βοηθούσε.

Και κάτι ακόμη η παιδίατρος μου είπε ότι καλό είναι να πάω να δώ πρώτα τις συνθήκες που γίνονται τα μαθήματα. Αν είναι καθαρά πόσα άτομα μπαίνουν μέσα κτλ.

Όποια πηγαίνει εκεί και μπορεί να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα.... Ευχαριστώ!

vEm7p3.pngfQ6Sp3.png

Κορίτσια θέλω την βοήθειά σας. Μου είπαν ότι υπάρχει πάνα της Libero που είναι αδιάβροχη για πισίνα. Ξέρετε αν ισχύει και ποια είναι αυτή;;;

vEm7p3.pngfQ6Sp3.png

Υπάρχει και αλλού που μπορώ να την πάω;;; Κάτι διάβασα για την Περαία αλλά δεν βρίσκω τηλ.

Στη Περαία πήγα χθες (25/11/2009).

ΔΕΝ έχει τμήματα για μικρά παιδιά.

Πρέπει να είναι τουλάχιστον 4 ετών.:-(

Πληροφοριακά το site είναι: http://www.kappa2000.gr/

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα