Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θεατρο για μωρακια!!!!!!!!


Recommended Posts

λοιπον φιλες μου οσες εχετε μωρακια αξιζει να δειτε την παρασταση "ελα ελα"Εχω ενα αγορακι 21 μηνων και επειδη γενικως ψαχνομαι για τετοιου ειδους παραστασεις βρηκα την συγκεκριμενη στο θεατρο ΠΟΡΤΑ.Με ερμηνευτρια την Ξενια Καλογεροπουλου!!!αξιζει!!!!!αληθεια λεω !!!ο μικρος στην αρχη επειδη μπιναμε καπου απο το φουαγιε στο χωρο ψιλοτρομαξε αλλα μετα ξετρελαθηκε.....ακομη του χει μεινει η παρασταση...ειναι χωρις λογια και του ψιλοψυθιριζα στο αυτη τι γινοταν!!!εμενα παντως θα μου μεινει αξεχαστη η παρασταση!!!χωρις να θελω να κανω διαφημιση ηταν πολλη καλη!!!!Μαλιστα ενα κοριτσακι ηλικιας 11μηνων καθοταν διπλα μας και ειχε ξετρελαθει γγελαγε συνεχως!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ χαίρομαι που το ακούω σκεφτόμουν να πάω τον μικρό μου αλλά ο άντρας μου είχε ενδοιασμούς γιατί είναι και λίγο ζωηρούλης.Τώρα που διάβασα ότι το είδε και κάποιος και αξίζει θα πάω σίγουρα:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τιποτα κοριτσια!!!δεν κανει τιποτα!!απλα ψαχνομαι και εγω για να βρω κατι που να αξιζει να παμε τα παιδια μας...αλλα αν δεν κανω λαθος ειναι μεχρι 4 ιουνιου.παιζοταν και περσυ και το ανεβασαν φετος για ενα μονο μηνα!!....οργανωνουν και κατι εργαστηρια θεατρου..αλλα απο 2 ετων αυτα ομως τωρα απο του χρονου!!!!!δινουν εκει ενα φυλλαδιο.αυτα.καλο σας βραδυ και ελπιζω να περασετε ολες καλα με τα μωρακια σας...απλα ψιλοδιβασα την περιληψη απο τα εισητηρια που μας εδωσαν και προσπαθησα να του διηγηθω τι θα δουμε...και μετα του ελεγα να απο κει θα βφει το φεγγαρι...

Link to comment
Share on other sites

Και η κόρη μου πήγε! Είναι 28 μηνών και την πήγε η νονά της. Της άρεσε πολύ και συμμετείχε! Στο τέλος έβγαλε και αναμνηστική φωτογραφία με την Ξένια Καλογεροπούλου να την κρατάει αγκαλιά!

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι??ο δικος μου ειναι 22μηνων και τρομαζειθ γενικα οταν μπαινει καπου σε κλειστο χωρο.Αν ψιλοδιαβασεις την περιληψη του εργου(που βασικα ειναι ενα "κρυφτο του φεγγαριου"που τοσο αρεσει στα μαιδακια το κουκου τσα!!και της ψυθυριζεις στο αυτακι της τι γινεται νομιζω θα διασκεδασετε και οι 2!!!!ο αντρας μου παρολο που δεν ηταν σιγουρος αν ο μικρος μας θα κατσει εντυπωσιαστηκε με το πως παρακολουθουσε!

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι??ο δικος μου ειναι 22μηνων και τρομαζειθ γενικα οταν μπαινει καπου σε κλειστο χωρο.Αν ψιλοδιαβασεις την περιληψη του εργου(που βασικα ειναι ενα "κρυφτο του φεγγαριου"που τοσο αρεσει στα μαιδακια το κουκου τσα!!και της ψυθυριζεις στο αυτακι της τι γινεται νομιζω θα διασκεδασετε και οι 2!!!!ο αντρας μου παρολο που δεν ηταν σιγουρος αν ο μικρος μας θα κατσει εντυπωσιαστηκε με το πως παρακολουθουσε!

 

Ωραία θα το δοκιμάσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγαμε και εμείς την προηγούμενη εβδομάδα και πράγματι αξίζει (η μικρή ειναι 23 μηνών)! Η παράσταση κρατάει γύρω στα 40 λεπτά και έτσι δεν είναι κουραστική για τα παιδιά. Απ'όσο είδα τα περισσότερα παιδιά συμμετείχαν, γέλαγαν, άπλωναν τα χεράκια και γενικά το διασκέδαζαν! Είναι για βρέφη και παιδιά μέχρι ~3 χρονών.

CGeop2.png

c8Z1p1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Το εισιτήριο κοστίζει 12 ευρώ για τους μεγάλους και 8 ευρώ για τα παιδιά. Υπάρχει η δυνατότητα αγοράς εισ/ριων και online με πιστωτική ή/και στα Καταστήματα Public.

Εμείς έχουμε βγάλει ειστήρια γι' αυτό το Σάββατο και περιμένω πώς και πώς να πάμε να σας πω εντυπώσεις ! Αν και είναι οι τελευταίες παραστάσεις έως αυτή την Κυριακή...

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρετε αν θα το ανεβάσει και του χρόνου? Πολύ ωραία ιδέα, δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι αντίστοιχο για αυτές τις ηλικίες. Αν γνωρίζετε κάτι, παρακαλώ ενημερώστε με.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...