Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ !!!

Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΣΤΟ Piu Verde, ΣΤΡ. ΑΛ. ΠΑΠΑΓΟΥ...

ΣΑΝ ΧΩΡΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΛΕΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟ ΣΕΡΒΙΣ :!::!::!::!:

ΕΣΑΣ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΕ Ο ΧΩΡΟΣ :?::?::?::?::?:

as1cCp90g411210MDAwNTExMWR8MDAwMTg3MGR8T3VyIGxpdHRsZSBwcmluY2UgaXM.gif

Διαφημίσεις

ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ VERDE ΣΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΑΣΑΚΙ???

ΜΟΝΟ ΩΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ :shock::shock::shock::shock:

Αν και θεσσαλονικιά έχω πάει για φαγητό, βράδυ βέβαια, άρα δεν μπορώ να έχω μία πλήρη άποψη για τον χώρο, είδα βέβαια πράσινο αρκετό. Τώρα το φαγητό ήταν αρκετά καλό, κανείς από την παρέα δεν ήταν δυσαρεστημένο και ωραίο service. νομίζω όμως ότι μπορείς να δοκιμάσεις πριν κλείσεις οτιδήποτε....

Ο εσωτερικός χώρος είναι σε διάφορα επίπεδα, γι αυτό πρόσεχε την τοποθέτηση των καλεσμένων και των μικρών παιδιών που θα τρέχουν. κατά τα άλλα είναι πολύ καλό και σαν εξυπηρέτηση και σαν φαγητό.

Διαφημίσεις

Ο εσωτερικός χώρος είναι σε διάφορα επίπεδα, γι αυτό πρόσεχε την τοποθέτηση των καλεσμένων και των μικρών παιδιών που θα τρέχουν. κατά τα άλλα είναι πολύ καλό και σαν εξυπηρέτηση και σαν φαγητό.

Εχεις δικιο για τα διαφορα επιπεδα, γι΄αυτο και λεμε να παρουμε καποια κοπελα (animateur) για να προσεχει τα παιδακια!!!!!!

Ειμαι σε μεγαλο διλημμα...πηγαμε σημερα και

ειδαμε εναν ακομα χωρο για το τραπεζι της βαφτισης...

ειναι το samartzis στου Παπαγου,(κατω απο την Αγια Σκεπη)

ειναι πολυ ωραιο, μεγαλος χωρος με μια λιμνουλα και γκαζον...

ειμαστε μεταξυ αυτου και του verde!!!

πειτε μου σας παρακαλω την γνωμη σας εαν γνωριζετε κατι!!!

Ειμαι σε μεγαλο διλημμα...πηγαμε σημερα και

ειδαμε εναν ακομα χωρο για το τραπεζι της βαφτισης...

ειναι το samartzis στου Παπαγου,(κατω απο την Αγια Σκεπη)

ειναι πολυ ωραιο, μεγαλος χωρος με μια λιμνουλα και γκαζον...

ειμαστε μεταξυ αυτου και του verde!!!

πειτε μου σας παρακαλω την γνωμη σας εαν γνωριζετε κατι!!!

Έχω πάει σε γάμο με catering του Σαμαρτζή στον χώρο με την λιμνούλα και ήταν πάρα πολύ όμορφα. Το φαγητό πολύ καλό, το service πολύ καλό ο dj καλός και γενικότερα όλο το στήσιμο ήταν προσεγμένο...περάσαμε πάρα πολύ ωραία...

....κι εγώ θα κάνω την βάπτιση στην Αγία Σκέπη και το σκεφτόμουνα να κάνω την δεξίωση από κάτω στο χώρο με την λιμνούλα που είναι και ο μεγαλύτερος από τους 3 που διαθέτει ο Σαμαρτζής. Ο μόνος λόγος που δεν κατέληξα εκεί , είναι γιατί βρήκα το μοναδικό κτήμα που διαθέτει αίθουσα τεράστια με τζαμαρία συρώμενη , που είναι σαν να βρίσκεσαι έξω, και το προτίμησα γιατί κάνω βράδυ την δεξίωση και ένιωθα κάπως ανασφαλής με το θέμα του καιρού...

...πιστεύω πάντως ότι ο συγκεκριμένος χώρος στου Παπάγου είναι ιδανικός για δεξίωση και στον συνιστώ ανεπιφύλακτα :wink:

.png.png

Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες :D

Πηγαμε εχθες και ειδαμε τον χωρο ο οποιος ηταν στολισμενος για βαφτιση και ηταν πολυ ωραιος...μαλλον εκει θα καταληξουμε :!:

Τωρα σε περιπτωση βροχης, μας ειπε οτι επειδη θα ειμαστε ολοι κατω απο την τεντα γιατι η βαφτιση θα γινει μεσημερι, υπαρχουν πλαϊνα που κατεβενουν και οτι δεν υπαρχει προβλημα....

Ας ελπισουμε οτι δεν θα βρεξει, γιατι σιγουρα δεν θα ειναι το ιδιο :!::!::!:

Διαφημίσεις

Θα είναι τέλεια!!! Το μεσημέρι ειδικά είναι πανέμορφα...άσε που έχει και μια ευχάριστη δροσούλα όση ζέστη και να κάνει...

...με το καλό λοιπόν η βάπτιση του μικρού σας πρίγκηπα... :D

.png.png

Εγώ έχω πάει σε γάμο βράδυ στο χώρο με την λιμνούλα και ήταν ωραία αλλά το φαγητό μέτριο έως αδιάφορο. Στο Verde έχει πολύ ωραίο φαγητό αλλά περίεργη διάταξη τραπεζιών λόγω χώρου. Αλλά πιστεύω το φαγητό είναι αυτό που μετράει περισσότερο. Επίσης πρόσεχε αν κλείσεις το μικρό τμήμα από κάτω γιατί μια φορά που έβρεχε κατέβαζε χώμα και είχαν γίνει όλοι χάλια (στο samartzis εννοώ).